0 oy
207 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (886 puan) tarafından
Yani aylardir dogru düzgün cikmiyorum heves ettim ama olmadi ... küçük oglumn burnu akıyor ilac veriyorum düzeliyor sonra tekrar akıyor kuzenimn nişanı var bursada bende kocaelindeyim yani hevesm kursagmda kaldi şahsi arabayla gidicektk zaaten ilk erkek nisanlaniyor çoğu kiside gidiyo flan üzüldüm ya gezmeye hakkim yok mu benim birakcak kimsede yok Annemler yardimci oluyorlar ama çocuğum durup duruken rahaztszlandi onada ayri canim sıkılıyor ne olur linc tayfa uzak durun bende insanim nefes almaya hakkim var....

6 Cevaplar

0 oy
(2,571 puan) tarafından

Linç tayfa ne desin canım.Linclencek bisey yok ortada.

Geçmiş olsun ama şahsi araba sonuçta ben olsam burun akıntısı için vazgeçmem yani:)

-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ay hep öyle olur biliyo musum tam heves edersin biyere gidersin benim kızımda perişan oluyo yada hasta valla bakıyorum çevreme de millet çocuk doğar doğmaz dışarıda bide hep ev gezmesi şu zamanda yaptıkları kız hiçbişe olmuyo ya çocuklara maşallah ama bizde aha ahh deşme yaramı :D

0 oy
(119,002 puan) tarafından
bu aksam benim kuzenlerde nisanlancak bende online katilcam
0 oy
(134 puan) tarafından
Bence haline şükretmelisin evliliğimizin 3. Yılı 10 aylık da bir bebeğim var balayına gidememiş tik bu sene gidelim dedik Allah'ın izniyle Pazartesi günü otele gideceğiz ama dün test yaptım hamileyim ve çok ağır bulantılarım başladı ve Hayatımda ilk defa bir otele gidecektim ve bebeğimin olmasını hiç beklemiyordum anneler Hep öyle olur zaten hep hevesi kursağında kalır
(1,850 puan) tarafından
Kalmaz kalmaz değişk mekan iyi gelir git bence
(134 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Kiz git nolacak aksin burnu silersin
0 oy
tarafından
Bence ilaçlarını ver git evdede hastalar cokta kötü degillermis zaten

İlgili sorular

0 oy