0 oy
612 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biliyorsunuz eşim salı günü hamama ve sauna ya gitti kızlar ona msj yapmış etkisinden çıkamıyorum onunla konuşmuyorum şimdi abartıyor Sun diyeceksiniz ama şöyle birşey ben kız felan vardı dedi bende agliyarak odaya gittim beni sikamasin git babanlara dedi ben kıskaç biriyim ben çokmunabartiyorum yoksa sizce 

32 Cevaplar

0 oy
(617 puan) tarafından
Abartmıyosun.  Sonuna kadar haklısın. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne abartmasj saçmalama ,%100 haklisin
0 oy
(294 puan) tarafından
Çok haklısın seni bu duruma alıştırmak ne normalleştirmek istiyor sakın göz yumma.. 
0 oy
tarafından
Kesinlikle haklısın . Genelde spa masaj salonlarinda erkekler için özellikle kadınları seçiyorlar ve bazılarının sonu iğrenç oluyor.
0 oy
(3,681 puan) tarafından
O evde gidecek biri varsa esin ben böyle birşey ile karşı karşıya gelsem maf ederdim onu 
0 oy
(13,168 puan) tarafından
Evde banyoyu isitirdim ben yapardım masajı niye gidiyormuş 
0 oy
tarafından
Oraya yorum yaptım lincldilr daha birşey demm kaldrmslrdir s.i.kni eşinin daha bnm midem almz 
0 oy
(427 puan) tarafından
Kıskanman çok normal ama eşinin git babanin evine demesi çok ağır bu kadar tepene çıkartma canim o nasil söz öyle severek evlenmediniz mi
0 oy
(16 puan) tarafından
Eşim böyle bişeye cesaret bile edemez boğarim onu
0 oy
tarafından
Hayır abartmıyorsun evliliğin ne demek olduğunu bilmiyor galiba eşin elin adamları sana masaj yapsa ne hissederdi acaba zirzop 
0 oy
tarafından
Ćok abarmıyosun az bile yani. Sen yap masajını başka kadının eli nie değiyo ki bedenine. Ayrıca erkek masöj de var nie erkeğe yaptırmamışta kadına yaptırmış. Babanın evine git nedir ya madem tartışınca git diycen nie evlendin
tarafından
Cnn sürekli öyle ben zaten sinir kirizi gecirdim
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ayy çıldırırdım evi üstüne yıkardım tabiki abartmiyosun 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 881 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,084 puan) tarafından soruldu