0 oy
611 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biliyorsunuz eşim salı günü hamama ve sauna ya gitti kızlar ona msj yapmış etkisinden çıkamıyorum onunla konuşmuyorum şimdi abartıyor Sun diyeceksiniz ama şöyle birşey ben kız felan vardı dedi bende agliyarak odaya gittim beni sikamasin git babanlara dedi ben kıskaç biriyim ben çokmunabartiyorum yoksa sizce 

32 Cevaplar

+1 oy
(961 puan) tarafından
Kesinlikle abartıyorsun demem asla izin vermem bekarken hep gidermiş masaja, spa ya evlendikten sonra ben olmadan asla masaja giremez. Bana sormadan böyle birşey yapsa bende abartırım çok haklısın
tarafından
Teşekkürler birde ciklaklar sonuçta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızlar masaj yapmış mı? Ayy elimde kalır herhalde sen abartmıyorsun haklısın 
tarafından
Ağzına sıçç ne diyim
tarafından
Ahahah
tarafından
Ama napalım canım hak etmiş
(369 puan) tarafından
Benimki öyle bir şey yapsa yeminlen topuğundan vururum zaten andım var yaparsan topuğundan vururum seni diye
tarafından
Allah başa vermesin kızlar
0 oy
(119,461 puan) tarafından
haklisin kiskanmakta ama soyle dusun oraya giden bi suru insan var kizlar hic kimsenin kocasina bosi etmiyo parasiyla masaj yapiyo 
iste gitti yere bagli secebilirsin ama bazi yerler ozellikle kizlari calistiiryo
tarafından
Hii anladim
tarafından
Kizlar kimsenin kocasina birsey yapmıyor nedir sevdam
Puhahahahaha
yaa hani arkadas huylaniyo yaa kiskanclik falan omdan dedim kizlar parasiyla yapiyo haa dogrumu yanlis ama yapoyolsr
tarafından
Ahh bu para insana herseyi yaptırıyor :)
Yani bende sindiremezdim ne yalan soylim
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Hayatının son masajını yapardım benim kocam öyle bisey yapsa
tarafından
Tepkin ne olur merak ettim
(3,490 puan) tarafından
Parçalardim
0 oy
tarafından
Sonu mutlu biten masaj salonlarından olmasın ? 

Asla izin vermezdim. Ayrıca her kadında babanın evine git demeside çok kırıcı.
tarafından
Sonu mutlu biten hahaha ne fenasin ya :D
(658 puan) tarafından
Benim eşimde her kavgada söylerdi. Bı ara sakinken yani kavgalı değilken ciddi ciddi sordum, dedim gerçekten gitmemi istiyomusun her kavgada böyle soyluyosun dedim. Eğer istiyosan ayrılalım dedim. Oda hayır beni kizdiriyosun sinirle söylüyorum faln dedi. O günden sonra bı daha o lafı söylemedi bana.
tarafından
Öyle bir laf denmez. Dendiği an çekip gideceksin ki birdaha ağzına alamasin.
tarafından
Kesinlikle bazı erkekler alışıyor. Alistirmicaksin. En basiti bikere bağırdı mi kadın tepki vermezse daha o yalama oluyor. Hep bağırıyor.  Şiddet sözlü hakaret vs hepsi aynı şekilde. Sınırını bilmeli. Eş de olsa.
(658 puan) tarafından
Ben sen git ben niye gidiyim fln diyodum. Yeni evliydik o zamnlar eşim normalde sakın çok iyi biridir ama hamilelikten ben herşeyi fazla büyütüp kavga çıkarırdim. Anneme gitsem tekrar geleceğimi bilecek önemli bişey olsa bu sefer gitmemi ciddiye almaz diye düşünüyorum.
0 oy
tarafından
Ben olsam kıskanırdım izin vermezdim yaa
tarafından
Vermedim dinlemedi o günde çok hastaydım
0 oy
(200 puan) tarafından
Savuna da ya da hamam da sadece kız masorler yok canm erkekler de var. Erkege mi yaptırdı masasını yoksa kıza mı yaptırdı bu önemli. Belki senin kıskanc oldugunu bilsigi ıcın kıskandırmak ıcın öyle dedi. Eşini sen iyi bilirsin. 

Ben bile arada konusunu yapıyorum ben masaja gidicem iyice yoruldum hic gitmedim diye eşimde beraber gideriz diyor. O erkege ben kadına girdikten sonra bir sakınca yok. Ama dedigim gibi gercekten kıza yaptırdıysa haklısın 
tarafından
Cnm hamamda kızlar yapmış kardeşide yemin etti
(200 puan) tarafından
O zmaan cıddı bir şekilde tepkini koy. Babanın evine mi git dedi git. Sakın lafın altında kalma ki bir daha sana o lafı söyleyemesin kolay kolay.
0 oy
(695 puan) tarafından
Eşine söyle empati yapsin sanada erkek masaj yapsn bakalm ne oluyor oda seni sıkamaz sacma sapan seyler kiz ona masj yapcak die babanin ewine gitcekmişsn
tarafından
Birde kemdoni haklı cikattiyor
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Tabiki izin vermem maden sıkılmaya gelemezmiş evlenmeseymiş hem evli olacak hem bekar hayatına devam edecek oh ne ala sor bakalım ona sana erkekler mesaj yapsa hoşuna gider miymiş aldatmaktan bi farkı yok Bunun kıskanç bi insan değilim ama bu farklı bi olay
tarafından
Cnm ben kaç gündür çok kötüyüm oda beni takmıyor
0 oy
(658 puan) tarafından
Benim eşim bı kere alışveriş merkezinde masaj yapan kızlar için şakasına bende mi yaptırsam dedi. Bende sen yaptır bende ordaki erkeklere yaptırıyor dedim. Sinirden kıpkırmızı oldu. Bı dahada şakasını yapmadı. Sen haklısın tabiki başka kadınlar vücuduna dokunacak bende kisknamiyim normal dicem. Daha neler
tarafından
Cnm birde hamamda
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sorun sende deh ustelik yekis bi *** bari ozur dilesin onu da yapmiyo sende git madem erkek yapsin sana da masaj? 
tarafından
İşte kendine yakiştirmam
(7,791 puan) tarafından
Git diyosa git babanin evime anlat her kavgada bunu diyor bıktım de.
0 oy
tarafından

• Hiçte abartmıyorsun çok haklısın senin kıskanç olduğunu bile bile hemde ya sen gitsen erkekelr masaj yapsa napar acaba :angry: Ay çok sinirlendim suan
tarafından
Yuh birde öyle ha ne varmış bu kadar huzur bozacak demekki kadınların eklemesi hoşuna gidiyor tövbe
(7,791 puan) tarafından
Kiz bide ciplaklar yazmis post sahibi bunu kiskanmayanin genis olmasi gerek. Kocam ciplakken kadin masaj yapacak mismismis....
tarafından
Ay gözüme getiriyorum çıldırırm ben
tarafından
Delirdi post sahibi @Rose98
(7,791 puan) tarafından
Haklısın delirmekte ha kocam özurler dilese dahi cildirim bide bana hakkilik taslarsa artik ikimizden biri ölür :D zor bi durum gercekten ya
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yok artık başka kadın eden dokunsun kocama, helal haram kavramı yok galiba kocanda
tarafından
Cnm az önce sinirlendim ******** diyip ustume geldi
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Cok haklısın.  Bende olsam senin gibi tepki verirdim  üstelik kafa göz dalar giderdim evden
0 oy
(28 puan) tarafından
Ben de olsam daha da çok tepki verirdim emin ol buna sen en doğrusunu yapmışsın ben olsam evi zindan ederdim ona o da biliyor ki gondermiycemi kendide gitmez zaten ama sen haklısın canim
0 oy
tarafından
Yani senin tepki normal ben olsam bende büyütürüm
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Niye evlenmiş o zaman? İyi sende git  madem sıkmayacaksanız birbirinizi sorun olmaması lazımbu düşüncedeyse
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ne abartması ya. Bir de masaj mı yapmışlar pess. Evli adamın ne işi var masajda. Abartıyorsun diyenlerin kocası gitsin kadına masaj yaptırsın bakalım. Normal karşılayabiliyorlar mı? Sen de düşünme daha kuzum. Olan olmuş. İnşallah bir daha yapmaz
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Beynini ezerim  öyle bişey yaparsa sende git erkeklere masaj yaptır o kadar rahatmı olacak sıkmaymış rahatlığa bak 
0 oy
tarafından
Abartmiyorsun canım tabiki sen haklısın

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 880 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.