+1 oy
116 göst.
Aile kategorisinde (666 puan) tarafından
Kizim 15 aylık havalar soğudu hastalanır diye sürekli evdeyiz. Kızım çok sıkıliyo sürekli peşimde agliyo. Oyun oynuyorum biraz dursun diye ama temizliktir odur budur fazlada oynayamiyorum onla. Oynasamda sıkıliyo hemen benden.Televizyon açıyorum mecburen ona. Onunla evde ne yapabilirim oyalanip oynayacağı. Oyuncaklarıyla biraz oynayıp sıkıliyo. Sürekli televizyon açmak istemiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyun oyun oyun oyun gene oyun 
(666 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Süreklide oynayamiyorum ben cnm. Zaten oda sıkıliyo bı zamn sonra.
tarafından
Bnmki hiç sıkılmaz valla 11 aylık o oyundan diğerime diğerinden diğerine geçiyorz
(1,664 puan) tarafından
Canim ne oynuyorsunuz  ? Fikir verir misin ben artık oyun bulamıyorum oyunda istemiyor zaten çıldırcam
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Valla araba sürüyoruz ev temizliyoruz birşeyler yiyoruz öle geçiyor vakit 
0 oy
(13,223 puan) tarafından
Salıncağa biniyor mutfağı salona taşıyor beraber oyun oynuyoruz çamaşır asariz veya toplarız ☺️ genelde ben toplarım o dağıtır. Köpeği var o şarkı söyler ben hareketlerini yaparım beni taklit eder. TV den şarkı açıp oynarız bir de 
tarafından
Bnde böyle yapıyorm karşı binamdakiler bu manyakk karı nie dans ediyo diyolardır kesin hahahah :)
(13,223 puan) tarafından
Biz en alttayiz ya kimse görmüyor :D
tarafından
Ben 3 teyim :)
(666 puan) tarafından
Bende öyle yaparım bazen kucağıma alırım beraber dans ederiz. Ama evde çok bunaldı kızım çok huysuz bu sıralar sırf bu sebepten kardeş yapmayı bile düşünüyorum beraber oynarlar diye :)
0 oy
(514 puan) tarafından
Benimki daha 6 buçuk aylık cani çok sıkılıyo sürekli peşimden ağlıyor oyun oynuyorum bi süre sonra yine ağlıyor
0 oy
(5,560 puan) tarafından
17 buçuk aylık. Oyun oynamaz TV izlemez sürekli üzerimde ve ağlar hep meme meme ister 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Casper (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 733 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.