0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar ben post açtıkça postum inatla kapatılıyor. Ne düşünürseniz düşünün isterseniz küçük görün aşağılayın yargılayın ama ben bebeğim için yılmayacağım. Utanılacak bişey yapmıyorum çünkü. Belediyeden ses çıkamadığı için son çare buraya yazıyorum duyun sesimi. Durumum yok bebeğime hiç birşey alamadım. 0-1 yaş arası kız bebek için küçülen kullanmadığınız kıyafetlerinizi istiyorum. Lütfen kargoya verip yollayacak kişiler yazsın. Yollamak istiyorum diyipde beni boşu boşuna umutlandırmayın daha önce yaşadım çünkü.gerçekten ciddi iseniz yardımlarınızı bekliyorum.
notu ile kapatıldı: Yasak post

6 Cevaplar

0 oy
(120,662 puan) tarafından
ama yasak bu uygulamada 
tarafından
Kız onu geçtim,ben çalışırken bı tane kadın geldi 55-60 yaşında var,dilenmis para tumletmeye geldi,saat 10 du galiba düşün 167 liraydı sanırım tumledik. Hatta dalgasına dedim ki teyze işin iyi maşallah bu saatte,neyse eve gider yatarsın dedim,yetmiyo kiziiim yetmiyo diyo bana. Ulan saat 10 da 167 kıran varsa akşama kadar düşün 1000 e yaklaşır heralde kazandığı para. O gün bugündür kimseye inanmam
(120,662 puan) tarafından
vaay anasini millet bulmus kolay kazanci
tarafından
He valla millet de eşek gibi çalışsın :D
(133 puan) tarafından
Bilip bilmeden böyle yorumlar yapmanız gerçekten çok üzücü. Keşke akşam akşam hamile bi anneye böyle kalp kırıcı şeyler yazmak yerine hiç yorumda bulunmasanız...
tarafından
Genel konuşuyorum canım seni neden kırmak isteyim. İnşallah alırsın istediğini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hangi şehirdesin. 
0 oy
(961 puan) tarafından
Burda arama bosuna istediğini bunun için bir sürü kurum var oralarda çana harca 
0 oy
tarafından
Yasak post ondan kapanıyo canm , allah yardımcn olsn 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim.ferahliga çıkarsın seni kulu kula muhtaç etmesin Rabbim
0 oy
(44,841 puan) tarafından
Yasak ama yaa.   

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,069 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 701 göst.
26 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
30 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,729 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.

396,178 soru

11,851,450 cevap

35,947 kullanıcı

...