0 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Kızlar 6 senedir evliyim evliliğim boyunca doğum günümü hep kendi ailen kutladı eşin hediye alır ama öyle sürpriz falan yok. Bu sene annemlere gidemedim onlar İstanbul da ben Tekirdağ. Pazar günü doğum günüm ve eşim pazar günü çalıştığı sendikanın Kocaeli mitingine gidicekmiş. Doğum günüm de oğlumda yalnızım yani kırk yılda bir onun eline düştüm beni yüz üstü bıraktı. Ailemden başka kimseden fayda yokmuş çok üzgünüm. Doğum günümü yalnız geçiricem bana ne hediye alıyım diyor hiç bişey istemiyorum siz olsanız ne yaparsınız? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum günün kutlanmayınca yüz üstümü bırakmış oluyo seni , eşiniz iş için gidiyor sanırım 
(1,066 puan) tarafından
Doğum günümü kutlasın demedim beni yalnız bırakıyor dedim. İş için değil miting var konserli falan ona gidiyor
tarafından
Kırk yılda bir onun eline düştüm beni yüz üstü bıraktı yazmışsınız , denk gelmiş demekki doğum gününüze miting tarihi eşiniz değiştiremez sonuçta tarihi. Belkide bir gün önce kutlar doğum gününüzü yada bir gün sonra
(1,066 puan) tarafından
Gitmek zorunda değil tercih meselesi o gitmeyi tercih ediyor. Ayrıca kutlama meselesi değil yalnız bırakması sadece
tarafından
Ben aşağıdaki yorumlarınıza bakarak yazdm aşağıda benm için doğum günüm önemli demişsiniz , hayrlısı olsn canm dediğim gbi belki 1 gece önce kutlar inş
(1,066 puan) tarafından
Önemli tabi ki ama kutlama için değil hediye parti falan değil derdim hatırlasın yanımda olsun yeter ondna başka kimsem yok burda. Bakalım görücez hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
ben dogum gunune onem vermiyom takmam o yuzden
(1,066 puan) tarafından
Anladım ben önem veriyorum.
0 oy
(7,290 puan) tarafından
Tavrını köy vala canım  bu erkekler iyilikten anlamazlar tavır yapmazsan yine yapacak bnmki arsız oldu artık tepki göstermesine tepeme cikti
(1,066 puan) tarafından
Valla trip atıcam çünkü kırıldım benim burda ondan başka kimsem yok insan karısını doğum gününde Bi başına bırakır mı yaa
(7,290 puan) tarafından
Haklısın vala yap bacım yapmasan böyle devam eder
(1,066 puan) tarafından
Derdim hediye sanıyor hediye istemiyorum yanımda olsun yalnız bırakmasın yani herşey para mı ya
(7,290 puan) tarafından
Demi vala bağlamışlar bı paraya güzel söz güzel bı bakış yeter aslında
(1,066 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Sizde cumartesi geceden kutlama yapin  madem.bu kadar önemli senin için. 

Günlerin bu kadar önemi olmamalı esin icin her zaman önemli olmalısın. 1 gün değil hergun ozeliź⚘. 
(1,066 puan) tarafından
Maleseff ben hergün özel değilim olamıyorum yani benim eşim öyle biri değil sadece özel günler de Bi hediye alır hepsi bu. Ailem yok zaten burda o günü tek başıma evde patlayarak geçirmek istemiyorum. Bunu anlamasını istiyorum ama yok
0 oy
tarafından
Ben hiç beklemem,kendi doğum günümü unutmuş bir insanım var gerisini sen düşün :D eşim sabah kalkar kalkmaz iyi ki doğdun evimin çiçeği der o bana yeter ☺️ birbirimizi hediyeyle bilmiyoruz 
(1,066 puan) tarafından
Ne mutlu sana canım
tarafından
Çok şükür canım.
0 oy
tarafından
Böyle bı dunyada dogup yasadıgımız gunu kutlamak .... 

Kutlanmadı dıye uzulmek. Çokda onemlı degıl bnce takılma
0 oy
(3,419 puan) tarafından
3 yıldır eşim hep görevde ben tek annemle kutluyorum çok çok üstüne dusulmemeli canm boşver gelince kutlarsiniz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Ela94 (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
29 Ekim 2022 Aile kategorisinde nur120302 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 801 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,612 soru

11,363,942 cevap