0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ya benim sorunum şu biri gelince bende yiyorum onlarla tutamiyorum kendimi napabilirim siz napyosunuz yemeyince beğenmedin sen diyorlar kendimi begenmiş gibi olmakta istemiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(120,665 puan) tarafından
hahaha tutamiyonmu guldurdun kiz beni
tarafından
Kiz valla yiyorum yaa midem zaten muasit genislemeye kuculsun diye kac gundur az yiyodum
-Reklam-
0 oy
(16,680 puan) tarafından

Dıkınıyorük :D:D:D

0 oy
(2,807 puan) tarafından
Misafr gelince en iyi seklde ağrlyorum bir günlük diyeti bozuyorum :) bir yere gidnce de az az da olsa tadına bakyorum kırlmasnlar die diyette oldgmu söylüyorum 
tarafından
Söylemiyorum ben alay ediyolar yok sen zayflayamazsin hadi şunuda ye bak guzel olmuş diyolar
(2,807 puan) tarafından
Nie zayflayamasn ki canm isteyen yapıyor
tarafından
Veriyorum birisi gelince yiyorum tekrar aliyorum verdigimi cok hızlı aliyorum
(2,807 puan) tarafından
Walla bnde su içsem yaryor malesef
0 oy
(13,205 puan) tarafından
Hayatımda hiç diyet yapmadım :) benim de sorunum kimsenin evinde kolay kolay yiyememek
tarafından
O zmn kilo sorunun yok ne guel
(13,205 puan) tarafından
Yok canım olmadı hiç bende kilo almayanlardanım
0 oy
tarafından
Bi arkadaş var bir araya gelince hep zayıflama planı yapıyoruz ama sonrasında genellikle yemek faslı oluyor,hatta geçen gün dedik yürüyüş yapalım bayağı yürüdük sonra geri eve dönüşe 1 kilo cigkofte aldık evde onu yedik sonra erişte yaptık onu da yedik ahahaha diyorum tamam verdiğimiz kaloriyi de geri aldık içimiz rahat yatarız bu gece shshhs
tarafından
Yok canım leslie gibi sıkmıyor insanı ve cok güzel kalori yaktiriyor simdi uykum geldi ama yarin YouTube de falan varsa bakıp kesin atarim canım sana ♥️♥️
tarafından
Atsana kuzum ya
tarafından
Canım bu link açılıyor mu
tarafından
Actm kuzu saol
0 oy
tarafından

Ben hic diyet yapmadim bogazimi tutamiyorum malesef ama mesela yengem kendimi bildim bileli hep yediklerine dikkat eder diyet yapar ona gidince cocugu tutar ben rahat rahat yerim ohh :D

tarafından
45 kilo falan ya boyu da var ben ondan kısa ve kiloluyum asla kafama takmiyorum :D
tarafından
Anam ne zayfmis
tarafından
Evet kiz cok zayiflik da iyi degil 3 tane cocugu var bi de yani en buyugu 16 yasinda o da at gibi annesinin yaninda o anne gibi duruyo :D
tarafından
Boyu kac yengenin
tarafından
165 di sanirim
0 oy
tarafından

Bozuyorum direk:D

tarafından
Ihtiyacin yookki senin:) diyete
tarafından
Canım malesef kilo kaynaklı değil benim ki insilin direncim var 2 ay yapmak zorundayim
tarafından
Dogrudur cnm ama cok iyisin sen
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Biri gelince değilde biryere gidince ye diye tutturuyorlar ne kadar yok desem de ben de ucundan biraz yiyorum onları kırmamak için mecbur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gamzehk (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 680 göst.
5 Mart 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 486 göst.