0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar bu yıl bütün güzellikler inşallah hepimizin olur mutlu,huzurlu,sağlıklı,sıhhatli ve bol kazançlı bi yıl olması dileğiyle…  evet sorum spiral taktırmak için randevu alınmıyor diye biliyorum ben ama emin değilim bi bilginiz var mı ?

7 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hic taktirmadim bilenler vardir 
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Doktor al demişti hastanede 
0 oy
(328 puan) tarafından
Devlet Hastanesi'nde taktiricam bende ayın beşine randevu aldım 
0 oy
tarafından

Kadın doğuma gidiyorsun canım adet olduğun zamsn yada bittiğinde al gel takiyim diyo hemen takıyo bende ilk defa taktırdım yeni ama çok aciyo tok birde ağrı kesici iç git canım ben hiç biri mi ywpmsdim bsyilacaktim masada:D

tarafından
Korkuttun beeee
tarafından
Kız okadar da acı değil acirsa yazarsın bana:))
(507 puan) tarafından
Canım hiç hissetmiyorsn emin ol bende taktirdm ama sonradan ağrı oluyor tabi vücut alışana kadar sabret geçiyor 1 yıldır kullanıyorum memnunum
0 oy
(344 puan) tarafından
Randevuyla canım yani sıra alman gerek illaki
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Kadın doğumda muayene oluyorsun onlar gün veriyor bir öncesi de gidip kan veriyosun ertsei günü takıyorlar devlette regl olman şart değil ben özelde taktırdım doktor renglyken daha iyi canım acımaz demişti 
0 oy
(430 puan) tarafından
Regl olmadan gittim doktor dedi randevu alınıyor canm özelde taktırdım hiçbirşey hissetmefin 2 dk sürdü hiç korkulacak birşey yok giderken yanında ped götür kanama oluyor sonrasında da ne acı ne agrı oldu vlla çok iyi ama ara kanamalar oluyor 

İlgili bir soru bulunamadı

378,326 soru

11,323,778 cevap

34,775 kullanıcı

...