0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Yeni yila adamin tekine bagirarak girdim hayirli olsun.. Evimin dibinde salagin biri silah sıkıyordu bide 1. Kattayim hemen cocuklarin yanina kostum adam sıkmayi birakti ciktim balkona bagirdim cagirdim git otede sık milletin evinin dibinde degil g.erizekali dedim cekti gitti Allahim sanki yeni yila degilde ic savas cikarcaklar her taraftan silah sıktılar yeni yila huzurlu gireyim dedim gene beynime kan sicradi..

15 Cevaplar

+2 oy
(262 puan) tarafından
Yaa alt yarfi takvimde bir sayı değişti yaa ne kadar abartiyorlar 
(3,099 puan) tarafından
Aynen valla kuzu
tarafından
Bide şu var haramlarla yeni yıla girip o yıldan huzur mutluluk bekliyorlar başımıza taş yagmadigina şükredip oturalim
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Aayyy manyak heriflerr ya
(3,099 puan) tarafından
Bizde mecbur oturuyoruz kuzu esimin kuzenleri falan hep burda onlarla calisiyor ya yari sulalesi burda yarisi sultanbeylide
(333 puan) tarafından
Anladım canım konumdan baktım 10 dk gösteriyor bize yakınsın
(3,099 puan) tarafından
Canim baya yer burda pinar mah olarak geciyor kuzu yolu var ordayiz iste
(333 puan) tarafından
Hm anladim canım dikkat et kendine burdakileri boşver zaten hepsi surii :D
(3,099 puan) tarafından
Aynen valla kuzu
0 oy
(416 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Şu magandalar yüzünden neler oldu haberlerde görüyoruz
(3,099 puan) tarafından
Kiclarini soguk suya koysunlar
(416 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin inşallah
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kin beslemesin canim dikkat et etraf  çatlak  dolu

(3,099 puan) tarafından
Esimde kizdi bu mahalle kotu keske bagirmasaydin diye
0 oy
tarafından
Ne anlıyorlar bilmem. Her girdiğimiz yeniyıl da daha da beter oluyo neyini kutluyolarsa artik
(3,099 puan) tarafından
Dedigin gibi alt tarafi bi yeni yıl yani gir evine kutla niye milletin huzurunu kaciriyon yazik buyuk kizim uykudan kalkti kalbi nasil atiyodu korkudan
0 oy
(119,349 puan) tarafından
bende 2021 som yarim saatindeyim
(6,794 puan) tarafından
Gel cips yiyek:) kocişle oglusum uyudular şükürki.. Bende no uyku.
(119,349 puan) tarafından
kuzeyde uyudu acayip havai simsek atiyolar bende ona bakiyom
(3,099 puan) tarafından
Bu turkiyenin adami iyice zivanadan cikti Allah akil fikir versin artik ne diyim
(6,794 puan) tarafından
Burda da gürültü yeni durdu:(  Çocuk korktu kız valla  .
(3,099 puan) tarafından
Simdi bi haberleri acsam neler olmustur neler acmaya korkuyorum kac can gitti diye
0 oy
tarafından
Aman Allah korusun bende 1. Kattayim ve en korktuğum seydir haberlerde görüyoruz boyle olayları çok iyi yapmışsın en iyi polisi aramak adam manyaksa birde orada binlaf söyler bişey eder aman yaa
(3,099 puan) tarafından
Polis buraya hemen gelmiyoki kiz gozumun onunde 15 20 kisi sopa bicak birbirine girdi kavga bitti herkes dagildi polis 1 saat sonra geldi
tarafından
Anaaam kız sen nerde oturuyon öyle
(3,099 puan) tarafından
Esenyurt kuzu burasi hep oyle eski oturdugum mahallede adamin tekini vurdular asiret kavgasi oldu adam öldü yerde serili yatti bildigin en az yarim saat gelmiyorlar polis bile o kadar alismiski takmiyor
0 oy
(291 puan) tarafından
Sarhoş felan olur Allah korusun çeker vurur dikkatli olmak lazım. Bazı yerlerden sessizce kaçmak lazim
(3,099 puan) tarafından
Kiz camimin dibinde sıkıyo Allah muhafaza ya camima isabet etse icerde iki tane evladim yatiyo benim
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Aman bacım huzur kim biz kim üst kattakiler sıktılar yavrum 3 aylık çığlık atarak uyandı uykusundan 
(3,099 puan) tarafından
Benimde oyle kuzu valla biri 2 yasinda biri 3 aylik kucuk kizim uyanmadi ama buyuk korktu onun oyle korktugunu gorunce ciktim bagirdim adama
0 oy
(763 puan) tarafından
Şu silah sesi en nefret ettiğim şeylerden biri. Bizim köy düğünlerinde de çok atarlar,o yüzden hiç istemem gitmeyi. İnsanlari korkutarak nasil bi zevk aliyolar anlamiyorum..
0 oy
(701 puan) tarafından
Burda da jandarma götürdü öyle yapanları tespit etti dört tane devriye jandarma her caddede sokakta bekliyomus Allahtan
0 oy
tarafından
Siz ne derseniz diyin o insanlar uyarıları dikkate almıyorlar malesef :/ 
0 oy
tarafından
Keşke böyle magandalari 2021 birakbilsek..
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yemin ederim bizim milletimizden ala kraldan cok kralci yok. Gavur memletindeyim. Bu taskinlik bu heves bu sevda yok . Bi kendinize gelin ya. Gunlerdir herkeste bir yenil yil sevdasi yok sofralar yok planlar yemekler agaclar susler gordukce aciyorum . Istedikleri kadar yeninyili kutluyoruz desinler. Ha madem yeninyili kutluyorsun sen yeni yilimizin ne zmn oldugunu biliyor musun ? Biz sene i ne zaman deviriyoruz biliyor musun ? Allahim islah etsin .
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah ne kadar abarttılar şu yılbaşını ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 233 göst.
0 oy
5 cevap 90 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 170 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ebruli011 (2 puan) tarafından soruldu