0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
Genel olarak iyi seyretti durumum tabi bazen çok yorgun etlerim çekilmiş hiseettm bazende atesli ama atlattım bı şekil dünden beri öksürük var bu akşam arttı gıcık gibi oluyor cicugu uyuttum kaç sefer sesime kalktı aslında aldık çam macunu ,balsamic sirke , ıhlamur içine karabiber katarak iciyorun fln ama bu akşam kudurdu oksurugum hastaneye yatmadan bı çıkabilsek keşke . Eşim iyiydin noldu dio nazar değdi iyi deyio durdun dedim

7 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
Dağ kekik bitki çayı.kozalak şurubu ayvanın kendisi ve yspragiyla kaynatıp için öksürüğe iyi geliyor  
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Portakal mandalina yedim bolca birde limonlu su iç geçer benim ve eşimin ki öyle geçti
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Surekli evi havalandir cama balkona cikk burnundan nefes al agzindan ver cigerlerinn acilsinn c vitamini sık tüket bagisikligin guclensin
0 oy
(451 puan) tarafından
Bir su bardahi sütü kaynatip ocaktan alın icibe iki diş sarımsak katıp ezerek katin yani bı çay kaşığı bal katıp karıştırın için sabah akşam birebir tansiyon düşüklüğü varsa dikkat et sarımsak düşürmesin
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm ben hatmi cicegiyle kurtuldum sutle demleyip icine bal kattim cok iyi geldi
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Bal zencefil limon damlası çok iyi geliyor öksürüğe geçmiş olsun 
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Bal ve zencefil karıştr sıcak sütle bı kaç kere iç tammdr

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Gizemli sevdam (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (505 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...