0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (1,105 puan) tarafından
Kızlar 27 Aralıkta 35hafta da erken doğum yaptım yüksek tansiyon ve preeklampsi sebebiyle bebegim de 2385 gram olarak dünyaya geldi hiç bir sağlık sorunu olmadığı söylendi ama hala kuvezde sizin de başınıza geldiyse nekadar kaldı bebekleriniz kuvezde bu süreçte ne yaptınız 

Şimdiden teşekkürler ❤

4 Cevaplar

0 oy
(197 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gözün aydın kavuştun bebeğine canım inşallah tez zamanda eve gidersiniz birlikte ben 36+1 de preaklamsiden dolayı acil sezaryen oldum 2400 doğdu kızım küveze girmedi bir sorun yoksa önlem amaçlı almış olabilirler çok durmaz bence 
(1,105 puan) tarafından
Sağol kuzum teşekkür ederim inşallah çok durmaz önemli olan tabiki sağlığı insan bekliyor yeter ki o iyi olsun da beklemeye razıyız diyoruz ama zor oluyor
(197 puan) tarafından
Haklısın canım anlıyorum seni şöyle düşün çok az kaldı bu mutluluğu tatmana:)
(1,105 puan) tarafından
Çok şükür bende tattım o mutluluğu canım 2gun önce çıktık bizde ☺️
(197 puan) tarafından
Ya çok mutlu oldum gerçekten hadi bakalım Rabbim sağlık sıhhat versin hayırlı evlat olsun inşallah :)
(1,105 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ben 41 haftada doğum yaptım. Solunum sıkıntısı vardı 3 gün kaldı yoğun bakımda. Sizin bebeğinizin hicbir sorunu yokmuş. Doğrusunu doktor bilir ama bence 1 2 gün ancak yatar. Sağ salim kavuş inşallah yavruna.
(1,105 puan) tarafından
Amin canım insallah Ilk gün önlem amacli 5 saat hood cihazına bağladıklarını söylediler  sonrasında normal kuvez süreci başladı sorduğumuz da bir sıkıntı da olmadığını söylediler kimileri 2500 kg altında olduğu için vermezler diye yorumluyorlar bu konuyla ilgili de bilgim yok oyuzden bilenlerden öğrenmek istedim teşekkür ederim
(3,695 puan) tarafından
2 kiloyu geçtikten sonra sırf kilo için tutmazlar bence.  Dediğim gibi doktoru daha iyi bilir a.a bence çabuk çıkarırlar. Bi yandan o iyi olsun da diyorsun ama bi yandan da bir an önce yanına gelsin istiyorsun değil mi:) ben öyleydim çünkü
0 oy
(1,750 puan) tarafından
35 hsftslık 2310 doğurdum kuveze girmedi önlem amaçlı girmişdir belki çok kslmaz inşallah  Rabbim tez zamanda kavuştursun 
(1,105 puan) tarafından
Sağol canım çıktık bizde çok şükür 2gun önce
0 oy
(4,061 puan) tarafından
35.6 da suyum geldiği için doğdu kızım 2450 kg Di canım solunum sorunu vardı bir buçuk gün durdu çıktı canım çok geçmiş olsun 
(1,105 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim 2 gün önce bizde çıktık çok şükür
(4,061 puan) tarafından
Allah im analı babalı büyütsün canım benm ❣️☺️
(1,105 puan) tarafından
Amin kuzum teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy
4 cevap 127 göst.
9 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemre56 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 167 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 121 göst.

382,148 soru

11,441,697 cevap

35,011 kullanıcı

...