0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece 1 de biri cuma mesajı atmış bana sabah gördüm eşime söyledim oda aradı açmadı mesaj atıyor cevap vermiyor sonra eşimi engellemis ben mesaj atttm goruldu yaptı birakti sinir küpüne döndüm bana yardım edebilecek olan varmı bu numara nasıl bulunur 05387847227

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Direk engelleyin niye bir daha arayıp msj atıyorsunuz sizde
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Profil resmi falan yok mu WhatsAppta 
tarafından
Yok malesef
+1 oy
(449 puan) tarafından
bizde azerbaycanda getcontact diye bi uyğulama var..numarayı yazıyosun..Kimler bu numaranın ismini ne yazmış.hepsini görüyosun
tarafından
Numarayı yazdım posta rica etsem sen bakabilirmisin
(449 puan) tarafından
kırkhanlı pazarcı diye biri çıkdı
tarafından
Bendede kirikhanli yaziyor gerisi yazmıyor neden acaba
+1 oy
tarafından
Kırkhanlı pazarcı Mustafa diye biri çıkıyor canım
(79 puan) tarafından
Nerden baktınız acaba
tarafından
Türkcaller ve Getcontact uygulamalarını kullanıyorum canım
tarafından
Cupcake valla öyle yazıyor ismi :D
tarafından
Değişik kız :D
tarafından
Kim nasıl kaydettiyse o isimlerle çıkıyor :))
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Acma canim aradiginda bosver 
+1 oy
(10,383 puan) tarafından
Yanlışlıkla aramış atmış olabilir numara paylaşmanız yanlış sizi taciz etmemiş gelen mesaj cuma mesajı kazaen yaşı geçkin biri atmış olabilir. Sapık olsa paylaşıp dersiniz bana şunu bunu yaptı diye. Ya biri alsa arasa taciz etse karşı tarafı burada herkes çok mu güvenilir?en son size döner oklar böyle bir durumda 
+1 oy
(208 puan) tarafından
Bence siz rahatsız ediyorsnz bu ne sapıklık yani insanlarin numarasını burada paslasmk
tarafından
Erkek biri arayan ve bayağı sorunlar var gece saat birde kim kime cuma mesajı atck ve eşim aradgnda eşimi engelliycek biz zor bi süreç gecrdik boyle şeyler önemli bizim için benim rehberinde sadece on kişi var numarayı paylaştım iyi de yaptım siz anlayamazsiniz
(208 puan) tarafından
Yanlışlıkla atmış olabilir kim kime cuma mesajı atck derken benim mesejlarim cuma mesajı ile dolu size yani bu kadar büyütmeye ne gerek var anlamdm numarayı yazmdan sorabilirsin numarayı hangi uygulamadan bulabilirim gibi ne geçti eline smdi buldun mu
tarafından
Saat birde cuma mesajı benim rehberde on kişi var sadece. Numaramı kimden aldı bilmiyorum adam tekin biri değil sorgularında buldum kim oldgnu taniyorz korktu ve hemen engelledi esimi
0 oy
tarafından
Getcontact uygulamasını indir canım ordan sorgula cikar
0 oy
tarafından
Bu numarayi burda paylaşma sapık dolu burasi
0 oy
tarafından
Bir kere aramışsınız engellemiş üsteleyip hiç aramaya, yazmaya gerek yok tanımıyorsan engellersin olur biter
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Engelleyin? Tanımadığınız biri ise  herkes çok sağlıkli kafa yapısına sahip değil malum aramaniza bile gerek yoktu bence 
0 oy
tarafından
Engelle bitsin gitsin niye üzerine düşüyorsun ki
0 oy
tarafından
Engellesen çoktan olay kapanmıştı kız sinir küpüne dönmelik ne var
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Belliki yanlışlıkla göndermiş farkına varincada engellemiş büyütecek bişey yok
0 oy
tarafından
İyide yanlış atmıstır belki niye abartıyosnz engelle sende zaten cevap alamasa bşy yapmaz mide numarasını atmıssın ortalık yere belki bi sucu yok yanlışlık olmuştur
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Kimse yardım etmez canım. Herkes evli barkli başına iş almak istemez 
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Numarayı buraya yazamazsın ki. Cuma mesajı yazdı diye engelleyen ve rahatsız eden sizsiniz
0 oy
(50 puan) tarafından
Numarayı neden paylaştıniz ki engelleyin bitsin 
0 oy
(32 puan) tarafından
Yani yanlışlıkla atmış olabilir aramışnz açmamış bu ısrariniz ne acaba merak ettim birde burada paylaşmanız numarayı hey Allahım 
0 oy
tarafından
Numarayı paylasman ne kadar doğru ya belki adam yanlış attı sonra farketti başı belaya girmesin diye engelledi eşini falan insanlık hali sen neden geri arıyorsun ki bana yanlış numaradan mesaj gelse direk siliyorum ilgilenmiyorum kurcalamiyorum yani 
tarafından
Eşim kendi telfnundan aradı ben aramadim
tarafından
Eşimi tanıyor bile bile açmadi ve engelledi
tarafından
Eşini tanıdığını nereden biliyorsun ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde aysegulhanim (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.