0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından

Kizlar bugun bebegim oynamadı diye hastaneye gittim bebek yan yatiyor basi yukarda poposu aşağıda ve biraz karın içinde yan yatiyor ilk bebgim normal dogdu bunuda normal olur sandim sizce donermi daha 32 haftaligim pazartesi gel sezaryen için konuşalım dedi :(normal dogumda hemen ayağa kalktım kardeşim sezaryen oldu bayabi çekti onun icin sezeryandan korkuyorum

8 Cevaplar

0 oy
(4,282 puan) tarafından
Sezeryan da günlerce ayağa kalkamayacak gibi düşünme herkesin bedeni bir degil canim ben genel anestezi ile sezeryan oldum 4. Gunde annemk yolladım evine kendi isimi kendim gordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anca allah bilir ve doktora gidersen belli olur  sezeryan de zor valla ama mecbur san olcan normal oluyorsa en guzeli 1 ay calisamiyo insan
(118 puan) tarafından
Doktora gittim bundan 30 dakika önce geldim
tarafından
Yani mecbur sezeryan olcan ama normal se bebek aşağı düzgün şekilde başı gelirse normal en saglikli ve güzel ama sıkıntı varsa dönmezse sezeryan Saglikli dogdun artık gerisi onemli degil
0 oy
(200 puan) tarafından
Bence erken daha. Dogum anında bile donen bebekler var. Benimki de ters bende 30 haftadayım şuan doktoruma sezeryan olur mu dedim sanmıyorum döner daha cok vakit var dönmezse o zaman düşünürüz dedi 
(118 puan) tarafından
Insallah döner yaaa benim öyle yatim dinlenim diye bi lüksüm yok çünkü 1 yaşında oğlum var
(200 puan) tarafından
Benimde yok 29 aylık bir oglum var 13 aylık bir oglum daha var :) ben hic oturamıyorum bile inan
(118 puan) tarafından
Iste beni en iyi sen anlarsın insallah normal dogururuz rabbim seni evladina evlatlarinida sana bagislasin insallah
(200 puan) tarafından
İnşallah canm bende normal dogurmak istiyorum sezeryan istemiyorum önceki 2 evladım da normaldi inşallwh bu da normal olur
0 oy
tarafından
Benimde bebeğim 33 haftalikken makat gelişti sezeryan oldum iki gün sonra toparladım 33 haftadan sonra dönmedi benim ama son  ana kadar dönebilir diyorlar 
(118 puan) tarafından
Insallah döner ya insallah
tarafından
Inşallah gönlünce olur ve en önemlisi sağlıkla gelir
(118 puan) tarafından
Amin cok tesekur ederim
0 oy
tarafından
Benimm 34. Haftada döndü ve son güne kadar da dönenler var canım secde pozisyonu alabilirsin öyle döner inşallah 
(118 puan) tarafından
Insallah döner kuzum yaa :(
0 oy
(12,753 puan) tarafından
Bunyeden bünyeye değişir canım. İnşAllah kolay geçer de biraz 38 39 a gün verse 
(118 puan) tarafından
Ya belki beni lincliycekler şimdi ama ben sezeryani istemiyordum normal dogumda hemen ayağa kalktım bunda zorlanirim diye korkuyorum çünkü 1 yaşında oğlum var
(12,753 puan) tarafından
Linç edecek birşey yok ki herkesin kendi kararı.  Ben korkuyorum kesikten felan sezeryan olunca olandan ondan mesela istemiyom
0 oy
(220 puan) tarafından
39 haftalıkken makat gelisli dedi secde pozisyonun da durdum YouTubeden video izledim döndürmek için 40 haftalıkken kontrole gittim dönmüştü ama bebeğimin sıvısı 2 ye dusmus suni sancı verdi 5 cm açılma oldu ama bebeğimin kalp atışı yavaşlamış normal doğumu kaldiramaz dedi sezeryan oldum . 32 hafta erken daha 
(118 puan) tarafından
Kendi doktorum 36 ya kadar döner dedi hastanedekide öyle diyince morelim bozuldu açıkçası çünkü ben normal dogum istiyorum sezeryanda öyle bi yatma dinlenme lüksüm yok çünkü 1 yaşında oğlum var onada bakmak zorundayım
(220 puan) tarafından
Secde pozisyonunda dur . Temizlik yaparken yerleri elinle sil. https://youtu.be/SUysfysIqpU ben bu videoyu çok yaptır doktor şaşırmıştı hatta  dönmesine
0 oy
(78 puan) tarafından
Bak canım benim böyleydi ben oynaya oynaya döndürdüm tabi yine sezeryanla oldum ama bebis den değil nenden kaynaklı söyle eline alttan başına doğru yavaşça az bastırarak ovala döner o zaman yani kuzenim dedem yaptırdım onda da etkili oldu hem son ana kadar da dönebilir hemen bişey demek çok erken ayrica

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
0 oy
7 cevap 136 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (946 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
29 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bglm_ftma (5,020 puan) tarafından soruldu

374,606 soru

11,204,093 cevap

34,506 kullanıcı

...