0 oy
1,091 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Kızım 4 ekimde 1 yaşına girecek 9aylıkken emekledig ilk dişini 8 aylıkken çıkardı şimdi çok hızlı emekliyor istediği yerden tutup ayaga kalkıyor ama hiç bir şekilde desteksiz ayakta durmuyor yürümüyor bişeyi 40 kere deyince olur derler ya başlıyor yaşı geldi niye yürümüyor parmaklarının ucuna basıyor Bi misafir gelince yürüyor mu diye sorduklarında hemen çocugu alıyor başlıyor yokk anammm ne yürümesi bakale parmaklarının ucuna basıyor diye anlatıyor artık bütün köy yürümediğini parmak ucuna bastığını öğrenmiş işi gücü yok ya gitti yerde lafını yapmış komşunun kızı ile arasında 15.20 gün var o erken diş çıkardı erken emekledi erken yürüdü yatıyor kalkıyor onu övüyor en son dün kayınbabam yürümüyor Allah Allah dedi dayanamadım adın dede ya daha hastane daha Dr götür dedim psikolojik olarak beni bitirdiler çok şükür 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
bizde erken yaptık herşeyi yaşını geçince yürüdü alt komşu 4 ay büyük oğluyla kıyaslama yapıp durdu ***** kadın arada 4 ay var seninki yürümüyor mu demez mi yuh dedim seninki büyük. bide bebeği sürekli bağırıyor asansörden çıkarken evin içinde gibi sesler geliyor. onun bebek normal miş gibi seninki niye sessiz diyor. onun evde kavga gürültü eksik olmaz kaç kişiyle kavga etti apartmanda. ağzının payını verdim. bizim evde bağıran Yok ki oğlum bağırsin. bağırmak yasak bizim evde dedim. takma kafana canım he de geç
(66 puan) tarafından
İnş o sabrı verir rabbim
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Valla canım ben anormal bir durum göremedim diş ne kadar geç çıkarsa o kadar sağlam olur diye biliyorum yürümeye gelirsek çoğu bebek yaşını aldıktan sonra yürür hepsi bir olacak diye birşey yok allah yürü kulum diyecek. Hiç kafana takma sen onları sabırsızlanıyorlardır yürüsün diye ondandır bu baskı
0 oy
(732 puan) tarafından

Ya ben anlam veremiyorum niye bu kadar kaynana derdi var eminimki benim kadar çeken yok kaynana dan ama ben asla ağzını ikiye ayıracam diye bir cümle kullanmam bizimde annemiz var ve onlarda kaynana düşünüyorum yengem annem için bu şekilde Bi tabir de bulunsa hiç hoş değil. Bırak desin ne var bunda yani onların torunu sonuçta niye bu kadar büyütüyorsunuz zaten herkeste bilirki yeni yürümeye başlıyan çocuklar parmak uçlarında yürür çoğu Bu bir kusur değil :ermm:

0 oy
(12,776 puan) tarafından
Olimpiyatlara mi katılacak ne acelesi var de

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 178 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fatmastl (668 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 523 göst.
21 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ecrin-Busra (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.