0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Yenidoğan çıkış seti tek var 5li bu hafta ikili alcam yine iki takim yine alcam 4 takım yenidoğan goturcem hastaneye kaynanamda çok küçük diyo bi sefer tek giyer dedi nasıl yapsam acaba ona kalsa 9 12 olur diyo off siz ne dusunuyorsunuz 

36 Cevaplar

0 oy
(1,030 puan) tarafından
Benim oğlum hazırladığım hiçbirşeyi giymedi ama valizi kendim istediğim gibi hazırladım en azından keşke alsaydım yapsaydım demedim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
8 10 tane takimi vardı bebegimin hepsini 1 ay boyunca giydi birde çok sık yıkandığı için neredeyse yetmıyordu kış günü zaten kurumuyo bide ben 1 aydan sonra onları içine giydirmeye devam ettim yani 1 ayda içine giydi üstüne başka kıyafetlerle 2 takım asla yetmez hastanede zaten 3 4 takım degistiriyosrsun 
0 oy
tarafından
İki takim mi sanirim profesyonel kendisi ne bileyim benim kac takim kiyafet var bilmiyorum ama bezi güzel baglayamadigim için uzerine cok çiş yapti yavrum
0 oy
(291 puan) tarafından
Yenidoğan ben ilk oğlumda bı tane 10 lu bı tane 8 li. İki tane de üçlü takım almıştım. Bı arkadasi.da isimli tulum yaptırdı. Bana fazla gelmişti. Toplamda alt üst 4 takımı 3 tulumu vardi. Sarilikta olduk ama sarilikta zaten bebek çıplak bir şekilde ışığın altında yatıyor kiyafet giymiyor. Ama siz yine de 3 tane koyun içiniz rahat etsin.ben şimdi hastaneye 3 tane koydum .bu 2. Dogumum
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aahha Bi hastane çıkışı seti aldım 10 lü. Yanı sıra 2 li 5 ki set aldım. Yanı sıra cırcır bady ve ayaklı pijama setleri vardı. Oğlum reflü ve aşırı gazlı Bi bebekti sürekli kustu sürekli. Ne elbise yetişti ne bişi. Şuan 3 ay 1 haftalık halen öyle 2 günde bir makine açıyorum ki yetsin. Yetmiyor kıyafet neyi. Evet aldığım ilk setler olmuyor ama yıkat giydir yıkat giydir agzı yüzü yamuldu zaten. Al canım hele ilk heves se al çok öok al. Baktın küçük geliyor kaldır bazanın altına. Sonra Bi kardeş daha gelince giyer. 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
En az 5 tane olması gerekiyor aşırı kirletiyorlar
0 oy
(102 puan) tarafından
Sakın dinleme canım ben dinledim kiyafetsiz kaldı resmen bebeğim o kadar çabuk kirletiyorlar ki günde 3 4 defa değişiriyordum ben 40 çıkmadan 
0 oy
(961 puan) tarafından
Benimkide ilk öyle dedi hemen büyürler bunlar küçük almaya gerek yok dedi ama ben 4 takım koyuyorun
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ya nerden iki takım yeter en az beş olmalı bence 
0 oy
(7,275 puan) tarafından
Yeni doğan degilde 3 ay al canim bir tık daha buyuk oluyor bizde 3 hastane cikisi vardi digerleri 3 ay di onlarda oluyor doktor bebis kaç gibi doğar diyor
0 oy
tarafından
3 kılo 60 gram olan ogluma minicik 0-3 aylık takım kocaman geldı var sen düşün yanı 12 aylıgın ıcınde ne olur kaybolur cocuk ya en az 3 takım yenı dogan olmalı
0 oy
(3,681 puan) tarafından
9 12 nedir ya çuval gibi 3 kilo doğmasına rağmen 0-3 ay kıyafetleri büyük geliyordu oğluma sakın dinleme aşırı gerekli ilk doğduğunda sürekli üstüne bezinden sızıyor ve kusma durumları oluyir
0 oy
tarafından
düzenlendi
5 takım ben yeni doğan almıştım hastaneye hepsi 5 li takimdi 4 takım götürtum lazım olmadı ama içim rahattı hastanede iki takım kullandık sonra yeni doğan baya hediye geldi 15 takımı falan vardı anca yetiyordu günde 4 kez üst değiştiği zaman oluyor kusuyor cisi çıkıyor mama süt akıyor  vs anca yetti 15 takım çünkü yikiyorsun hemen kurumuyor sonra 10 takımda 3ve 6 aylık vardı ama onlarda yeni dogana çok büyük geliyor tatlım 
0 oy
(16,070 puan) tarafından
Ben oğluma 2 tane tulum 8 tane 5 li takım 1 tane de hastane çıkışı almıştım 10 lu. Hepsini de giydirmistim. Yenidogan oldugu icin sürekli kusuyorlar falan günde 3 4 kere üst değiştirmek zorunda kalıyordum
0 oy
(1,079 puan) tarafından
3.6 6.9 ay al cnm cabuk büyüyorlar ben bazen 1 kere giydirdimi 2 kere giydiremedim oldu 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm iki takım yetmez diye düşünüyorum zaten hastaneye en az 3/4 takım götürmek lazım. Bebekler çok kolay kirletiyor. Evet çabuk buyuyolar ama yeni doğan da belli bı dönem için gerekli. Genelde mevsimine göre 1/3 ve 3/6 almanı oneririrm..kaynananın da çok takma bence.onlar hep konuşur...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 361 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianne99 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 895 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (483 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 831 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 356 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,610 cevap

34,951 kullanıcı

...