0 oy
894 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Malum bebek emzirmekten dolayi sutyen kullanamiyordum simdi emzirmeyi biraktim ama sutyene bi turlu alisamadim bi sure sutyensiz gezdim  eşim sutyen kullansana cocuk emzirmeyide biraktin dedi bugun aldim bana neden takim olarak kullanmiyorsun kulotla beraber dedi şok oldum yakin cevremde gormedim ben takim kullanan var mi gercekten boyle kullanan insanlar gunluk hayatta tamam yatak odasi icin takim olarak aliyorum ama gunlukte var mi ben inanin nasil şoktayim suan ben bunu bilmiyorum ve esimin bilmesi cok kafami karistirdi

34 Cevaplar

+9 oy
(1,928 puan) tarafından
Asnladığım kadarı ile eşiniz kendinize özen göstermeniz için teşvik ediyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yaw kafa karistiracak ne war alt ust takim olabilecegini bilmek dusunmek icin illa extra biseye gerek yok bence bu kadar takilma :)
+1 oy
(2,168 puan) tarafından

Bu yaşıma geldim 1 tane takımım olmadı ahah:D 

0 oy
(1,461 puan) tarafından
Günlük hayatta takım kullanamıyorum. Malum alt iç çamaşırını günde üç kere degistiriyorum. Biraz huyluyum. Ama takım şeklinde çok aldım. Çok var . Ama bnce de üst çamaşır olmadan gezme. Sarkar iyice. Dik dursun. Ondan demiştir bnce
(483 puan) tarafından
Normalde takardim ama 2 sene cocuk emzirdim ondan sonrada alismasi zor oldu tekrar o oyle deyince aldim bende ama alt ust gunluk takim olarak giyildigini bilmiyordum
(1,461 puan) tarafından
Yani bnde şuan emziriyorum ama çıkarmadım. Hamileyken son ayında çıkarmıştım o da.cok cnm açıyordu ondan çıkarmıştım. Çok alışkınım sanırım doğum yaptım hemen taktım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
He valla ben hep takim giyerim:D ust kirmiziysa alt beyaz olamaz mesela 
tarafından
İçime şuan baktm kocam yok ve siyaha siyah yanee :)
tarafından
Yok sjsjs tamam hepsi siyah ama takımları kaldırdım ben sjsjsjsj
(22,070 puan) tarafından
Maho aganin donu gibi rengarenk olamazzzz:D takim olsun kimse gormuyosa bile kendimiz goruyoz yani sonuc olarak:D
tarafından
Takım olmasada hep siyah giyerim saten sjsj öyle mor mavi pembe kırmızı takilmam takım harici
(22,070 puan) tarafından
Benimki mor vallahi suan :D uyurken cikariyom ama ya sutyeni rahat edemiyom
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Sanki çok acayip biseymis gibi anlatın eşimle gecelikleri bile birlikte seçeriz hani karı kocayiz ya :)
tarafından
Bu yazidan sonra aklima gelen seyi yazmak istiyorum .d bigun evlenmeden once ben iccamasircidaydim kabinde bir sudyen deniyordum yan kabinimden degisik sesler geliyo kabinden ciktim ne oluyo diye meger kari koca yan kabine girmis asne fisne yapiyorlar xjdndn sonra fark ettigimi anladilar hemen ciktilar bizde oradaki iccamasir satan kadinla goz goze geldik gulme tuttu beni neyse kadin kabinden cikti şekli semali kaymis kocasi da bende ckiyimmi diye sesleniyo jsnsjdj
tarafından
E yuh dayanamadılar mi eve kadar
0 oy
tarafından
Ayyyy ne alaka kimde görmüş ta öyle konuşuyor Allah Allah 
0 oy
tarafından
Bende de takım giyme huyu var illa aynı renk olucak 
(483 puan) tarafından
Ben bunu bilmiyordum esim deyince şok oldum nerden biliyo diye
tarafından
Nereden bilecek canım niye bu kadar sasiriyorsun ki alt pembe üst kırmızı giyersem eşimde der heralde niye böyle giydin diye
0 oy
tarafından
Ben o takım olanları kullananamiyorum yaaa
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ya esinizin gordugu ozel alanlarda sizi ozenli gormek istemesi nie tuaf gelio ki. tv lerde neler neler var artik herseyi her erkek bilir yani :)
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Dışarıda kullandığım evde kullandığım sutyenim farklı. Alt çamaşırda beyaz ve pamuklu candır. Özel bir şey yapacaksan başka giyerim ama günlük hep beyaz pamuklu 
0 oy
tarafından
O değil de sütyen niye takmadin ki. Ucu belli olur ben çok rahatsız oluyorum .hadi ilk zmanlar sis oluyor açıyor fln ama en azından birkaç ay sonra taksaydin keşke.
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Kız aslında zor birşey değil bazen reklamda bile karşımıza çıkıyor. 
0 oy
tarafından
Eve bi kırmızı oda yapalım dememiş adam şok olacak ne var :D ben hep takım giyerim. Ergenliğimden beri hatta
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben hep takım alırım ama tabi alt daha sık değiştiği için her zaman takım olmaz kuzum esin senin:) teşvik etmek istemiş 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bunda bu kadar şok olacak ne var ki 21. Yy da modern ve çok kolay bir cağda yaşıyoruz görüyor lar her şey her şeyle uyumlu herkes alıyor da sen neden almıyorsun manasında sende al giy demistir bunu bir kadına eşinin söylemesi ne kadar hoş bir şey bana da eşim beğendiği zaman bir şeyler aliyor alamazsa sen beğen ben parasını hallederim diyo benim hoşuma gidiyo ")
0 oy
tarafından
Neden şok oldun alt üst takım neden günlük olmasın ki
0 oy
tarafından
Takımımda var , ayrı giyinirkende siyahsa südyen siyah kilot beyazsa beyaz kırmızıysa kırmızı giyiyorm 
0 oy
tarafından
Bende hiç takım giyinmem. Şimdiye kadar aklimada gelmedi. Gündelik te rahat olmazki
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Onların bilmediğimi var tatlım :ninja:

tarafından
Yorumu okuyunca aklıma geldi ☺️ ortaokulda hoca ilmihal dağıttı 1 sayfada kadınların özel halinden vs bahsediyor sınıftaki itlikk peşinde olanlar birbirine kankaa bilmem kaçıncı sayfayı okudunmu falan derlerdi ☺️
(14,428 puan) tarafından
Puhahahhaha akılları hep gavurlukta ayol

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 574 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 354 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 492 göst.
1 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 431 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asyahatunnn (451 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,681 cevap

34,943 kullanıcı

...