0 oy
919 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar utanarak söylüyorum ama 28 gün oldu sezeryan oldum ve eşim ilişki istiyor kanamam yok baya oldu biteli sadece iki üç günde bir su gibi lekelenme oluyor napacagim bilmiyorum hayır diyorum gidiyor geliyor söylüyor red etmek de istemiyorum aslında ne yapmalıyım evde köşe kapmaca oynuyoruz resmen

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah akıl fikir ve merhamet versin. Sezeryanlisin bide ..her istediğini yapmak zorunda değilsin senin canından can gitmiş insanlar sezeryani ne kadar hafife alıyor ya ameliyat oluyorsun kaç kat kesiyorlar. Ben o zmanlar iki büklüm yürüyordum bırak onu. Sağlık bu ya . Sen şu haldeyken bile bunu mu düşünüyor yani. Tutsun biraz kendini kacmiyorsun.
(353 puan) tarafından
Haklısınız ama benim ameliyat im çok güzel geçti 3 4 günde toparlandım çok şükür
tarafından
Masllah o zman ne diyim.
-Reklam-
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bence eşine güzellikle anlat ne bileyim biz 40 tab fazla 70gun falan vardı yakınlaştık çünkü ben normal doğum yapmıştım hala ağrılarım vardı şuan oğlum 7aylik hala kendimi toparlayamadim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Dinende bilmende 40 gun yani 6 hafta kanama olsun olmasin rahim yolunun saglikli toparlanmasi icin yasak. Ben isvecte dogurdum.hastane cikisi doktor ikimize 6 hafta iliskiye girmeyin dedi.
0 oy
(4,966 puan) tarafından
Dinen 40 gün beklemen lazım onu geçtim bu senin için aslında dinlwen lazm dikişler atılmış bn eşimle 4 ay yapmadım sonra bn istedim o olmaz zarar görürsün dedi ki hamileydim hayr olmaz dedim ki doğumdan sonra ayrı ayrı yatyrduk yinede aklimza gtrmedim kndi canımdan acizdim eşine anlat ağrım var de ne bileyim bu kadar beklemiş biraz daha bekleyebikir bnce
0 oy
(44,603 puan) tarafından
40 gün bekle bacı.    
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Şu şeklinde renkli kahveye yakın akıntın varsa gene ilişki olmaz. Sadece seffaf akıntın varsa üstüne 1 hafta beklersin gelmezse o zaman olur. Ama sen sezeryanlisin 40 çıkmadan ilişki yaşamanı tavsiye etmem.
0 oy
(749 puan) tarafından
Kanama bittiğinde. İkili olabiliyor
0 oy
tarafından
Günah bı boyutu. Diğer boyutu sağlığın açısından zararlı. 
0 oy
(406 puan) tarafından
Ben sezeryan olali nerdeyse 60gun oldu ne hamilelikte birlikte oldum nede smdi daha da 1 ay daha beklemeyo dusunuyorm esim sagolsun anlayislik bu konuda brz dha dayansin az kalms zaten 
0 oy
(763 puan) tarafından
illa o is olmasi lazim degil bence kocani baska sekillerde de istegini yerine getirebilirsin cnm
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Günahtan ziyade önce sağlığınızı düşünün ya. Herşeyi dinle bağdaştırmayın. Doktorunuz 40 gün yasak demedi mi? 
(353 puan) tarafından
Hayır herhangi birşey demedi 5 gün kontrolüne gittim herşey yolunda eski hayatına dönebilirsin dedi
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Dinen doğru değil sağlık açısından da enfeksiyon oluşabilir 40 günü bekle lohusanın mezarı kırk gün açık olur derdi kaynanam bunu eşine aynen söyle eşinde anlayış göstersin 
0 oy
(6 puan) tarafından
Senin ameliyat yerin ağrısı ne zaman geçti bacım .ben bunu yaparım dediğin zaman kaç gün sonra idi.yani kendini iyi hissettigin? Benim korkum var bunları böyle yaşamak ağrı varsa 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 564 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 238 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde gunesligunler (38 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 300 göst.