+1 oy
1,590 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Ya kızlar kimseye anlatamadığım sorunumu sizle paylaşmak istiyorum. Hamileliğimin 4. Ayındaydı mayısta enfeksiyondan dolayı eşimle ilişki olmadı sonrasında da kese önde denildi ilişki hamileliğim boyunca yasaklandı sonrasında doğum yaptım 2.5 ay oldu sürekli hamile kalma korkusuyla eşimle ilişkiye girmekten hep kaçındım. Yani mayıs ayından beri eşimle hiç ilişki yaşamadım. Geçen spiral taktırdım şimdi kayar korkusu yaşıyorum yine güvenip ilişkiye giremedim belki rahat hissettirir diye prezarvatif al dedim o da gitmiş bim inkini almış bu sefer yırtılır diye güvenip ilişkiye giremiyorum eşim artık çok sinirleniyor. Ona hak veriyorum ama ben kendimi hiç hazır hissetmiyorum bu güven problemim ne olacak benim ya sizce ne yapmalıyım.

41 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından

kökten baglat kurtul cnm bence fazla evhamlisin adam iyi dayanmis vallaa;)

-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin biminkini kullanacağına çorap geçirsin boşa para vermemiş olur durex yada okey alsın bimle olacak iş mi bu
(7,768 puan) tarafından
Aaa pardon ztn spirl varmış kız sn kaşınıyosn hee bn diyim sna
0 oy
(9,950 puan) tarafından
Spral + Doğum kontrol hapı + prezervatif + geri çekilme  yap böyle de hamile kalırsan yuh artık yanii
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla eşini önce tebrik etmek gerekiyo 7 8 aydır illiski yok ve sürekli oyaliyosun yırtık olsa anlaşılır zaten spirali niye taktırdın ki o zman hepimizin başından geçti zor bı dönem eşim de çok anlayışlı davrandı ama sen abarttiyosun biraz 
0 oy
tarafından
Bence cook uzun bi sure esin sinirlenmekte cok hakli bnce bukadar korkmana gerek yok 
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Peki bu kaygı doğumdan sonra mi oldu ? Cocugun kolik mi ? Neden bu kadar korkuyorsan tuplerini bağlatmadin?
(564 puan) tarafından
Tüplerimi bağlatmama eşim izin vermedi.
(5,069 puan) tarafından
Bak sen tedbirini almışsın dikkat ederseniz hamile kalmazsın spiral+ prezarvatif + geri çekilme yap bu şekilde çok zor kalman
0 oy
(194 puan) tarafından

k9canla hala ayni evde yasaiyorsan bu bile mucize sabirli adammis .:wassat:

(564 puan) tarafından
Durumun Bu kadar vahim olduğunu gerçekten düşünmemiştim buraya yazana kadar
(194 puan) tarafından
yani 7 ay bnce cok uzun bi sure hm dinen de gunaha giriyorsun esini mahrum ederek korkunu yen sanki ilk defa gerdege girecekmissin gbi ne korkuyon sipiral varmis zaten  igne falan da 3 aykiklar ne bilim korunma yontemi cok
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Sen artık bence eşini sevmiyorsun başka bisey olamaz ilişki terapisti ne gidin
(564 puan) tarafından
Ya seviyorum hem de çok ve de kıskanıyorum ama inan korkuyorum gerçekten Allah olmayana versin iki çocuğum var. Cinsel anlamda da Bi soğukluk girdi hamilelikten sonra ya
(2,565 puan) tarafından
Canım sen o zaman psikolojik destek alacaksın zamanla bu korkun evliligine zarar berecek adamda taş değil ya yanlış düşünecek ki ben olsam beni sevmiyor bahane ediyor diye düşünürdüm belki gündeme başka şeyler gelecek geç olmadan destek al hem eşin bu konudaki samimiyetini de görmüş olur öyleyse
0 oy
(5,096 puan) tarafından
Adamın bu kadar sabretmesine bence şükret cnm tabiki saygı çok önemli ama bu biraz fazla .. Ki adamı zorla evden çıkartmaya çalışıyorsun böyle bir zamanda.. Sanki böyle hep bahane ... Yanlış anlama da 
0 oy
(514 puan) tarafından
Devam et boyle canim yakinda sende acarsin yeni post. Esim video izlemis esim kizlarla konusmus diye. Sacmaliyorsunuz artik gercekten ya!!
0 oy
(313 puan) tarafından
Mayıs ayindan beri mi anaaaa
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Sen farkında değilsin ama sen o işten soğumuşsun bence kesinlikle bir doktora gitmelisin. Allah eşine sabır versin neredeyse senesi dolucak yani. Bahane üretmeyi bırakman lazım sen zaten önlemini almışsın bu saatten sonra olursa rabbimğn lütuf u diceksin 
0 oy
tarafından
Seninki sadece bahaneeeee
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Doğum korkusu ile böyle düşünüp kötü etkilenmişn kesinlikle destek almalısın ama böyle devam ederseniz eşiniz haklı 
0 oy
(139 puan) tarafından
Acılen cinsel terapi çift terapisi.seksi kıyafetler giy kendini öyle hisset ve akışa bırak kendini.bırak kocan baştan cıkarsın seni
0 oy
(2,582 puan) tarafından
Spiralin var zaten prezervatif kullansın artı hap kullan kesin kesin garanti kalmazsın ne diyim 
(564 puan) tarafından
Pıhtı atma rahatsızlığım var canım hap kullanamıyorum
0 oy
(294 puan) tarafından
Psikolojik destek al gülüm 
0 oy
(765 puan) tarafından
cNim birincisi spiral oyle iliskiye girmekle kaymaz ikincjsi eşini ihmal ediyoshn suAn sonra baska kadinlara yonelirse sen uzulursun 7 ay uzun bir sure zaten dogumdan sonra kadinlarda isteksizlik olabiliyor sogumuşluk 
0 oy
(457 puan) tarafından
O korku bende de var önlem al Allah'ın taktirine bırak ben sezaryen olduğum için oluştu bu korku  
0 oy
(799 puan) tarafından
Ben hayret ediyorum şaşkınlık içerisinde tim bir insn 9 ay eşine dokunmazmı ne kadar gunah ve çok yanlış

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 782 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,536 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,134 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 637 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu

385,347 soru

11,522,816 cevap

35,191 kullanıcı

...