0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar esiniz telegramını sessiz almış olsa, son gorülmeyi kapatsa, mesajlar ana ekrana düşmese ve hakkında kısmında sensiz dünya yerin dibine batsın olsa ne düşünürdünüz. ( evli cocuklu bn hamileyim ve telegramım yok )

Üstelik whatsapp profili defalarca söylememe rağmn babası ve bi ara hakkında kısmı ölümden öte köy yok du. Bn kızınca boş bırktı orayı. Siz ne düşünürsünüz dısardan biri olarak

24 Cevaplar

+3 oy
(7,654 puan) tarafından
Ne kadar kıskanç baskıcı bir es paronaya ya bağlamış diye düşünürüm 
tarafından
Bu aksam 4 farklı.yeni hesap geldi. Hepsininde  eş sorunu ama.hic biri inandırıcı değil. Hani bir samimiyetsiz hissedersin ya o yok. Birileri gene bizle.dalga geçiyor gibi
tarafından
Bencede oyle oluyor ya altta da bırı demıs kı aman salmak lazım erkekleri bazen nasılsa dönup dolasıp gelecegı yer kurkcu dukkanı ay cıldırıyorum ya nasıl basit bı laf
tarafından
Şimdi hakkını haram da eder niye dalga geçiyonuz diye :D
(7,654 puan) tarafından
Demek ki kendisini de salıyorlar sonra geri dönüyor:))
tarafından
ya gıtsın her boku yesın gelsın yedıgı *** onemlı degıl geldı ya kafasında tamamen yanı yedıgın ıctıgın senın olsun dıyor :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Telegram yok ama watsabim  sessizde   ve bildirimler ekrana düşmez benim 

Eşimin de profili babası ne olmuş bunda  facede filan 

Bi ara benimde açıklamada  duygusal söz vardı    

Bazen gerçekten merek ediyorum  neden herşeyi bu kadar çok abartıyor sunuz   

Evlendik diye eşlerimiz bizim kolemiz değil bizde eşlerimizin kölesi değiliz     

NEDEN ESLERİNİZE GÜVENMİYOR SUNUZ  VEYA GUVENMEDİGİNİZ ADAMLARLA NEDEN EVLİSİNİZ  

(2,803 puan) tarafından
Güzel yazmıssın bacim.
tarafından
harıka yorum valla bu kadae özguvensız olunur gecende bu soruya benzer bısı sordu bu
tarafından
Bayan olmuş   kayınpederi ni kıskanıyormus büyük ihtimalle
tarafından
evet kuzum o kişi profıle neden babasını koymuşta karısını koymamıs evlı oldugu bellı degılmıs yenı tanıstıgı kısıler nerden bılcekmıs vs vs resmen paronaya
tarafından
Tedavi olması şart cnm
0 oy
tarafından

Sevgiline gönderme mi yapyo

Okul daykn yapardk ya ordan 

(1 puan) tarafından
Yani evli barklı bn hamileyim ve telegram kullnmıyorum ne alaka degil mi
tarafından
ĞCanm haklısın
Bak baklm her yeri kontrl et engeldekileri de bişy varsa elbet acık verir
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Eşini tanımadığımız için birşey düşünemiyoruz..

Bize normal gelen sana anormal gelebilir.

0 oy
(961 puan) tarafından
O cümlede çok farklı anlamlar ararım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gizli b.oklar yediğini düşünürüm
0 oy
(1,667 puan) tarafından
esimde de hepsi sessizde ama telfon ortadadir profili kendi resmi arda cocuklarimla kendini koyar oyle bi hakkimda kisminada normal seyler yazar bilemedim seninkini 
0 oy
tarafından

Kımsiiz dünya? Diye sorarım :)

(1 puan) tarafından
Sordum şarkı sözü filan diyo.
0 oy
(780 puan) tarafından
Birine mesaj gonderiyo zaten anlamaya ne gerek var ki sen yanındasin eşi olarak demekki istediği yanında değil sensiz dünya yerin dibine batsın diyo sıkıntılı bı durum 
tarafından
Öyle ölmez füze at bacım :D
(780 puan) tarafından
Ahahahaah kuzum napayım içinde hala iyi bı niyet var mı diye umut ediyo arkadaş belli ama doğrusu bu :))
0 oy
(119,275 puan) tarafından
degisik bi durum
(1 puan) tarafından
Bnce de
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Sen şu kocasının  ölmüş babasını kıskanan misin 
(710 puan) tarafından
Evet kuzum hatrldim bbde o bayan sanrm
(4,957 puan) tarafından
Evet öyle biri vardı adam olmuş babasının resmini wp ye koyuyor diye ortalığı karistirmisti
tarafından
Millet sıyırmış yâaaa
(4,957 puan) tarafından
Sorma bazen ağzım açık okuyorum
tarafından
heh bı tek ben mı hatırladık dıyordum o bencede :)
0 oy
tarafından

Eşime yular takmaya gidiyorum hemen :D

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Belki senin için söylemiştir bu sözü :) sordun mu hiç ona 
(1 puan) tarafından
Bnm telegramım yok
0 oy
(303 puan) tarafından
Bende kıskanırım sürekli araştırır sorgularım canım takiiptr tutmaya çalılırım açıkcası
0 oy
(758 puan) tarafından
Valla ben de işkillenirdim 
0 oy
(194 puan) tarafından
babasi olmus mu belki ona duskunlugunden oyle yazmis art niyet arama
0 oy
(316 puan) tarafından
Güven ayrı birşey ama yarasimi var diye düşünürüm.en azından kendi eşim diyorim hayatta şarkı dinlemez.bazen damar açar hayırdır derim yani anlamlarına bakarım seçicidir cunku
0 oy
(204 puan) tarafından

Valla biz cocugumuz olasiya kdr kendi beraber cekilmis fotomuz vardi profilde ama onun profilinde yoktu benimle fotosu kendi fotosunu koyardi sadece durumdada evlilik tarihimiz yaziyordu ikimizinde cocuk dogduktan sonra ikimizinde durumunda cocugumuzun ismi yaziyor profildede sadece cocugumuzun resmi var :D bnm esim mesela bnm fotomu koymaz ekranina wp bildirimlerinide sessize alir ekrana dusmez cunku tlfoncuda calisiyor birinin benim fotomu gormesini mesajimi gormesini istemez o yuzden koymuyorum fotonu der :)) amaaa bir huyu vardirki evden bi cikar ciktigi an direk mesajlasmaya baslariz taaaa ki eve gelesiye kdr bazen cevap veremiyorum cocukla ilgilenmekten bu seferde niye yazmiyom diye kizar iyi yonlerini gormeye calis kuzum kendini kotu hisstme bende senin gibi niye bnm fotom yok sende fln diye kizardim sonra guzelce anlatti simdi hic konusu bile acilmiyor bende hic alınmiyorum oyle norml bnce he ama diyosanki herseyi gizli sana tavri ilgisi fln bide oyle gizli bisi yapip bana soylemiyosa suphelenirim yani mesela bizde ikimizinde tlfonu hep ortadadir ben esimin telefonunda takilirim mesela o da bnm telefonumdan oyun oynar takilir herseyine bakarim guvenip guvenmemek degil tabi bizde sadece alip bakarim bugun napmis kimlerle konusmus diye o konuda birbirimize hic laf etmeyiz ben bazen cocuk uyudugunda sessize aliyorum tlfonun sesinden uyanmasin diye ona kizar niye sessize aliyon diye okdr

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Babası yaşamıyor ise ona ithafen sensiz dünya batsın demiş olabilir
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Farklı seyler olabilir ortada, gözlemle kocanı.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 400 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 956 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 405 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,012 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...