0 oy
647 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Kızlar görümcelirmle tartışma olmuştu görümcem eşime şe.resfz demişti eşime bunu söyleyince engelledi görümce eşime o yerden bitme avradının sözüyle beni siliyosan sil yazmş mesajı bugün gördüm eşimin  telefonuna bakarken eşime söylesem telefonumu neden karıştırdn der nasıl söyletebilirim

14 Cevaplar

+1 oy
(8,975 puan) tarafından
Eşine söyleyince ne olacak ki.. boşver hiç uzatma eşinle arani bozma yeri gelince gorumcene dersin lafını
(570 puan) tarafından
Öylemi dersin sinirlendim en iyisi dediğin gibi susayım saol cnm
(8,975 puan) tarafından
Bence öyle yap durduk yere evindeki huzuru bozma. Eşin telefonu karsitirdin diye konu sapabilir.bence. ama yeri geldiğinde gorumcene de ne diyeceksen yerden bitme nedir kendi sanki ağaçta mi büyümüş gökten zembille mi inmiş hadsiz terbisyz
(570 puan) tarafından
Halbuki onun heşyende yanında ben vardım demekki hakkımdaki düşüncesi buymuş kavga edince çıktı yüzü
(8,975 puan) tarafından
İnsanoğlu nankör.40 yıl sırtında taşi yoruldum diye indir o 40 yılı unuturda indirdiğin anı hatırlar
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Bırak karışma. Kötü söz sahibinindir. O dedi diye yerden bitme olmazsın. Yeri gelince vur yüzüne huzurunu bozma durduk yere 
(570 puan) tarafından
Peki canm teşekkür ederim çok saol
0 oy
(961 puan) tarafından
Görümcemin hem eşime hem kayınvalideme yazdıklarını gördüm gizlice baktım eşime direkt söyledim, kayımvalidemede söyledim eşimin telefonunda gördüğümü çok uğraştılar ona karşı kin tutmıyım diye. Kayınvalidemin telefonunda gördüğümü söylemedim ama lafını vurdum kayınvalidemde böyle düşündüğünü nerden biliyorsun ki dedi içime doğuyor benimde bazı şeyler Allah görmemi istediğini gösteriyor dedim. Artık çok iyi umarım bozulmaz. Eşin kavga çıkaran biriyse hiç söyleme huzurunu bozma. 
tarafından
Renklidunya ne güzel konuştun vala bende eskiden kim tutardım çok şey yaşattılar bana ama baktım onlar hep iyi ben kötüyüm bende hiç kotulemedim hep iyi davrandım çok şükür ki eşimde artık neyin ne olduğunu görüyor
(961 puan) tarafından
Öyle gerçekten hatta şimdi hamileyim şakasına diyorum eşime ablan bu ara bana bulaşmıyor eşim de gülüyor doğumdan sonra yapar yine yapacağını merak etme diye. Beni eşimin nasıl gördüğü önemli kavga etmek yerine ailesi için onlar için iyi konuşulup, yaptıklarına olsun ben senin için ses etmem dendiği zaman adam zaten tav oluyor bizim iki sevgi sözüne tav olduğumuz gibi onlarında hassas noktası bu :)
tarafından
Hahaha vala ben de bunu bizim büyük olaylardan sonra akıl ettim ama şimdi iyiyiz gorumcelerle hani iki yuzluyuz aslında misal bak tam mutfağa girdim benle ilgili ablasıyla konuşuyor telefonda adım geçti benim geldiğimi görünce Bir telefonu kapatışı var elleri ayakları birbirine dolandı o anda oğlunu arı soktu baya benim dedikodum arada kaynadı eski ben olsaydım belki orda dinlerdim sonra kavga ederdim ama hiç umursamadım hatta devam etmesin diye hemen girdim olabilir benim bir şeyim onun hoşuna gitmemiş olabilir ablasına anlatıyordur yani bende şuan onun dedikodusunu yapıyorum normal yani umursamiyorum artık onların kafa yapısına hiç uymuyorum o yüzden beni istemediler kapalıyım ama tam değil tunik pantolon giyerim makyaj yaparım Instagram watsaba durumlar paylaşırım gezdigim yaptığım şeyleri atarım işte onlar asla foto çekmezler kendilerinin fotoğrafı yok telefonlarindan neymiş işte herseyimizi görüyorlar artık telefonda herşeyimizi biliyorlar Amerika şöyle Amerika böyle baya dini savunurlar bir kere bile namaz kıldıkları görmedim hacı hocalık taslarlar bana bende tam tersine bilerek onlara karşı zıt giderim eşime hep derim kızımı kuran kursuna gönderirim kuran öğrensin dinini güzel öğrensin ama asla halaları gibi dindar görünüp de her şeyi yapanlardan olmayacak diyorum bazen hoca diyorlar kadına deliriyorum ya neresi hoca diyorum ama içimden tabi:)
(961 puan) tarafından
Ay işte her başını kapatan hoca kesiliyor bu zamanda. Boşver ben de ailemle eşimin dedikodusunu yapıyorum :) onlarda yapsın dediğin gibi. Sen eşinin gözünde iyi ol en önemli nokta o oluyor
tarafından
Aynen canım çok şükür zaten iki yüzlülük yaptın mı iyi oluyorsun onlarda öyle çünkü ne gerek var eşimle kötu olmaya seviyormuş gibi davranırım
0 oy
tarafından
Engellemiş gitmis konuyu durduk yere acma . Haklı iken haksız duruma düşeceksin.
(570 puan) tarafından
Öylemi dersin gece gece sinir oldum wn iyisi bişi demiyim çok saol canım
tarafından
Oyle kuzum.oyle . Şimdi sen biesey dersen eşine sinirlenir sana çatar bu sefer gorumceni haklı çıkartmış olcan. Gunu vakti zamanı gelir elbet o zaman gorumcenjn yüzden dersin . Bosver durduk yere huzurunu bozma
0 oy
(514 puan) tarafından
Eşin yapması gerekeni yapmış zaten hiç karışma derim
(570 puan) tarafından
Peki cnm saol:)
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Ayyy aynısını yaşadım iki görümcemde aynısını yaptı valla salla gitsin
(570 puan) tarafından
Kız bıktm sessiz sakin evimde işimdeyim eşimle çocuğumla
(17,651 puan) tarafından
Öyle olurki o batar işte kimseyle uğraşmazsın lafsız sözsüz bakarsın işine yediremezler kendileri gbi olsan nasıl severler
0 oy
tarafından
Eşine hiç tepki verme 

Engellemiş zaten ona o koymuştur 

Olaki bir araya gelirseniz bir yerde görümcem bisey isterse filan direkt yerden bitmeyim ben yapamam de anlar o
(570 puan) tarafından
Gece gece sinir etti ya peki teşekkür ederim
0 oy
(712 puan) tarafından
Kardeşim benide engellese bende derim sen niye karisiyorsun kardeş kavgasına

Kardeş kardeşi bicaklarmis sonra dönüp kucaklarmis 
(570 puan) tarafından
Ben karışmam nasıl oldu onuda söyleyim benimle tartıştılar o sırada eşime ******** dedi benim hakkımda eşime laf söylemiş bende bacın sana ******** dedi diye o zmn söyledim
(712 puan) tarafından
Iyi yapmışsın alkış yapayim sana..
Milleti birbirine katmış hey allahim ya
(570 puan) tarafından
Birbirine katan ben değilim o halen konuşur hakkımda yinede saol yorumun için
0 oy
tarafından
Sende söyleme zaten gerekeni yapmış yeri ve zamanı gelince ansızın soyle
(570 puan) tarafından
Peki cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Zamanında nişanlıyken böyle bir şey başıma geldi onları engelle demişti eşim ama okadar zoruma gitmişti ki durum falan atarak laf sokmuştum ve olaylar çok büyüdü onlar konusunda asla pişman olmadım ama eşim çok kötü günler geçirdi görümcem bana ağza alınmayacak şeyler dedi erkek kardeşim lafları duydu görümceme küfür etti eşim ortada kaldı psikolojik olarak kötü olduk yapmasaydım bu sefer eşimle barıştıklarinda ben konuları açsam bana böyle dediniz desem eşim bana sinirlenip onları tutacaktı geçmiş gitmiş niye konuları açtın diyecekti ama ozaman böyle düşündüm keşke hiç öyle şeylere girmeyip direk engelleseydim ve eşim barıştığında bile ben eşime sert konuşup onlarla işim olmaz derdim bu kadar buyumezdi anlayacağın sen benim yaptığımı yapma eşin kötü olabilir olay büyüyebilir sana böyle terbiyesizce konuşan geri dönüşü olmayan laflar bile edebilir eşin için de sus ama gorumcenden de uzak dur eşim iki ay sonra barıştı ama ben hiç konusmadim kınama gelmediler düğünde onlarin orda oldu konusmadilwr düğün gecesi eşim kavga etti onlarla sabahına etrafımda döndüler ama ben onlar hiç samimi olmadım ne aradım ne sordum engelleri bile kaldirmamistim iki sen engellemiştim hastalillar oldu kötü şeyler oldu öyle konustuk
(570 puan) tarafından
Numaraları yok bende sildirdi eşim de bilmiyorum ben evimde işimdeyim halen benle ilgili konuşuyor
tarafından
Bizim olaya dönmüş bacım boşver sen hiç konuları açma o kadın özellikle senin görmen için o msji atmış olabilir kavga çıkarsan eşin gidip görümcene catacak o da ağza alınmayan şeyler söyler cidden onu diyen daha kötüsünü der iki aylık nişanlıyım bana dedi kene gibi yapıştın kardeşimize sevgiliyken ayrılmıştıniz ne güzel niye baristiniz dedi daha neler neler annemi arayıp neler söyledi kızın zina yaptı el ele tutuştu gezdi falan annem dedi kızım hamile mi kaldı koynuna mi girdi gezdi tozdu seviyordu şimdide yüzüğü taktı parmağına dedi cidden eşimle uzun süre sevgiliydik çok seviyordum annem bile boşver nişanı at dedi bunlarla hayat sürmez dedi ben haklarından gelirim dedim geldim mı evet Cok yoruldum çok şey yaşadım ama ne kinim var ne bir şey anlaşıyoruz da kötü değiliz
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Zaten engellemiş daha ne diceksin ki
(570 puan) tarafından
Bilmiym zoruma gitti diye dedim teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Boşver hiç karıştırma eşini birgün sende iadei lafını edersin olur biter 
(570 puan) tarafından
Peki cnm saol
0 oy
(119,150 puan) tarafından