0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
3 aylik bebegim gece uykusunu ayırt etmeye başladı çok sükür akiilli bidigim. :) Bende onunla birlikte uykuya dalıyorum ama vücudum Uzun uyumamaya o kadar alışmışki 1 saat bile uyusam yerimden sıcrayıp bebegime bakıyorum ama öyle bir sıçrama değil bişey oldu sanıyorum hemen nefesini falan kontrol ediyorum Korkuyla uyanıyorum yani. Niye kafam rahat değil. Her gece böyle oluyo Normalde anneler bebeğin aglamasina mirildanmasina falan uyanır ama ben uyandigimda hala uyuyo oluyo ben o telaşla uyandığım için uykum kaçiyo sonra. Nasil gecer bu durum

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bebe uyuyana kadar ölüyom uykusuzluktan o uyuduktan sonra birden kaçıveriyo. Sabah pişmanlıklar tabi nfnd
tarafından
+ halbuki uyumadigi zamanda uyku gözümden akiyor
(333 puan) tarafından
Ayyy ben :Ddd
(940 puan) tarafından
Al bendende okadar:)
-Reklam-
0 oy
(695 puan) tarafından
Bunlr hep bilincaltınin oyunu (: onu düşünerek uyuyorsan uyaniyor olblrsn 
0 oy
tarafından
O uyur uyumaz bende uyuyorum 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Cok çok normal. Bende öyleydim aylarca gece benefim uyusa bile ben uyuyamazdım. Ki bebeğimle oyle çok uyumazdi. Kaç gece bebegim nerde niye uyandığımı bilirim halbuki ki yanımda besiginde yatıyor :D biraz daha büyüsün rahatlarsın kuzum merak etme 

0 oy
(119,248 puan) tarafından
o herkezde oluyo uyusun diye gozunhn ucine bakiyom uyudumu ozluyom bi gram uykum kalmiyo iste tamda sua 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bende de oluyor bünye alışmış uykusuzluğa
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bende de öyle kızına uyutmaya çalışırım uyusun da uyuyayım diye ama uyuyunca bu sefer uyumuyorum uykum kaçıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
0 oy
8 cevap 411 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

379,263 soru