0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Merhaba erkekler değişirmi ? Yani hersey ıyıyken zamanla kotüleşebişirmi . Kötü giderken vir anda dank edip iyiye dönebilirmi yoksa bır ınsan 7 deneyse 70 dede omudur ?

21 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Degisir canim buda biraz senin elinde
(44,603 puan) tarafından
Bugün senin şu katmer pogacani yapicam :D
(22,070 puan) tarafından
:D hadi bakalimmm kankamm yaparsin basarirsin :D
Bende hafta ici gene yapacam buzluga atcam esim sabahlari yiyip gidiyo iyi oluyodu bitti
(44,603 puan) tarafından
Umarım güzel olur sjsjsj
(22,070 puan) tarafından
:d olur kankaaaaaa aralarina margarini elinle heryerine sür iyice
Resim at yaparsan :D
(44,603 puan) tarafından
Tamam :D
-Reklam-
0 oy
(200 puan) tarafından
Erkekler olarak bakma olaya insanlar degişir mi diye sorman kazım ama bu ucu acık soru devişende var degişmeyen de
0 oy
(340 puan) tarafından
Her insan 1degil tabi farklı ve değişkenlik gösterebiliyor insanlar bu herkes için gecerli
0 oy
(119,237 puan) tarafından
karakteri saglam insan degismez  donekse degisir
0 oy
(12,971 puan) tarafından
Değişebilir ya 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Maddiyat ölüm hastalık vs insanın sinir sistemini etkileyebiliyor heleki kaynana huzursuzluk verip kadın konuşmaya başladığında erkek çok değişebiliyor genelde erkekler keyfine düşkün olduğu i icn böyle şeyleri pek duymak istemiyorlar kadında konuşursa zamanla değişiyorlar

Ama 3 maymunu oynarsan ömür boyu onu bilemem
0 oy
(5,557 puan) tarafından
. Yılan derisni değiştirir huyunu asla ama 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kötüleşme konusunda iyiler şımartırsan canım ama iyileşmez inanmam
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Değişebilir canım huyu aynıysa değişmez benim eşim mesela değiştiremiyorum sürekli her şeyi unutan hatırlanmayan ne bileyim ya çok zor erkek milletine anlamak gerçekten çok zor
0 oy
tarafından
Değişir bence evlilik yeni bir hayat ona uyum sağlamak için hangimiz değişmedikki.
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Bence değişir ve değişmesi de tamamen kadının elinde 
0 oy
tarafından
Aslaa ama aslaa değişmezzz
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Değişebilir canım çevremde cok var iyiyken kötü kötüyken iyi olan
0 oy
(570 puan) tarafından
Sadece erkekler değil kadınlar da değişiyor canm :) 
0 oy
tarafından
Erkek kadın diye bir sınırlama yok 

İnsanlar değişir bebeğim
0 oy
(202 puan) tarafından
Değişir değişir benim eşim sevgiliyken çok farklıydı evlendik bambaska biri oldu bunu kendi akrabaları bile dedi çok degistirdin diye
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Bağzı huyları katiyen değişmez
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Değişir valla birebir şahit oldum . Eşim çok geçimsiz huysuz biriydi evlenirken ailem sen yapamazsın diyordu ki çevrem de olmaz diyordu ama evlendik eşim kedi gibi çok şükür bir dediğimi iki etmez huysuzlugu vs kalmadı çok şükür Allah'ıma
(42 puan) tarafından
Ay bunu nasıl yaptınız Allah aşkına benimki de sinirli yeri gelince çok kırıcı çoğu zaman saygısız 4.5 senedir evliyiz 7 senedir sevgiliyiz bi değişmedi gitti ama ben değiştim gittikçe ona benziyorum sanki :(
(1,465 puan) tarafından
Aslında ben çok sessizdim sevgiliyken söylemezdim onu öyle kabul etmiştim herkeste öyle çevrem ailem onu öyle kabul etmişti huysuz **** sevgilin diyorlardı herşey ona göreydi . Ama evlenince biraz dislendim sanırım yanlışlarını söyledim yapmaması gerekenleri ama ilkte eşim zten evlenince içinden başka biri çıkmıştı bende biraz dislenince baya bir değişti . Biraz eşle alakalı sanırım ben onda değişme görmesem dislenemezdim belkide çünkü eşim çok katıdır dediğim dedik tır
(42 puan) tarafından
Anladım sizin adınıza sevindim ya bakarsanız 4 sene önceki adamla şimdiki adam bir değil ama bazen öyle çok canımı sıkıyor ki ölsün gitsin bile diyorum düşünün
(1,465 puan) tarafından
Hiç sıkmayin canınızı görmezden gelin rahat edin
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Değişir bence erkeği değiştirmek kadının elinde olan birşey. Tabıkı erkekse değişmeye meyilli ise
(42 puan) tarafından
Nasıl olacak peki
0 oy
tarafından
Değişebilir canım ama erkeğine bağlı bu. Sen istediğin kadar konuş et bi b.ka yaramaz adamın içinde yoksa. Çok şükür eşimle çok iyi anlaşıyoruz ben tatlı dilliyim o da iyi huylu çok şükür,dilimle her şeyi hallediyorum :D huyuna gidiyorum mesela,hiç diklesmedim ona karşı,o da bana öyle. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
14 saat önce Aile kategorisinde Zeynepp60 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde G&Y (15 puan) tarafından soruldu

379,135 soru

11,349,209 cevap

34,814 kullanıcı