0 oy
667 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
basvuri yapmıştım aradilar beni yaslarini sordular saglikocandan rapor aldim kargoya vermisler iki bebegimede verecekler insalalh bundn sonra daha iyi geçiniriz yarin gelir buyuk ihtimal cok mutluyum 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

böyle rapor bu örnek 
-Reklam-
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Allah razı olsun gonderenden. 
tarafından
burdan biri demişti gogleden yaptim umudum yoktu ama bende sasirdim
(13,087 puan) tarafından
Bende bez için yaptım kız
tarafından
onu bende yaptım haber ypk daha
0 oy
tarafından
Ne güzel canım böyle postlari görünce inanki ben daha cok mutlu oluyorum Rabbım bin bereket versin inşallah 
tarafından
amin insallh burdan biri dedi başvuru yap oylesine yaptım iki bebemede verecekler kargoda simdi
tarafından
Hade gözün aydın canım rabbimden umudunu kesme bak ne güzel Rabbım evlatlarını rızkını gönderiyor çok şükür
tarafından
şükür abls
0 oy
tarafından
Acaba nasil basvuru yaptiniz 
tarafından
googleye ihtiyac haritasi yap uye ol basvuru yap
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ayy ne iyi olmuş canım. Keşke herkese mama yardımı yapılsa 
tarafından
keşke insallsh icerler ben mama alamadim hic
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Allah razı olsun kim gonderiyorsa sağlıkla kullan sende senin adına sevindim 
tarafından
bende cok sevindjm
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Hadi gözün aydın cnm
tarafından
cok sagol
0 oy
(450 puan) tarafından

Sağlıkla büyüsün yavrucaklar <3

tarafından
amin insalalh cok sağol
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Gözün aydın canım☺️❤️
tarafından
cok sagol abla cok mutluyum
0 oy
(616 puan) tarafından
Ay ne güzel bende baya oldu başvurdum ama sonuç alamadım senin adına çok sevindim Allah kimseyi yoklukla sınamasın çok zor 
tarafından
amin insallah Allahjma sukurler olsjn rabbim kisege tasiyamayacagi yükü vermezmis abla
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bak gordunmu rabbim guzel kapilar aciyo
tarafından
aynen öyle sevda abla cok mutluyum ya
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Gözün aydın canım benim dün akşam özelden yazdığım yere de başvuru yap canım sana mutlaka yardımcı olurlar 
tarafından
baktimda gogleden yazdim basvuru yapamadim
(2,826 puan) tarafından
Canım oraya kimliginle e devlet sifren kimlik fotokopisi ile bizzat kendin gidip başvuru yapacaksın ve düzenli olarak her ay alacaksın yardımdan kendin gidip alıcaksın benim annemin durumu da yok o alıyor kendisi gidip alıp
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Gözün aydın canım ya çok sevindim 
tarafından
bende cok sevindim
0 oy
(935 puan) tarafından
Nasıl aldın raporu canm bizim sağlık ocağı vermiyoruz diyor bana bir de raporu nasıl gönderdin
tarafından
bizim saglikocana senjn hatrima verim seni kirmiyim dedi 1 yaşından küçüklere rapor gerek 1 yas için gerek yok ben de zorla aldım ama bidaha almama gerek yok kızım 1 yaşına girdi saglikocandan alamadıysan hastaneden al resmini çekip onların seni aradı numaraya yolliycaksin
(935 puan) tarafından
Rica etsem nasıl bir rapor ne yazıyor söylersmisin bizim sağlık ocağı doktoru ne olduğunu bilmiyorum diyor
tarafından
önce başvuru yapacaksın ihtiyaç haritasına onaylandığında seni ariycaklar onlar sana örnek rapor yolluycaklar senfr o raporu gösterirsin doktora mesla doktor rapora bebegin isin soyisim tc bide gunde kac cc mama iciyor anne sutunun yeterssiz oldunu yqzacam sunj unutma 2 imza 2 kaşe olacak uğraştırıcı biseu değil
(935 puan) tarafından
Aradılar ama örnek raporu yollamadlar rica etsem sende hala duruyorsa paylaşrmsn
0 oy
(1 puan) tarafından
Beni de aradilar mama gondercekler bizden hem bebegin kimliginin arkali onlu resmini istediler hem rapor istediler ben kimligin resmini isteyince suphelendim sizden istediler mi mamaniz elinize geldimi
tarafından
bizden de istediler yolladim ben mamalar geldi ama çocuklar 1 yaştan büyük oldu ici  tek seferlik verdiler 1 yaştan küçüklere her ay veriliyor yollayabilirsin kimlik bilgilerini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 210 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,549 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı