0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından

Buraya dertleşmek için post açıyoruz herşeyi anlatıyoruz yeri gelirse kırgınlığımızı anlatıyoruz bazılarının yorumu dahada kırıyor bişey paylaşmyalım mı yani niye bu kadar kırıcısınız:(

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Burdaki kirici insanlari kaale alirsan cok isin var cabuk yaslanirsin benden demesi
(570 puan) tarafından
Anneliğimi sorgularsa alıyorum canm teşekkür ederim güzel yorumun için:)
tarafından
Haddine degil sikayet et bidaha yorum yapamaz sana
-Reklam-
+1 oy
(48,702 puan) tarafından
Kirici yorumlara bakip geleyim
tarafından
Kız ikbal:)
(48,702 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
+1 oy
(2,581 puan) tarafından
Herkes boşver takma yazmış takmayacaksak gececeksek niye bu uygulamayı kullanalım
tarafından
Hayatinizi bukadar hafife aliyosaniz tabiki takabilir kirilabilir uzulebilirsiniz buda sizi uzen kiran insanlarin zerre umrunda olmaz ki olsaydi yapmazlardi
tarafından
Mihri bazıları var ama kafa kıtlığı yaşıyor:)
tarafından
Kıt kafalarinda bogulsunlar bizene beee takmayin bosverin
tarafından
Boğuluyorlar zaten aşkım şahit oluyorum:)
tarafından
E iste neguzel sittiredecen kafan rahat edecek
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ne takıyorsun  kız  takma

(570 puan) tarafından
Canm kötü bişi paylaşmıyorum o kadar cinsellik paylaşılıyor çok kişi güzel yorum yapıyor bize gelince tavırlı sert kırıcı bi şekilde
0 oy
(119,349 puan) tarafından
dur kim kirdi seni 
(570 puan) tarafından
İki defadır post açıyorum
Birisi yazmış çocuğunu dışarda nasıl koruyacaksın diye anneliğimi sorguluyor
Dün post açtım napalım seni alkışlıyorum ortalığı birbirine katmışsın diye niye herkes diğerleri gibi nazik cevap veremiyor
tarafından
Onu ben de okudum ne yalan söyleyim hak verdim yani,sen sessiz kaldıkça iyice tepene çıkarlar. Ha belki üslup yanlış olabilir. Oldu olacak misafir diye gelsin ağzımıza s.csinlar olur mu öyle şey. Valla ben çevreye karşı hep mesafeliyim kimse o şekilde davranamaz cesaret edemez kesinlikle. Ha saygısızlık mi yaptım şimdiye kadar,asla. Ama duruşum konusmamla zaten mesajı veriyorum ben
(570 puan) tarafından
Bak mesela nazikçe de cevap veriliyor sizin gibi
tarafından
Sevda ben geldim:)
tarafından
Dediğim gibi canım üslup çok önemli.
slm ebru
tarafından
Selam yavrum:)
(712 puan) tarafından
Ah bebeğim burda herkesi pofpoflayamayizki oyle bir dünya yok kendi ailen bile yapmıyorken burdan beklemende enteresan açıkçası..
Evet ortalığı birbirine katmışsın doğru soyleyeni dokuz köyden kovarlar ama gerçekler acıdır aile içini karistirmissin afferin beklemede ayrı bir olay zaten
(570 puan) tarafından
Senden pofpoflamanı bekleyen de yok sen kendi ailene bak ben senin yorumuna bile nazik bir şekilde insan gibi cevap verdim tabi anlarsan ama anlayamamışsın demekki demem o ki insan gibi konuşan yaramaz
tarafından
Ben olaya Fransız kaldım ne oluyor gençler:) paşa kızı sen ne yapıyorsun yine ortalığı karıştırma kız paşa kızı:)
(570 puan) tarafından
Ben dün bir post patlaştm görümcem yerden bitme demişti diye öncesine eşime şerefsi.z demişti eşimle araları bozuldu şimdi iyiler o benim hakkımda halen eşimi dolduruyor buda tutmuş bana diyor ortaliği karıştordın haksız yere eşimi doldurursa niye sessiz kalayım ki
(570 puan) tarafından
Ona bile insan gibi cevap verdim demekki buna insan gibi konuşmak yaramıyorumş evde alışık herhalde
tarafından
Hiç kimse böyle bir şeye sessiz kalmaz tabii ki hele ki durduk yere hiçbir suçun yokken eşini dolduruyor ise  asla sessiz kalmam bu durumda kimse sessiz kalmaz. Paşa kızı ne alaka onu anlamadım o neden müdahale ediyor ki
(712 puan) tarafından
Birde ben anlatıyım gizem hanım göruncesi ile tartismis  gizem hanımın kocasi tartıştığı gorumcesinin kardesi gorumcesi  kavga esnasında kendi erkek kardeşine ******** demiş Buda hemen kocasına yetiştirmiş kardeşin sana ******** dedi kardeside engellemiş falan ablası ile arası açılmış..
Bende dedimki sen ortalığı karistirmissin dedim kardeş arasına girilmesinin yanlış olduğunu söyleyince hanfendi kırılmış.. sonuç bu :) ebru hanimcigim
tarafından
Paşa kızi diye hitap etmek durumunda kalıyorum kız adını söyle:))

Paşa kızı canım benim belki o sinir esnasında kocasına yapılan hakaret zoruna gittiği için gelip eşine söyleme gereğinde bulunmuştur bu ara bozma anlamına gelmez ki
(712 puan) tarafından
Kardeş kardeştir gelinler ortalığı karistirmasin bende gelinim kocam kardeşinle kavga bile etse karışmam banane sonucta onun canı kanı.. ismim bende saklı:)
(570 puan) tarafından
Hayır ebru eşime ******** sen o şerefszi yüzüne çalışıyon dedi eşime de dior ki seni batıran Gizem burdan gitmek için çalışmayı bahane etti vs şeyler bende öylemi senin bacn ben çalşcam deyince ******** dedi şimdi suçlu benmiyim dedim görümcemin yüzüne benim yuvam niye yıkılsın ki
tarafından
Eş ailesi arasında yapılan çoğu haksızlıktan dolayı en çok da gelin tarafı zedeleniyor sen de belki bunun farkındasın. Gizem de belki kavga esnasında kocasına yapılan hakarete tahammül edemeyip gelip eşine söyledi senin hakkında böyle konuşuyorlar diye hani dostunu düşmanını iyiyi kötüyü ayrıt etsin diye demiştir belki. Sonuç olarak hepimiz  her şeyi söylüyoruz eşimize şimdi ben eşime yapılan kötü bir kelimeyi duyacağım gelip eşime söylemeyeceğim tabii ki söylerim bilsin. Sağdan soldan hakkında böyle konuştuklarını duyacağına benden duysun
(570 puan) tarafından
İyi bana olmaz lafı söylesinler ben susayım oldu haksızlığa gelemem
tarafından
Paşa kızı ismin sen de mi sakli :)) sen garipsin biraz ben sana TC kimlik numaranı sormadım kuzum sadece adın ne dedim hitap edebilmek için
tarafından
Gizem anladım seni kuzum merak etme sağdan soldan duyduklarımla hayatın gerçekten düzgün geçmez kimseyi takmayacaksın sen kötü bir şey yapmamışsın tabii ki gelip kocana söyleyeceksin
(712 puan) tarafından
Garip değilim:) ismimi vermiyorum platformda
tarafından
Verme peki :)
tarafından
Peki sen neden herşeye böyle bilip bilmeden karışıyorsun hasan:)
(712 puan) tarafından
Bildiğim için yorum yaptım sizin geçtiğiniz yerlerden geri donuyoruzda. Mahmut :)
(570 puan) tarafından
Ailemin içini nerden biliyosun mesela benim ne çektiğimi ne yaşadığımı
tarafından
Sen benim geçtiğim hangi yerden geri dönüyorsun hasan:)
tarafından
Gizem salla kız takılma buna :)
(712 puan) tarafından
Senin yaşında çocuğum olurdu benim Mahmut:)
tarafından
O zaman sen baya kartsın:) senin yaşında çocuğum olurdu diyorsan sen varsın o zaman bir 50 55 yaşında falan:)
kartsin diyo ulan ebruuu pasam adjni ozelden yaz gii merak eddim
(712 puan) tarafından
Sen 24 yaşındasın ben 18 yasinda evlenmedim 25 yasinda çocuk olurdu :)
(570 puan) tarafından
Şimdide sana mı sardı ebru bu
tarafından
Ulan sevda ne yapayım hasan kaşınıyor :)
(712 puan) tarafından
Sevda burda kimse benim ismimi bilmiyor 1 kişi hariç
tarafından
He gizem bana sardı ama yanlış kişiye çattı :)
o 1 kisi kim
tarafından
Kız sevda ben bunun erkek mi kadın mı diye tereddüt ettim ha şimdi:)
(570 puan) tarafından
Bence sende salla ebru belki kadın bile değil bu yada şu 15 lik faxe hesaptan biri
(712 puan) tarafından
Beni gören gördü bilen bildi neyse şakayı simdi kaka olarak gitmeye başlıyor ben ebruya gülerek takıldım size iyi sohbetler
tarafından
Gizem ben eğlenirim onunla:) tamamdır artık hasan gardaş bana emanet burda:)))
tarafından
Kız paşa kızı sana şaka yapıyorum ha:) darıldın mi
baci dur bi kim bikiyo adini
tarafından
Sevda lan :)
tarafından
Eski üye mi acaba paşa kızı:)
0 oy
tarafından
Ne oldu ki canım. Aman boşver yaa 
(570 puan) tarafından
Ne biliyim ya kırılıyorum nedense
0 oy
(2,712 puan) tarafından
Boşver sıkma canını. 
(570 puan) tarafından
Saol canım:)
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Buradaki bazı insanlar hayatlarında yaşadıkları şeyleri başka insanlara yansıtmayı severler ve bu yüzden de sürekli kırıcı yorum yaparlar bana da kaç defa denk geldi de takmadım
(570 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor cnm
0 oy
(129 puan) tarafından
Amann sende umrunda olmasın sende ona gore  yaz sende kır 
(570 puan) tarafından
Kimseyi kıramama diye bir huyum var nedense saol canım yorum için :)
0 oy
(1,667 puan) tarafından
butun cvplara acik olamn gerek aslinda burde her türden insan var bile bile burdayiz sonucta 
(570 puan) tarafından
Zaten bütün cvplara açığım ama mesela ben senin anneliğini sorgulasam bi diğer postunda seni dövercesine konuşsam sessiz kalamazsın umarm teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bazen gözünü açmak için,kırıcı olmak değilde sert konuşmak gerekabiliyo canım bazen görüyorum inş işe yarıyodur yorumlarımız
(570 puan) tarafından
Sert konuşmak ayrı dövercesine konuşmak ve anneliğmi sorgulamak apayrı csnm teşekkür ederim yorumun için:)
(14,428 puan) tarafından
Hııım şahsına yazılmış şeylerden haberim yok kuzum
0 oy
tarafından
Kocasına carlayamayan burda hanım ağa oluyor çok takılma bacım He de geç 
(570 puan) tarafından
Öyle aynen valla
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Kırıcı olan ne ben anlamadım. Ama herkes sizle aynı düşünemez. Sen haksız geldiysen ona o da onu dile getirmiştir. Burada yanlışını söylemeleri kırıcı değil canım. 
(570 puan) tarafından
Haksız gelmek değil de bak mesela nazik bi şeklide konuşabilir dövercesine değil kırmadan cnm herkes aynı düşünsün demiyorum ama biraz daha kibar olabilirler burda gelip de benim anneliğimi sorgulama hakkını nerden buluyor mesela teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Kimsenin kalbini kırmamaya çalışıyorum. Kırdıklarm varsada beni af etsinler . Senide öyle . 
(570 puan) tarafından
Sen benim hiçbir postuma kaba cvp vermedın ki cnm:)
(5,559 puan) tarafından
Hiç kimseye öyle cevap vermeye çalışıyorum ama insan halı bilemedim
0 oy
(6,671 puan) tarafından
İşte herşey anlatılmaz cnm anlatilirsq bazı eleştirilere açık olmak lazım
(570 puan) tarafından
Eleştiriye açığım ama kötü bişi paylaşmamıştım kadın beni dövecek
(6,671 puan) tarafından
O kadarı abartı tabi
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Sadece postlara drgil attigimiz yorumlarada sert çıkıyolar post sahibi sanip bakiyorum bambaska biri aslinda 3 yildir kullanıyorum cok yorum yapmam ama bu aralar bir degistiler 
(570 puan) tarafından
Aynen öylesi de var
0 oy
tarafından
Çok şey yapmamak gerekiyor bak mesela ben çok takmıyorum ama geliyorlar bile bile beni buluyorlar sıkı takipçilerim:) 
(570 puan) tarafından
:) :) :) ama kötü bişi paylaşmamıştım beni dövecek
tarafından
Puhajah:) hadi bir dövmeye kalksınlar bakalım :) o kadar uzun boylu degil

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 350 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 392 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (208 puan) tarafından soruldu
0 oy