+1 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir kızım var kayinpeder le yaşıyorum 1 ay sonra evimi ayırmayı düşünüyorum 1 kızım var ikinciye hamileyim 6. Aya giricem sizce doğumu mu beklemem lazım yoksa doğuma daha varken mi çıkayım kayinpederim çok kötü bir insan ama eşimde sürekli korkutuyor beni şimdi çıkma hamilesin tek kalırsın diyor kendisi şehir dışında calisicak ne yapsam bilmiyorum birde beyaz eşya falan alacam eşyaları toplamak fln derken çok zorlanırmiyim

16 Cevaplar

+1 oy
(12,979 puan) tarafından
Ev taşımak kolay değil. Kpeder kötüyse her gün oturmak da zulüm olur en fazla 1 hafta yorgun olursun 
tarafından
Aynen eşim de sürekli Kandırıp duruyor beni kanmak istemiyorum ona evde huzur kalmadı
(12,979 puan) tarafından
Madem fırsatı geldi çık gitsin
tarafından
Aynen fırsat bu fırsat:-)
-Reklam-
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Tabiki  bekleme iki cocukla nasıl ev tasıcaksın şimdi taşındın taşındın taşınmadın kalırsın bir kaç sene dha
tarafından
Öyle vlh bu sefer de çocuk küçük nereye derler
0 oy
tarafından
Ben olsam kendi evimde rahat rahat geçirmek isterdim lohusalığımı. 
tarafından
Evet büyük kızım da kayinpederim zehir etmişti bana lohusaligi
tarafından
En fazla 1 hafta sürer yorgunluğun ama değer bana kalırsa. Çıkardım evime rahat rahat kafama göre hem bebeğime bakardım hem diğer bebeğimle ilgilenirdim.
tarafından
Evet kayinpederim çok cok kötü bir insan
0 oy
(961 puan) tarafından
Kayınpederin kötü bir insan, doğum yapıcaksım, eşin şehir dısında çalısıcak. Bence doğuma beklemeden ayır, doğumdan sonra sen zorlanıcaksın
tarafından
Doğru teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Valla ben olsam doğumdan önce düzenimi kurarım. Bebekle taşınmak daha zor olur. O iş uzar gider.
tarafından
Bu sefer de çocuk küçük var otur derler hakilisn,
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Ooo onu beklersen daha 1 sene çıkamazsın küçücük bebekle nasıl taşıncaksın bence şimdi taşın iyice ağırlaşmadan çık 
tarafından
Tm canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hamileyken taşindım 5 bucuk aylık hamileydim indindimde çıktımda herşeyi yaptım karnıma ve çocuğa dikkat ettim hergün 1 2 iş yaptım bir anda yapmadım yani yavaş yavaş eve geçtim burdada yavaş yavaş yaptım bide baktım doğurmuşum çabuk geçti zaman 
tarafından
Ne güzel darısı bana inşallah
tarafından
Rabbim yardım etti valla çok şükür. İnşallah canım 8
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(119,248 puan) tarafından
tasinma kolay degil esyan hic yoksa parayada bakar sifirdan esya almak ama kotu biriyle yasamakdansa tasinmab en iyisi eb ev ustunde olmaz
tarafından
Öyle kayinpederim vahşi bir ****** gibi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Cocuk dogarsa hepten ayak bagin olur. Kndini cok yorma zamnla hersey olur. Ama madem firsat cikmis hemen cik .
tarafından
Öyle vallah çok sagolun
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam ayrı eve giderim kafan rahat birde hamilelik te insan rahat etmek istiyor evde yalnız olursin istediğin kadar uzan yemek yapma kimse sana bişey demez ama birlik olunca yapmak zorunda kaliyosun 
(2,501 puan) tarafından
Ben yaptıysam herkes yapar bende 3 yıl yalnız yasadim oğlumla eşim uzakta çalışıyordu kaç ayda bir iki üç gün kalıp gidiyordu sonra hamile kaldım yine yalnız doğurdum 4 ay olana kadar yalnız yasadim tekken kafan daha rahat oluyor kaynanamlar bir alt sokagimdaydi yine de gidip geldiğim oluyordu ama insanın evi daha rahat oglene kadar yatıyorduk gece geç uyuyorduk istededgimizi yiyip içiyorduk yemek yapmazsam yapmazdım yanı herşey bana bakıyordu öyle daha iyi
(2,501 puan) tarafından
He birde 20 yaşında yalnız kaldım 3 sene ayridyidik eşimle yeni bir kaç aydır yanyanayiz
tarafından
Darısı bana inşallah canım
(2,501 puan) tarafından
İnşallah canım ayrı eve çik daha iyi bekleme orda
tarafından
Elimden geleni yapicam inşallah Allah yardım etsin
0 oy
(253 puan) tarafından
Tatlım benim de 5 yaş kızım var. Şuan 6. Buçuk ay hamileyim. Ev sahibim evi satıyor şimdide sorun çıkarmaya başladı.  Eşim bana bıraktı. Bende şimdi tek çocuklar taşınabilirlik dedim. 2 hafta sonra çıkacağız. Yavaş yavaş toplanıyorum. Sonra iki çocuk emzikli ve bebek yani zor olur
tarafından
Öyle zor olacak doğru
0 oy
(9,560 puan) tarafından
Taşın derim doğunca daha zor olacak 2ocukla bu sefer de 2 çocukla yapamazsın derler
tarafından
Doğru canım kararım kesin cikicam inşallah
0 oy
(808 puan) tarafından
Zor olur ama huzurlu olursun ayrı ev candir
tarafından
Öyle vallah inşallah güzel olacak hersey
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Hemen taşın canım bebek gelene kadar duzenin oturur en azından
tarafından
Aynen basliycam artık hazirliklarima
0 oy
(276 puan) tarafından
Merak ettim kayınpederin ne yapıyor sana genelde kaynana dan şikayetçi ya herkes ondan merak ettim 
tarafından
Kayinpeder mi k. Opek gibi davranıyor bana cocuguma hep hakaret ediyor şu isterken küfrederek istiyor
(276 puan) tarafından
Yaa benimkide çok kötü biri ama hakaret etmez erkek adam sonuçta ne öyle haraketler çok ayıp Allah yardımcın olsun inşallah bence ayrı ev daha iyi tek başına ol daha iyidir yani stresli ortamda olmaktansa
tarafından
Benim kaynanam yok kötü kaynanadan beter keşke diyorum kaynanam yerine o ölseydi
(276 puan) tarafından
Hayırlısı budur belki bu da senin imtihanın Allah büyük sabırlı ol inşallah geçecek kötü günler sen bir an önce ayrı eve çıkmaya bak
tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ev taşımak kolay değil sana yardım etmeleri lazım ben de hamileyken ev taşıdım kayinvalidemle annem yardım etti tek başına zorlanirsin 
tarafından
Annem yardım eder bana
(1,659 puan) tarafından
O zaman taşının ev ev üstüne olmaz hele kötü dediğin k.babayla lohusalık hiç çekilmez evini bilir en azından herkes
tarafından
Aynen inan bana kayinpederim yaratıklardan daha beter bir ömür sömürücu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 370 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 424 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 669 göst.
10 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı