0 oy
565 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Merhabalar. Kizlar mesele şu kaynanamın 30 yaşındaki eşimi sürekli öpmesi. Ama öpmek diyince herkes der ki annesi tabiki öpsün öpebilir. Mesele normal öpmek değil. Boyun kısmını ve cokcokcok seslerle üst üste belki 5 kereden fazla yapışıp kalması. Benim sinirlerim bozuluyor acaba ben mi abartiyorum

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence normal değil canım 
(26 puan) tarafından
Ya bazen diyorum gerçekten ben abartiyorum belki ama eşime de söylediğimde annesinin abarttigini kabul ediyor.. ne yapabilirim diyor eşim de çok saygılıdır laf söylemez büyüklerine. Sadece böyle boynunu falan kapatmaya çalışıyor boğazlı giyiyor yakalı gömlek giyiyor ki sırf annesi boynunu.opemesin diye. Bu sefer de karından korkuyorsun diyor eşime eşimin kaçtığını anlayınca. Çok açık göz bide takip ediyor hsrkeetkerini
tarafından
Ay Allahım ya Allah yardımcın olsun canım
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Geçen gün aynı böyle bir post açılmıştı belkide siz açmıştınız bilmiyorum. Orda da aynı şeyi savundum insanlar linç peşine düştüler. Bana göre normal değil. 30 yaşında kazık kadar adam boynundan öpülmezz net. Sizin babanızın sizi boynunuzdan öpmesiyle aynı şey. 
(26 puan) tarafından
Ben değildim ilk defa açtım kafamda sürekli. Arkadaşlarıma anlattım eşini öptükten sonra eşine duş al yanıma öyle  gel falan de dediler. Eşimin suçu yok ki bunda.  Adam elinden geleni de yapmaya çalışıyor kendini kaçırıyor ama kaynanam inatla yapıyor. Eşime ben de dedim biliyor musunuz bunu. Babamın benim boynuma gelip de böyle emer gibi sap sup cokcokcok öpmesi normal gelir miydi sana dedim hiç böyle düşünmemiştim dedi sonradan anladı beni. Dedim elini öper kafanı alnını yüzünü öper. Ama bu şekilde boynuna yapışması anormal dedim. Anladı kaçırıyor kendini ama nafilee ben ne yapcam bilmiyorum dayanmaya çalışıyorum
(1,060 puan) tarafından
Senin inadına yapıyor besbelli. Takmıyormuş gibi davran ona istediğini verme.
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Senin rahatsız olduğunu anladiysa inadına yapıyordur canım
(1,837 puan) tarafından
Dediğim gibi gelinlerine inat olsun diye yapıyordur. Çocuklari rahatsız olmuyor mu öyle şap şup koca koca adamlar sonuçta
(26 puan) tarafından
Benim eşim kaçırıyor kendini. Bir kere nişanlılık döneminde ben yokken annesine demiş çünkü benim ailemin yanında da bu hareketleri yaptı kaynanam .. anne utanıyorum artık kaç yaşına geldim az daha dikkat et gibisine. Annesi de demiş ki o zaman kız seni kukla gibi eline almış oynatıyor... Smdide evliyiz kaçırıyor kendini bu seferde karindan korkuyorsun öpturmuyorsun kendini diyor eşime
(1,837 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah anam daha neler göreceğiz canım senin kayinvaliden ruh hastası başka bir açıklaması olamaz bunun
(26 puan) tarafından
Zaten onu tanıyan gören farklı bsey demior da napacam ben bilmem
(1,837 puan) tarafından
Canım eşin de tepki gösteriyor madem onunla kötü olma kadın değişmez belli ki Allah sabır versin
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Walla bende olsam sinir olurum 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 309 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 380 göst.
0 oy
16 cevap 361 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mevaninannesii (8 puan) tarafından soruldu