0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Merhabalar. Kizlar mesele şu kaynanamın 30 yaşındaki eşimi sürekli öpmesi. Ama öpmek diyince herkes der ki annesi tabiki öpsün öpebilir. Mesele normal öpmek değil. Boyun kısmını ve cokcokcok seslerle üst üste belki 5 kereden fazla yapışıp kalması. Benim sinirlerim bozuluyor acaba ben mi abartiyorum

24 Cevaplar

+2 oy
(244 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne kadar duyar kastınız arkadaşlar aynı durum sizin başınıza gelse bu kadar  naif olurmusunuz merak ettim zaten evlat evlattır 30 40 50 yaş olsada farketmez ama ne olursa olsun eşinin yanında eğerki oğlunu öpüyorsa bu kaynana barç barç diye ben bunu evladımdır vs diye algılamam karşı tarafın canını sıkmak amaçlı yapıldığını düşünürüm onun dışında ya evlatta olsa ayıp bişey be 30 yaşında bi adamın boynu barç barç öpülür mü off valllah saçma yani 20 yaşında kardeşim var annem onu bile o şekil öpmez çok sevmesine rağmen 
(961 puan) tarafından
Bazıları sırf post sahibini terslemek için yorum yapıyorlar, pusuda bekliyorlar. Aynı görüşteyim benim annem de abime çok düşkün ama evlense asla gelinin yanında böyle olmam der
(26 puan) tarafından
Sağ olun vallahi. Ben derdimi de tam anlatamadım sanırım yazmaya da çalıştım ama. Normal öpmek değil. Yazımda da belirttim. Normal öpmek diyince herkes annesi öper der zaten bende böyle derim anne bu günah mı haram mı derim. Ama boyun kısmı... Ama bu kadar abartı çok fazla çok
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benum kaynanada öper ben hiç rahatsız olmam sonuçta anası benim oğlum olsa ben olsam ben de öperim 
(3,398 puan) tarafından
Kbakmayın ama oğlmda olsa koca adamı gidip boynundan öpmem ne değişikler var
tarafından
Benim kaynanam öpüyor valla bende anne oğul aşkına bak be derim hatta ister de 70 80 yaşında olsun onun için bir bebektir evlat sonuçta bu kadar da değil siz fazla abartıyorsunuz onun evladı evladı benim kaynanam bana neler yaptı neler anlatsam ağzınız açık kalır ama yinede ben rahatsız olmam olmuyorum da sürekli öper boynunda yanaklardan
(3,398 puan) tarafından
Boynundan mı öpüyor?
tarafından
Evet çocukluğundan beri öper hala daha öper benim kaynım 35 36 yaşında onunda boynundan öper
(3,398 puan) tarafından
Herkesin düşüncesine saygılıyım ama bu kadar yılışıklık sevmem benim oğlmda var ciğerimin köşesi 40 yaşına gelince ki inş o günleri görürüm gidip mıç mıç ordan burdan öpmem
+1 oy
(4,507 puan) tarafından

Gecende demistim gelin olarak sorarsan rahatsiz olurum evet ama gelecegin kaynanasi olarak sorarsan bende operim oglumu cok riskli birr soru:D

(26 puan) tarafından
Ah ahh
0 oy
(961 puan) tarafından
Hiç sevmem kız da erkekte olsa evlenince anne rahat bırakmalı. Allahtan kayınvalidemle eşim çok mesafeli. Bir de boyundan öpüyor, ben öperken tiksinirim öyle birşey olsa
(26 puan) tarafından
Bende tiksiniyorum işte.. bende hiç sevmem böyle mıç mıç ilişkileri. Artık evlendi ve 20 yaşlarında değil. Bu adam 30-31 yaşında koca adam yani artık bide nispet yapar gibi gözlerini devrir bana bakar kaynanam. Eşim öpmüyor annesi hiç. Ama annesi böyle
(961 puan) tarafından
Ay aynı babannem, annem 48 yasında daha yakın zamanda babannem annemin gözüne bakarak babamın bacagını okşayıp, yüzünü seviyormuş. Oğullarını ne diye kıskanıyorlarsa
(26 puan) tarafından
Kız bacağını falan okşasa razıyım. Boynunu böyle şey yapmak nedir ya boyun yani bu ne bileyim yüzü değil, alnı değil, saçı değil, kafası değil, eli degil...
(961 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum çok iğrenç eşini öpesin gelmez ki üf çok iğrenç insanlar var benim kayımvalidem bir kere eşimin saç tıraşına karıstı karım böyle seviyor diyip tersledi eşinde dese ya yapma böylemşeyler diye
(26 puan) tarafından
Eşim hiç terslemez sadece anne baba olarak değil benim aileme karşı da büyüklerine karşı hiç ters konuşması vs yoktur. Karakterinde yok. Tek yapabildiği şey. Boğazlı kazak yakalı gömlek giyip boynunu kaçırmak annesi yaklaştıkça gizlice kaçmak oluyor. Ama kaynanam bunu anlayıp karından korkuna opturmedin kendini falan dedi telefonda ona.. anlyor da eşim kaçmaya çalışınca. Çünkü zaten bu hareketleri bekliyor
0 oy
(2,907 puan) tarafından
Hahaah kızma valla gülmem geldi :D
(26 puan) tarafından
Benim çok sinirlenirim bozuluyor yaa valla keşke gülüp geçsem bende
0 oy
(940 puan) tarafından
Ya bende sinir olurum belki ama  senin  de sinir olacagini bilerek yapioda olabilir  oyuzden belli etme sinirini
(26 puan) tarafından
Ya ben laf falan hiç söylemedim Allah var hani hiç karışmadım ama eşim kendini kaçırıyor ben kıskanırim veya sinirlenirim diye. Bu sefer de oğluna vay karından korkuna kendini bile öpturmuyorsun diyor
(940 puan) tarafından
Farkinda iste bilerek yapiodur canim tabiki annesi oper sever ama kaynanalar ole iste
0 oy
tarafından
30 yaşında olması annesine hala bebek olduğu gerçeğini değiştirmiyor :). Bence anormal bişey yok eşin rahatsız olmuyorsa ya da kayınvalidenin sana ters bir tavrı yoksa.
(26 puan) tarafından
Böyle sürekli inadıma yapıyor gibi bir tavrı var. Bunu eşime de söyledim. Anne tabiki öper ama masumane öptüğünü düşünmüyorum. Öpüyor bana gözlerini devirip bakıyor. Eşim kaçıyor ben kıskancım biraz da diye bu sefer karından korkuyorsun diyor. Bilerek yapıyor gibi ya
tarafından
Sende kıskandığını belli etme o zaman madem bilerek yapıyor. Ay anne beni de öp şöyle ya de :)
(26 puan) tarafından
Bizim samimiyetimiz yok öyle. Bana kızım bile demez hiç sevmez beni. Yani varsa yoksa iki oğlu gelin tanımıyor
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Anasi bacim neyine sinir bozuluyor
(26 puan) tarafından
Bunun sürekli olması normal mi otururken kalkarken sürekli dibinden ayrılmamasi gözümün içine  bakıp sürekli bunu yapması bana hiç normal gelmiyor ya keşke umursamasam
(1,921 puan) tarafından
Belki seni sinir ermeye calisiyordur aranizda ne var bilmem de annesi yani baska biri degil ki bazilari asiri duskun oluyor buyu se bile
(26 puan) tarafından
Eltime de aynısı. Ve etrafındakiler bile kendi yakın akrabalari bile kaynanama abarttigini söylüyorlar. Hani bizimde çocuğumuz var ama sen çok abartiyorsun diyorlar ona düşünün
(1,921 puan) tarafından
Bosver baci ne yapacan huyu oyle demekki kalkip biseyd esen sen suclu olursun oglu sonucta yabanci degil
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Hiç sevmem mıç mıç öpmeleri kaynanam da öpmez zaten pek fazla Allah'tan o konuda şanslıyım
(26 puan) tarafından
Bende hiç sevmiyorum hayır ben kızım benim annem beni böyle cokcok opmuyor. Boynu bide dediğim kışım yüzü bile değil
0 oy
(2,387 puan) tarafından

Onu bana annesi verdi isterse ayağında sallasın :) 

(4,507 puan) tarafından
Vaaav cevaba bak cevaba
(26 puan) tarafından
Tabiki annesi verdi o konuda bsey diyemiyorum ama çok farklı ya görseniz belki anlardiniz
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Tabiki her anne evladını öper öpsün de ama adabınca öpsün. 
(26 puan) tarafından
Benim meselem de bu aslında belirttim normal öpmek değil sürekli sürekli nispet yapar gibi ve cokcokcok bı insanın boynu emilir gibi öpülür mu
(3,148 puan) tarafından
Sende anne ortak kullanıyoruz resmen ahahah de geç bak bir daha öpüyor mu :D
(26 puan) tarafından
Ayy ben diyemem ya ben sinirden kendi kendimi yerim yinede bsey diyemem
(26 puan) tarafından
Kız keşke diyebilsem güzel cevap aslında :)
(3,148 puan) tarafından
Valla laf arasında gülerken söyle o zaman kimse laf soktuğunu da anlamaz ama kaynanan anlar :)
0 oy
tarafından
Acaba sen yokken de böyle öpüyor mu kocana sordun mu hiç sadece senin yanında mi 
(26 puan) tarafından
Eşim dürüstçe şunu dedi evet annem öper ama birini görünce hepten böyle yapıyor dedi
0 oy
(403 puan) tarafından
Kız ondan önce davran sen öp kocani kaynanada bi bakış at o benim diye olsun bitsin kuzum:))
(26 puan) tarafından
Ben öpemem utanırım samimiyetim yok çok benim
(403 puan) tarafından
Kiz ondan yüz buluyordur tamm anası da b.k cikarmis sap sup insan sinir olur yanina otur elini tut falan
(26 puan) tarafından
Bunu eşim yaptı kay dedi diğer tarafına da kaynanam oturdu. Böyle elini biramiyir gözüne gözüne bakıyordu eşimin. Eşimde diğer eliyle benim elimi tuttu zavallı o da arada kalmak istemiyor. Kendini kaçırdigini anladı eşimin ve telefonda ona karindan korkuna opturmedin bile kendini gözünün içine bakıyordun karının falan dedi
(403 puan) tarafından
Ayy o kadın hasta yaa valla bak ne tuhaf insanlar var bakar tabi karisi yani
0 oy
(572 puan) tarafından
Tek kelimeyle igrencccccc
(26 puan) tarafından
Bence de  ...
(3,398 puan) tarafından
Bencede
0 oy
tarafından
Aynı benim kayinvalidem ama ben rahatsız olmuyorum beni öpünce rahatsız oluyorum sap sup ama arkamdan konuştuğu için samimi gelmediği için rahatsız oluyorum oğlu tabikide öper :))
(26 puan) tarafından
Böyle mi öpüyor eşinizi şap şup 5 i geçerek üst üste yani 5 i geçiyordur şap şup şap şup düşünün ve boynunu mu gerçekten ?
tarafından
Vallaha öyle boynundan ensesinden eşim nisanliyken çok rahatsız olurdu ama şimdi evliyiz yanlış anlar diye bişey demiyor ama benim kaynanamın huyu bu mide bulandırıcı biraz evet ama yapacak birşey yok
(26 puan) tarafından
Aynısı demekki. Ne diyim sen rahatsiz olmuyorsan iyi. Benimkini Allah ıslah etsin inşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Gayet normal cnm 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Allahtan eşim öpülmeyi sevmiyor hiç çekemem vallahi 
(26 puan) tarafından
Benim eşim kendisi öpmez. Ama annesi öper dur demez durur öyle yani kipirdamaz çok. Eşimde abarttiginin farkında kendini kaçırınca. Eşime diyor ki karından korkuyorsun
(1,928 puan) tarafından
Eşin arada kalmış kaynanan kasıtlı yapıyor. Sinirim bozulur iğreti olurum bu durumda
(26 puan) tarafından
Ah ah benimde çok sinirlerim bozuluyor :(
(1,928 puan) tarafından
Kıskanıyor seni canım
0 oy
(712 puan) tarafından

Sizin için üzüldüm sevgisizlik zor..

Karşınızdaki oyle davraninca  tuhafıma gidiyor sadece
(26 puan) tarafından
Sevgisizlikle alaksi yok bunun. Bunu nereden çıkardınız acaba gayet çok sevgi dolu bı ailede buyudum. Kayınvalidem sadece aşırı abartıyor bana da tuhaf geliyor. Benim önümde de kaynana örnekleri var atıyorum anneannemdir yengelerimdir. Ama bu çok başka bir tür de bir şey
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çok itici geliyor bana ben hatırlamam kaynanamın eşimi mılç mılç öptüğünü 
(26 puan) tarafından
Benim kaynanamın her şeyi anormal ya
0 oy
tarafından
vala benim annem kızlarını öpmüyor kaldı ki abimi öpecek =) hic öyle huyları yoktur ama herkes bir değil cok yakinlik kuranlar da var abartiyorlar bence. okurken bu postu doğru da bulmadim açıkçası Annesidir öper evet ama bu şekilde degil. Allah hepimize hidayet versin.
(26 puan) tarafından
Hah aynen işte meselem bu annesidir tabiki tabiki diyorum öper ama böyle değil. Bu şekilde sürekli değil ve bu şekilde ddgil yani.

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 308 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 374 göst.
0 oy
16 cevap 360 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mevaninannesii (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu