0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından
Yaa sinirim bozuldu 32 haftalık olduk bebeğim hayla minik minik vuruyor neden böyle güçsüz doktor tombiş bebek dedi tekmesi in de güçlü olması gerekmez mi daha bir kez olsun güçlü tekmesini hissetmedim haraketsiz bide çok az patlamış mısır karnımda patlıyor gibi günde 2 3 kez hissediyorum neden böyle inşallah sağlıksız degildir 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim doktorunla konuş günde 10 defa hareket etmesi lazım bide bazı bebekler tembel oluyor 
(276 puan) tarafından
Evet devlet hastanesi
tarafından
Durumun varsa bir kere de olsa özele git canım hani doğru düzgün ilgilenen birini buladim dedin ya  o yüzden söylüyorum
(276 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz ama maddi durumum yok annemden istedim oda çok üstüme geldi 2 saat dırdır etti ben 9 ay hastaneye gitmedim hepinizin doğduğunuz gün öğrendim cinsiyeti gibi gibi şeyler söyledi mecbur devlete gidiyorum dua ederseniz bana çok sevinirim abla yavrum sağlıklı olsun yeter
tarafından
İnşaallah kuzum Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin
(276 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemize rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. Allah razı olsun sizden de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bütün testlerin ve kontrollerin yapıldıysa doktorun da birşey demiyorsa olumsuz neden kendini strese sokuyorsun.. Yine de ara doktorunu sor kontrol etsin.
(276 puan) tarafından
Test dediğiniz nedir hep ultrasyondan kontrol yapıldı bana bu ilk gebeliğim ya hiçbişey bilmiyorum aha da 8 aya girdim hiçbişey bilmiyorum
tarafından
ikili test, şeker kontrolü, detaylı ultrason falan.
(276 puan) tarafından
Hee doktor 2 li 3lü yapalım dedi ama yaptırmadım yanılma payı var diye
0 oy
tarafından
Canım tombik ve bir fanusta olduğunu düşün nasıl rahat hareket edebilirsin ☺️ bede senle aynı haftadayım aynı şekilde hareket etsin diye elim karnimda çok hafif hareket ediyor malesef
(276 puan) tarafından
İnşallah sağlıklıdır da haraket etmese de olur rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Tombiş olduğunu için belki de daha az hareket ediyor canım yada sen hissetmiyorsun karın kasların kalın olabilir benim oğlum zayıftı son 30. Haftadan sonra uyku uyutmadi çok hareketliydi karnım yamulurdu surekli
(276 puan) tarafından
Karnım kabarmadı bile kaç haftalık olduk rabim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah
0 oy
(669 puan) tarafından
2li yada 3lü taramaya girmedinmi doktorun sağlıklı diyosa sağlıklıdır kalp atışlarını duyuyosan yeter bence bende hiç tekmesini hissetmedim yer değistiriyodu sadece 
(276 puan) tarafından
O testlere girmedim peki sizin bebek sağlıklı mı doğdu benimkide sadece yer degiştirdiğini hissediyorum
(669 puan) tarafından
Çok şükür hiçbişeyi yok kaç kilo seninki benimki 3100 doğdu kilolu olduğu için hareket edemiyodur yeri git gide daralıyo kendini sitrese sokma
(276 puan) tarafından
Şu an 32 hafta 2150 gram
İçimi ferahlattınız çok teşekkür ederim allah razı olsun
(669 puan) tarafından
Oo maşallah dogana kadar 3 üde geçer rica ederim kuzum sendende razı olsun
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Allah'tan gelen başımız gözümüz üstüne her yorumda yazmışsın inşallah sağlıklıdır diye ne yapacaksın sağlıksız olsa vaz mi geçeceksinn. Ayrıca madem devlet ile yetinemiyorsun git özele
(276 puan) tarafından
Ben sağlıksız olsa aldırcam sağlıksız istemiyorum gibi bişey mi yazdım her anne bebeğinin sağlıklı doğmasını ister bu nasıl bi yorum kötü bişey mi yazdım bir yerde anlamadım sağlıksız bebek istemeseydim ikili üçlü testlere girerdim sırf öyle bi düşüncem olmadığı için o testleri yapmadım allahım ya nasıl da sinir ettiniz beni varya şu an anlatamam
(276 puan) tarafından
Ya yorum yapıp kalp kırma yada oku geç boşu boşuna insanları kırmayın bence hele ki bir hamilenin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 324 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
17 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...