0 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
6 aylık hamileyim panik atak yüzünden banyo yapamiyorum.Nasıl aşayım bu durumu?Banyo yapmayı çok istiyorum.

20 Cevaplar

0 oy
(4,980 puan) tarafından
Neden korkuyorsun 
(6 puan) tarafından
Hiçbirşeyden orda panik tutuyor.Anlayamıyorum sebebini
-Reklam-
0 oy
(119,317 puan) tarafından
sadece banyodami oluyo panik durumu
(6 puan) tarafından
Evet ama dışarı da çıkamıyorum panik oluyor
0 oy
tarafından
Neden panik oluyorsun peki
(6 puan) tarafından
Bilmiyorumki sürekli panik atak geçiriyorm hayatım bitti sanki
0 oy
tarafından
Hangi durumlarda oluşuyor ?
(6 puan) tarafından
İnşallah.Okuyorum dualar.Bakara suresini de evde açıyorum dinliyorum.bebeğime de yazık.Onun yolunu 2 yıldır bekliyoruz ama şimdi sevincimi yaşayamıyorm bile
tarafından
Para ile okumayan samimi bı hoca bulup kendini okutursan rahat edersin.
(6 puan) tarafından
Annem hep dualar okuyor.ben de öyle.Ama bu çok ağır bir durum.Delirtmiyor öldürmüyor ama çok korkunç.Çoook.Hamileyken çok daha zor.
tarafından
Bebeği koruma duaları var. Belki de dusurmeni istiyolar. Sen işin ehli bı hoca araştırıp git canim onlar bebek için dua yapiyolar.
(6 puan) tarafından
Evden dışarı çıkamıyorumki.Yarın terapi alacağım.Bakalım ilaç yazarmı
0 oy
(305 puan) tarafından
Kapıyı açık bırak canin tabure koy otur yikan ya da eşin kapida beklesin neden korkuyosun mesela ne olmasindan ?
(305 puan) tarafından
Cok sagol canim insallah sende kurtulcaksin hic merak etme tedavisi olan bi şey öldürmez süründürür otur bi kağıda yaz korkularini sonuçlarını yaz kac kere girdiğinde oldu nedenleri ve sonuçları sonucunda hayattasin ve bir daha girip yaşadığında yine hayatta olacaksin sonra yak kağıdı gitsin kagitla beraber bütün sıkıntılarınin da yanip gittigini hayal et içinden beni cok rahatlatırdi üstüne git korkularının yikanmasanda gir bakalim banyoya biraz bekle orda ne bileyim
(6 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.Ağladım sanki boğulma hissimi gitti.Rahatladlm 1 az.Şükür.Allaha kurtulmak için umudum var.
(305 puan) tarafından
Tabiki var canim benim sen yeter ki iste cok kisi var bu sekilde olan
(6 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cebapladığınız için
(305 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Duşakabin felan yüzünden mi 
(6 puan) tarafından
1 anda kalbim çarpıyor.Hayır zaten bütün günü yataktayım
(13,007 puan) tarafından
Allah Allah garip canım
(6 puan) tarafından
Evet çok garip.Çok zor geçiyor hamileliyim
(13,007 puan) tarafından
Allah bı avazda kurtarsın canım çoğu bitmiş iyi bak iyi gör
(6 puan) tarafından
Amin İnşAllah
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Nefsinin seni korkutmasınà izin verme canım bende öyleydim tek.başıma duş alamazdim yeni.yeni.kendimı alıştırmak için şarkı açıyorum ilgi alanimi müziğe veriyorum 
(6 puan) tarafından
Şarkıyla yıkanırdım ilk.Şimdi şarkı bile beni rahatlatmıyor.Çok zor.Artık yaşamak bile istemez oldum
(1,437 puan) tarafından
Ne gibi şeyler geliyor aklına mesela neden korkuyorsun bu kadar canım
(6 puan) tarafından
Hiçbir şey.Sadece sürekli kalbimde elim.Arttımı ya artıyormu diye.O an hemen kalbim hızlanıyor
0 oy
(712 puan) tarafından
Daha öncede sormuştunuz yardım almanız gerekli eşiniz sizi ya kapıda beklesin yada sizi kendisi yıkasın 
(6 puan) tarafından
İnŞallah canım.Allah ağzından eşitsin.Eşimi de bıktırdım.Kendim de yoruldum.Her gün yıkanan ben şimdi 1 hafta oluyor yıkanamadım.
(712 puan) tarafından
Oyle hiç düşünme eşin bakmamistir olabiliyor bazen böyle şeyler sonrasında geçiyorsa oyle düşün bana birsey olmaz deyip dene bence sen hastalagin üzerine git
(6 puan) tarafından
Hamile olmasaydım giderdim ama kalbim 244 lere kadar çıkdığı için bebeğime bir şey olur diye korkumdan yataktan kalkmıyorum.Ona 1 şey olsun istemiyorum
(712 puan) tarafından
Kendini biraz farklı uğraşlar bul fazla düşünme dusuncr zaten senin kalbini hizlandiriyor
(6 puan) tarafından
Evet çok doğru.Her şeyin farkındayım.
0 oy
tarafından
Geçer inşallah cnm çok zor 
(6 puan) tarafından
Evet çok zor çoook
tarafından
Doktora görundunmu
(6 puan) tarafından
Evet görünmediyim doktor kalmadı.Artık yoruldum
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Dua et gir Allaha sığın gerisi bos bacım.eşin yanında dursun 
(8,322 puan) tarafından
Birisi hocaya git felan dıyecekler demiş ama yer gök dua ile bende banyoda korkardım evlendıgım sıra eşimi yanımda bekletirdim basımı yıkarken gozlerım kapalı oldugundan.Sonra dedimki beni Allah korumazsa kımse koruyamaz emanetim ona dedim ve o rahatlık oyle işlediki içime elhamdülillah şimdi iyiyim.ve kucukken esıge dusmusum dokunmuslar bana doktorlar care bulamadı da rahmetli bi amca muska yazıp vermıstı onları takıyodum elhamdülillah o da gitti.Bayılıyodum cenem felan kılıtlenıyodu.Sukur bitti
(6 puan) tarafından
Çok şükür.Ben zaten dua kadar güçlü 1 ilaç tanımıyorum.Öğle olmasaydı panik atak ilaçla hemen son bulurdu.Ama yıllarla da içsek bitmiyor.Tek çare Allaha dua etmek ve sabr etmek.Ben çok çaresiz hiss ettiğim için yazdım ama tek çare kendimim biliyorm.Aşdığım zaman da yazacağım buraya.Çünki derdimi paylaşdığım gibi sevincimi de paylaşmalıyım ki çoğalsın sevinçler umutlar
(8,322 puan) tarafından
İnsallah yendım dersin de bızde senın ıcın mutlu oluruz gecmıs olsun
(6 puan) tarafından
Allah razı olsun.İyi kalpli insanları Allah hiçbir zaman böyle ağır imtahanlarla sınamasın
(8,322 puan) tarafından
Cemil cümlemizden razı olsun rabbim
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Cnm ben gebeliktede kullandim ilaclari malesef. Cok zor durumlarda risk ve zarar degerlendirip kullandiriyor doktor çok şükür bişey ol madi bebegimde ama cok huysuz bir çocuk doğdu
(6 puan) tarafından
Peki ilaçlar işe yaradımı sizde?Ben böyle banyo yapmadan daha ne kadar sabr ede bilerimki
0 oy
(134 puan) tarafından
Bebeğin beklenen zamandamı oldu mesela bende şuan çok yeni gebeyim 10 aylık bebeğim var çok endişelendim beklemiyordum o yüzden panik ataklar tutuyor benide korkma kafanı dağıt ama Allah tan başka çaremiz yok 
(6 puan) tarafından
Bebeğim düğünden 2 yıl sonra geldi.Çok çalıştık.İlkini kaybettim.Çok üzüldüm.Bu 2 ci hamileliyim.Başta kanamalarım çok oldu.Korktum bunu da kaybederim diye.Şükür o tehlike geçti ama panik atak başladı hemen sonra.
(134 puan) tarafından
Daha önce yaşadığın endişe ve korkulardan kaynaklı şuna şükredelim nefes alıyoruz uzuvlarımız tam bebeğimize bakabiliriz ah canım seni çok iyi anlıyorum kalben beraberiz merak etme
(6 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.Allah razı olsun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım bende öyle oldum ben de panik atak sandım onu ama benim üstümde büyü çıktı muska takmaya başladım andan beri korku falan kalmadı canım panik atak falan hiç bisi kalamadı sebebi o çıktı yani 
(6 puan) tarafından
Gerçektenmi.Allah korusun.Onu yapanları Allah ıslah etsin.Ne kötü insanlar var Allahım
(4,061 puan) tarafından
Banyoyu düşünmek bile kafayı yememe sebep oluyor Du canim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Panik geldiği an soğuk bı iki damla su yavasca iç gözlerini kapat ve geçmesini bekle ve bunun panik atak olduğunu bildiğini korkulacak bişey olmadığını düşün demişti doktor canım pasiflora bitkisel ilaç vermişti doktor hamileyken panik atak için sende sor doktoruna muhakkak bişey verir
(6 puan) tarafından
Hep diyorumki bu sefer korkmayacam.Ama o an o kadar korkuyorumki sanki diğerlerinde farklı.Ben Azerbaycanlıyım.Pasiflora bizde varmı bilmiyorum.Doktoruma mutlaka sorarım.Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Dr görün kesinlikle
(6 puan) tarafından
Zaten 3 aydır doktorlardayım.1 çaresini bulamıyorlar
0 oy
(59 puan) tarafından
İzzet güllü videoları izleyin
(6 puan) tarafından
İzliyorum.Şükür iyiyim şuan
0 oy
(784 puan) tarafından
Dua oku kendine hocaya falan git 
(6 puan) tarafından
Dualar okuyorum şükürler olsun iyiyim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Benimde hidrofobim var değil banyo adam akıllı elimi yüzümü yikayamiyorum deniz havuz görünce nefesim kesiliyo
(6 puan) tarafından
Çok zor geçmiş olsun.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Banyoya girerek yenmen lazım yada dışarı çıkarak kendini güvende mi hissetmiyosun o an ne dusunuyon da panik atak oluyor panik atak oldun şeylerin üzerine git yoksa yenemezsinki ya dışarı çıkarsam panik atak olursam diye düşünme giyin suslen çık dışarı
(6 puan) tarafından
Banyoya giriyorum artık.Dışarı da 2 defa çıktım.Şükür Allah yavaş yavaş aşacağım.Çok teşekkür ederim.
0 oy
(394 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar cnm nasıl oldun bende aynı derten muzdaribim çok zor mahveti beni
(176 puan) tarafından
Merhabalar neler yasiyorsunuz acaba

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Patulya (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glhnmhmmd (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevda2121 (870 puan) tarafından soruldu

379,759 soru

11,368,415 cevap

34,850 kullanıcı

...