0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (454 puan) tarafından
KizlAr dogalgaz parası yattı 500 TL başka birinin doğalgazını yatırabilir miyiz yoksasadece bizim dogalgaz mi ödenir hiç baskent kartla baskasnin dogalgaz faturasını ödeyen oldu mu

7 Cevaplar

+1 oy
(3,551 puan) tarafından
Yapmaman gerek. İhtiyacın yoksa sana fatura gelmiyorsa o yardımdan faydalanma canım. Haktır günahtor.ğstelik kartın bloke olur. 
(454 puan) tarafından
İhtiyacım var canım bize az geldi bu ay fatura kartta kalanla ihtiyaçi olan birininkini odicektim
(3,551 puan) tarafından
Mansur başkan Allah razı olsun kurum kişi ayırt etmeden ihtiyacı olan herkese yardım etti.. Ediyor da.. Sen kartını bloke ettirme. Bana mesaj geldi. Pek çok paraya çeviren kişi olmus kartları iptal edilmiş.
(454 puan) tarafından
Nasıl yani cnim paraya çevirme ne oluyor
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Kız o nasıl isim öyle ;) 
(454 puan) tarafından
Satiym sana fagsgsg:)
(12,486 puan) tarafından
Teşekkürler almim ;)
0 oy
(427 puan) tarafından
Başkasınınkini ödersiniz direkmen hesabınızdan parayı çekerler sadece 1 tane adres için ödenir faturalar 
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bloke olmasın da kart dikkat et
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kartında kalan bakiyeyi sonraki ayda kullanabilirsin canım. Benimde yatmış bu gıda ne zaman yatacak bilgin varmı
(1,054 puan) tarafından
Anladım siz ne zman almistiniz karınızı acaba biz geçen sene yazın aldık daha ,osm.is .Mer. arsak direk baglanirmiyiz kart burosuna
(12,927 puan) tarafından
Kaynanam kullanıyor kalanını işte bimde geçerli değil sadece geri kalanını kullanın sizde boşuna gitmesin
tarafından
Hatırlamıyorum numarasını ama soyle işte kart için aradım baglarmisiniz diye. Aktarırlar muhakkak
(1,054 puan) tarafından
Ben eşime soyleidm canım ama olmuyor dedi kaç defa nedemsi olmamış osm.merkezinide aramış olmaz demişler ya
tarafından
Sebebi ne acaba şaşırdım valla biz kullanıyoruz surkeli komşumda kullanıyor. Komşumun kayinvalidesi de kullanıyor
0 oy
(6 puan) tarafından
Baskent  kart nasil aliniyor
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Hayır senin sayaç numarana göre yatıyor  o para başkasının odeyemiyorsunuz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mucizeannesi (1,044 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde tugra0606 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...