0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Kizlar sağlık ocağına göturdum zorlamaktan dedi böyle tepeli sivilce gibi ama değil beya büyük bagsur desem oda değil dış doğru çıkış tam girişte totosunu içine doğruda kıpkırmızı başına gelen varmı acımıyor galba iki kere tuvaletini yapıyor gün içinde hiç ağlamıyor yaparken 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk doktoruna gösterseydin canım için rahat eder
(1,219 puan) tarafından
Krem verdi ama pek etkili olmadı götürcem sizede sormak istedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlık  ocağına değilde doktora götür canım 
(1,219 puan) tarafından
Götürcem cnm belki başına gelen vardır ne olduğunu bilen diye oyuzden sordum
tarafından
Yok canım hiç başıma gelmedi de duymadım da
(1,219 puan) tarafından
Tamam cnm çok saol sen
0 oy
(439 puan) tarafından
Canım nasıl birşey bilmiorum benim oglumdada vardı 6 7 aydır önemsemedim götürmedim daha dogrusu kaynanam falan gece yanıgı bu dediler sor baktım çoğalıyo cocuk rahtsız oluyo bide pipisine vurdu geçen gmtürdüm doktor egzama olmus dedi krem verdi sönmye basladı sükür
(1,219 puan) tarafından
Bende gitcem bi haftadan beri bi krem verdi onu kullanıyorum düzelmezse pazartesi gitcem
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım sağlık ocağına güvenme bizde bugün gittik bisey yok dedi cildinde yara çıkıyordu içime sinmedi çocuk doktoruna gittim alerji olmuş bence bi çocuk doktoruna gotur
(1,219 puan) tarafından
Az önce aradım doktoru oda izne çıkmış 1 ekime kadar
(2,267 puan) tarafından
Haftasonu giriyor araya olmazsa pazartesi başka doktora götür çünkü kafamıza çok takıyoruz..inşallah geçer o zamana kadar Allah şifa versin kızına
(1,219 puan) tarafından
Sağlık ocağı doktoruyla konuştum şimdi oda çocuk doktoru bisey yapamaz yine çocuk cerrahiye yönlendirir direk çocuk cerrahiye git dedi
(2,267 puan) tarafından
Anladım canım o zaman bebekle ugrasmazsin direk gidersen daha iyi olur
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm tesekur ederimcevabin için

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 254 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.
10 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 335 göst.
0 oy
7 cevap 187 göst.
3 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...