0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (156 puan) tarafından
kızlar ben beyazları 30 derece 800 devir pamukluda attim 

renkli hafif pembe gibi olanları da günlük yıkamaya attim çok fazla geldi pamukluda 2 parça camasiri 2 buçuk saat cevirdi durdu bende renklilerini günlük yıkama 30 dakikaya attım 30 800 şekilde yine dalin kullandım deterjan olarakta 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim zaten İlk kokusu tozu ciksin yeter iyi yapmissin 
(156 puan) tarafından
aynen canım beyazlarini pamukluya attim 2 buçuk saat çevirdi durdu tertemiz yeni çamaşırı yarın hastane çantası hazirlicam o yüzden başladım yıkamaya ama 2 buçuk saat çevirip durdu sinir oldum bende ikincisinde günlük yıkama 30 dk ya attim sanki ne kiri var 2 buçuk saat çevirip duracak
tarafından
E yani fazla calistirmissin elde yikamaya atsanda olurdu kuzu neyse bittiyse sana utude kolay gelsin ☺️ saglikla giysin insallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Canm hepsini 30 yada 40da 800 devirde 40dk yıkıyorum ben ayırmıyorum bitince ekstra durulama yaptırıyorum mutlaka
(156 puan) tarafından
durulamaya alınca peki herhangi birsey koymama gerek varmi deterjan gözüne vs tekrardan benim ilk hamileliğim hastane çantasını hazirlicam yarın yavaştan yıkayıp tele atmaya başladım tecrübesizim kusura bakma ondan soruyorum canim
(5,220 puan) tarafından
Yok canm estağfurullah bişey koymana gerek yok bebek için olan yumuşatıcılardanda kullanma gerek yokbende dalin yada abc kullanıyorum bebek için. Bide tavsiyem kıyafetlerini ütüle mutlaka ilk giyecek ya mikrobu kırılsın
(156 puan) tarafından
evet evet ütüleyecem zaten bugün akşamdan yıkamaya başladım bari dedim uyanıkken atayım birde renk ayırıyorum mecbur beyazları ilk attim sonra pembe oudra gibi olanları attim şimdi ne güzel 30 dakika olunca bitti şimdi onları asacam koyu renkli pembe kırmızı felan var 3 postaya ayırdım yani kiyaftleri  sonra da penye battaniyeleri var onları atacam
(5,220 puan) tarafından
25. Haftalarda bende bu işleri yaptım tek başıma herşeyi yapıp bitirmem bi hafta sürmüştü o sıralar aşırı bel ve sırt ağrım vardı buna rağmen okadae mutluydumki. Şimdi sen böyle yazınca ogünleri hatırladım ay negüzeldi ya kız allah sanada sağlıkla kucağına almak nasip etsin kuzucuğu bizimki şimdi diş çıkarıyo huysuz ama olsun kolay gelsin canım sana ☺️
0 oy
(417 puan) tarafından
Ben oğlumda da kızımda da hiç farklı deterjan kullanmadım bizimki neyse onu kullanıyorum derece olarakta 40 derece 1 saat 8 dk 
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Yeni makinelerde hijjen ekstra diye bi program var ben onda yikiyorum  hep
0 oy
tarafından
İlk yeni kıyafetleri 30 derece 800 sıkmada yıka 

Daha sonra 40 derece de yıkarsın 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 429 göst.
0 oy
47 cevap 816 göst.