0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından

Kızlar merhabalar en son ne zaman soru sordum hatırlamıyorum. Bayadır yoktum.  Bebekler ilk diş çıkarır ya tavşan altta. Onun yanındaki dişler  cikmadi bizde. 3 yaşına girecek bu çocuk. Endişenmelimiyim?? Sarıyla  işaretletlediklerim. internete 10 ile 16. Ay çıkar diyor. Istanbulda randavu bulunmakta cok zor .Dişçide. bu durum konuşmasınıda engellermi.

image

6 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
3 yasinda yeğenim.var disleri yerinde konuşmasında belli edecek kadar iyi dişçiye bir götürün isterseniz
(283 puan) tarafından
Aynen özele götürmek gerek. Hoş çıkmayan dişe ne yaparlar onuda bilmiyorum ama götürmek lazım. Konusmamasindan ziyade dişin çıkmamasına takiliyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üstte dört altta iki dişi var benim kızımın da çıkmadı 1 buçuk yaşında.  Yeri bile belli değil henüz  çıkacak gibi durmuyo
(283 puan) tarafından
Senin yaşlarda olsa beklerdim canım vakti var deyip.  Benimki de cok geç çıkardı diş. Allah evladına sağlıklı ömürler versin
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Valla canm bence özelde olsa götürebilirsen götür çünkü benim oglum 2 ocakta 3 yasına girdi konusması Herseyi anlaşılıyo dişleride yerinde 
(283 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Kizimin 2 buçuk yaşında bütün dişleri tamamlanmıştı bi götürün doktora 
0 oy
tarafından
Benim oğlum 11 aylık olacak 15 gün sonra 4 tane üstte var 2 tane daha patladı şimdi iki taraflı yani 6 tane altta da 5 tane var benim oğlum erken çıkardı 5 aylıktı altta iki diş patlamıştı geçen eltimle. Konuşuyordum onun dişleri ge çok geç çııkmış canım bi sorun olacağını düşünmüyorum ama içini rahatlatmak istiyorsan götür tabi doktora 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Üç yaşına kadar dişin çıkması lazım bir doktora danışın bence 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
0 oy
3 cevap 223 göst.
0 oy
11 cevap 236 göst.
7 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...