+1 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Aynı anda uyanıyorlar aynı anda ağlıyorlar aynı anda acıkıyorlar tek bakarken nasıl yaptınız 

12 Cevaplar

0 oy
(12,993 puan) tarafından
3 ay sonra nasipse ben de öyle.olacağım 25 ay olacak ne yapacağım.merak ediyorum 
(1,601 puan) tarafından
Kızı 25 aylık olucak oğlu doğunca tam 2 yaş oluyor araları
(799 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
..........
(12,993 puan) tarafından
En korktuğum kızım ile bagimin kopması.
Zaman ne gösterecek bakacağız
Robot süpürge almaya karar verdik onlwr uyurken evi supursun silsin en azından ben kendime vakit ayırır ve yemek yaparım
(799 puan) tarafından
Ya ne guzel varya silme süpürme işi ortadan kalkar ise bir ev toplarsınız birde yemek ay çok gzel evi iyi süpürür ise halılar için falan ne yaptınız buraya ayrıntılı post açar mısınız
(799 puan) tarafından
Ya ben şimdi baktım robat süpürge ler çok iyi miş gerçekten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başta çok zor oluyo sonra alisyolar yani bnimkiler alisti
0 oy
tarafından

Bende oğlum  2 yaşındayken ikinciyi yapmak istiyorum ama korkuyorum bir yandan :ermm:

0 oy
(119,278 puan) tarafından
safak 78 bakalim nolcak
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Kız benim kaynanam 19 tane çocuk getirmiş sende üstesinden gelrsn canım inanıyorum o ışık var sende
(7,719 puan) tarafından
Maşallah maşallah
(1,674 puan) tarafından
Tabi canım her iki tarafın da aşiret resmen ahskjgf
(7,719 puan) tarafından
Masallah gerçekten bizde 11 kardeşiz aslında 12ydik bebim kız kardeşim 6 7 aylıkken ölmüş esimde 11 kardeşti 18 yaşındaki kardeşi vefat etti onlarda 12ymis onunda kız kardeşi bebekken ölmüş
(1,674 puan) tarafından
Biz köyde yaşadığımız için çok getirmişler dört tane nenem var onlar da bakmş
(7,719 puan) tarafından
Benim de iki tane babaannem var annem doğurmuş onlar bakmışlar annem şimdi bile asla yeni duymuş bebeği yıkayamaz korkar
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim de kızımla oğlum arasi tm 2 yaş şimdi tabi biraz daha büyüdüler tek baktım zor zamanlarda oluyor ama hem sen hem onlar alışıyorsun kızm 4 buck oğlum 2 buck yasindalar 3.ye hamileyim
(135 puan) tarafından
Büyük 4 yaşına gelince mi daha rahat oluyor
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Benim kızlarımın arasında tam 2 yaş sizinki 5 gün var küçük kızım kolikti ne gecemiz vardi ne gündüzümüz o kadar zorlanıyordum ki kaynanam vardı ama asla yardıma gelmiyordu 

Şimdi oğlum oldu 3 aylık kadın evden çıkmıyor aklıma geldikçe çok zoruma gidiyor: (((
0 oy
(799 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
................çç..
(135 puan) tarafından
O kadar güzel anlatmışsınız ki ağzınıza sağlık büyük daha kendi oyun kurmayo illa beni istiyo o biraz beni sıkıyor küçük yedi aylık büyük 26 aylık olduğunda ikisini bir idare etmek daha kolay olur mu acaba
(799 puan) tarafından
Tabi ki olur ozaman sizde alışıcaksınız ilk 9 ay gözünüzü kapatın bir yere gıtmeyı falan kendiniz erteleyebilir bunlabilir sinzi ilk 9 ay sındırim emme gaz hastalık diş atak ondan sonra daha iyi oluyor bizim şuan 7 8 aylık 4 diş çıktı artık bir atakda daha olur aç Allah'ın izni ile uykusu 4 ay sonra tamemen düzelir gecede kalkmaları 1  düşer dıe tahmin ediyoruz
tarafından
Cok güzel yazmistiniz, keske silmeseydiniz yorumunuzu.
(799 puan) tarafından
Ben rahatsız oluyorum zaten önemli olan stres anını yönetebilmek
Buyuk ağlamasın dıe uğraşmamak yıpratmamak
Küçük ağladığında buyuyu acele davranıb canını yakmamak veya hasar vermemek
0 oy
(162 puan) tarafından
Korkutma bacım gözümü tam 1.5 yaş olacak Allahın izniyle napacagimi düşünüyorum
0 oy
tarafından
Benimkilerin arası 13 ay önce küçüğü yediriyordum biberon alırken şimdi ek gıda yiyor daha doğrusu süt ü ek alıyor ikisini oturtuyorum mama sandalyelerine önceleri Video açmıyordum hele büyük olana hiç açmadım ama artık dayanamıyorum her yere bulasiyorlar yemek yerken yani sürekli bişeyler istiyorlar. Bende Video açıyorum artık yiyorlar. Uyku da benimkiler sallanarak uyumuyorlardı bu ara ne oldu bilmem büyük olan ayakta sallanıyor küçük olan kucakta bazen ikisini o şekil uyutuyorum bazen büyük olanı bırakıyorum nerde uyuyup kalırsa alıp yerine koyuyorum. Aynı anda ağlarlarsa oturup bende onlarla birlikte ağlıyorum :D 
(135 puan) tarafından
Haha çok iyi sonunda beni güldürdünüz ama gerçekten öle bi hal alıyor kızım iki aylık oğlum 21 aylık ne zaman ikisini bir idare etmek kolaylaşır acaba
tarafından
9 aydan sonra ikisi de aynı yemeği yemeye başlayınca bana daha kolay geldi açıkçası çünkü günün yarısı neredeyse yemekle geçiyor diğer yarısı oyun uyku
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Tam 1 buçuk yaş var aralarında 

Büyüdükçe bi düzen kuruluyo 

Basta baya zor oluyo ama sonra alisiyo  ınsanbu şekilde 
(135 puan) tarafından
Kızım yedi aylık oğlum 26 aylık olduğunda biraz daha rahat olur mu yoksa daha da mı zorlaşır acaba
(3,532 puan) tarafından
Şuan ikinci bebeğim 14 aylik hala çok zor dış dönemi  vs
0 oy
tarafından
Çok zor ama Allah yardım ediyo.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 153 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zisan (1,144 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 124 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 237 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...