+1 oy
237 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,177 puan) tarafından
2 yaş 2 aylık bir kızım var sürekli cisim geldi diyerek tuvalete koşturuyor ama oturunca hemen bitti diyor . Yani yaptıktan sonra söylüyor büyüğü de küçüğü de aynı şekilde. Büyük gelince rahatsız oluyor koştur koştur gidiyorz ama yok yapamıyor iki dk sonra bezine yapıp tekrar gitmek istiyor çiş geldi diye . 

.

Napcam bilmiyorum kışın ortasında bezden mi ayırmam lazim hiç gözüm hiç kesmiyor banyoya petek koymamışlar çok soğuk oluyor . Hasta olur diye endişe ediyorum . Bezlerini bile toptan almıştım nisan gibi başlarız diye . 

Ne önerirsiniz bacılar? akıl akildan üstündür bir yardımcı olun .   

11 Cevaplar

0 oy
(14,019 puan) tarafından
Benim oğlum 21 aylık senin kızından küçük ama bende yaza başlamak istiyorum ya gönlüm el vermiyor usuyecek sanıyorum 
(7,177 puan) tarafından
Yaza seninki tam vaktinde olur . Şuan hazır tuvalate ama vakti değil işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaz ayını bekle derim. Kışın usutebilir.
(7,177 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benim oğlan 24 aylık ama evim Sobalı anca yaza hiç girişmiyorum o işe 
(7,177 puan) tarafından
Sobalı ev daha sıcak oluyor aslında ya çocukken  bizim ev çayır Cayır sıcak olurdu
tarafından
Benim ev iki bölüm banyonun olduğu taraf buzdolabı yanındaki odayı soğuk durması gereken şeyleri koymak için kullanıyorum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
valla yaza başlamak en iyisi benim oğlum da 11 gün sonra 19 aylık olacak yaza düşünüyorum 
(7,177 puan) tarafından
İnşallah başarılı olursun
(2,593 puan) tarafından
inşallah canım
0 oy
tarafından
Çocuk istiyorsa soğuk deme başla. Benim kızımda şubatın ortasında bıraktı kendiliğinden
(7,177 puan) tarafından
Ya tuvalete oturmadan asla susmuyor ama bir şey de yapmıyor ki
tarafından
İlk zamanlar zaten tuvalete yapmazlar. Üstüne yapar. Sonradan alışır
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bizde baslicaz yaza inşallah 2 yaşında  bol bol şort alip öle gezdircem evde sürekli lavobada olacağımız için  şu an usutur diye kıyamıyorum yaza inşallah bez işi bitecek
(7,177 puan) tarafından
Aynen bende üşütmesinden korkuyorum bir de kız çocuğu enfeksiyona da açık oluyor
0 oy
(494 puan) tarafından
Yazi bekle canim temizligini yapmadan ogret temizligini yap kisa rahat girersin mayis haziran gibi baslamistim ben gecen sene havalara gore ilerledim zaten 1 haftaya kalmiyor ogreniyorlar 
(7,177 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(507 puan) tarafından
Bacım ağustosta başladık tuvalete şuan ocak ayda 4 defa falan altına kaçırma oluyor hem büyük hem kucuk
(7,177 puan) tarafından
Şimdiye düzene girmesi gerekmiyor mu normal mi peki kaçırması ben pek bilmiyorum
(507 puan) tarafından
Benim kızım oyuna dalınca yapıyor ama şimdi kendi tuvalete gidebiliyor 3 yasinda
(7,177 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yazın kızım 20 aylık olcak ben basliycam hemen bezide tamamen birakcam birden herşey çok pahalı alışsın artik
(7,177 puan) tarafından
İnşallah bırakır
0 oy
(119,153 puan) tarafından
suan hazir olmayabilir
0 oy
(12,930 puan) tarafından
Yaza başla canım 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 506 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu