0 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Kizlar 1 martta çalışmaya başlayacağım bebebgim 14 bucuk aylık olacak o zamana.bi bakici bulduk komşumun amcasının kızı ve sevdim aslında evine gittim evime geldi ama yinede insan güvenemiyor onun evine bırakacağım çünkü . Sizce kres için çok mu küçük ne yapacağımı bilmiyorum emerek uyuyor mama içmiyor 8-5 caliscam onerilerinize ihtiyacım var çok canım sıkılıyor 

15 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Çok küçuk canim ya. 1 sene sonra ancak verebilirsin bence kreşe. 
(262 puan) tarafından
Bakicinin evine bırakmak daha mı mantıklı bana çok bağlı nasil dayanacak bilmiyorum
(13,923 puan) tarafından
Onada içim elvermez benim. Aileden yardimci olacak birileri yok mu canim.  En azindan senin evinde baksa ve kamera olsa yine biraz icin rahat eder.
(262 puan) tarafından
Maalesef keske olsa çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok küçük ya Allah yardımcın olsun canım bakacak kimsen Yok mu ailen filan evde bakıcı bakacaksa kamera falan koy 
(262 puan) tarafından
Eve gelmiyor bulduğumuz bakici ailem çok uzakta kimse uzun süreli kalıp bebege bakmaz
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Cok kucum benimkiler 16 ayliklar mesela ben birakip tuvalate gidemiyorum kiyamet kopuyor kalabalikda durmazsa bide hastalık var tabi uyum saglar mi hersey zor yine de sen bilirsin ama kendi evine gelseydi kamera falan yerlestirirdin
(262 puan) tarafından
Burda bulamadık eve gelen bakici hep kendi evinde bakmak istiyorlar benim oğlumda bana aşırı bağlı nasil dayanacak bilmiyorum ama çalışmak zorundayım:( ev kredimiz var ve çok zor yetistiriyoruz artık çok bunaldım zaten ücretsiz iznim yaza bitiyor her halükarda temmuzda başlamak zorundayım
(1,113 puan) tarafından
Anliyorum canim Allah kolaylik versin insallah cok iyi biridir bakiciniz
0 oy
(373 puan) tarafından
Bence kendi evine gelsin ama kamera taktır sakın onun evine verme evine kim girip çıkacak takip edemezsin devir kötü senin evine gelsin hem düzeni bozulmaz
0 oy
(553 puan) tarafından
Canım yazdirdigin yere dikkat et anaokulu adı altında ise 37 aydan başlar ama kreş ve bakımevi adı altında ise uygun ayın. Yasal olanı söylüyorum çünkü anaokulları adı altında ufak bebekleri mebe bağlı olmadan alırlar sizde farketmezsiniz. Bir diğer söyleyeceğim şey ise bebegin daha çok küçük o yüzden bunun oryantasyon süreci epey uzun olabilir. Bu süreçte biraz katı bir ayrılık gerçekleşirse malesef çocukta davranışlarına yansıtabilir. Sana önereceğim madem çalışmaya başlayacaksın 1 ay öncesinden çocuğunu yari zamanlı başlat daha  sonra tam güne dönersin. Bu arada ilk günler bıraktığında 1 saat birak daha sonra arttırarak saati tam güne donersin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cok kucuk canim 2 3 yasinda olsa neysede
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Bnm kızımda 16 aylık ama maalsef kmseye güvenemiyroum  kıreş içindde çok küçük kendını ifade edemez falan dyorlar bnde çalşmayı istyorumda
0 oy
tarafından
Kreş için çok küçük ne kadar ilgilenirler allah bilir. Bakıcı dediğin en azından karnını aç koymasın aglatmasin altını değişsin o bile iyi bence.
0 oy
(683 puan) tarafından
Benim oğlum 15 aylık olmak üzere ve maşallah gelişimi iyi diğer bebeklerden büyük duruyor ama kuzum asla kreşe veremezsin kendini savunmayi bilmiyor anlatmayı bilmiyor bakıcı en mantıklısı 
0 oy
(932 puan) tarafından
Kızımın arkadaşı vardı 17 aylıktı gerçi ama.annesi çok.memnundu canım.
0 oy
(2,593 puan) tarafından
kreş için küçük bakıcı daha iyi ama neden onun evine bırakıcaksınız sizin evinize gelmesi daha uygun olur 
0 oy
tarafından
Kreş için çok küçük..eve mumkunse senin evine gelsin..başka bir ev çocuk için daha zor olur..en azından senin evine giren çıkan belli.baskasinin evinde kim gelir kim gider bilemem cnm o yüzden birakamazdim yaa..Allah yardımcın olsun
0 oy
(48 puan) tarafından
Bizde 16ayllikken kreşe gönderelim dedik 2yas altini almiyoruz dediler alisamaz sizi arar dediler. Vazgeçtik .keşke bakıcı olsaydı tanıdık  
0 oy
(125 puan) tarafından
Valla bende aynı dertten muzdaribim 14 aylık oğlum şubatta işe başlıcam yakınımda bu aylarda alan yok alımı olan ve güzel olan kreşler uzakta bende bakıcı düşündüm ama çok güvenemem diye kreş diye düşünüyorum En azından gelişimi artar
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Yine konuş kreşlerle ama benim oğlum 28 aylık. Yarım gün kabul ett8ler sadece. Biraz ısrar et yine başkasına bırakmaktansa kreş daha güvenilir canım 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 131 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zeyneppp (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgeinci (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,797 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı