0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Kizlar kardeşim kanserden öldü. Kocamın ailesi kimse taziyeye gelmedi . Ben onlarinkine gitmeyecem siz olsanız ne yaparsnz

24 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
cok ayip etmisler ilk firsatta yuzlerine vururdum ve bende gitmezdim onlarinkine konusmazdim bile
-Reklam-
+1 oy
(1,137 puan) tarafından
Benimde annem öldü kimse gelmedi üstüne aramafilar hep eşimi aradılar sanki onunn anası öldü bende gitmicem o yüzden yarın birgün birsye olursa 
(507 puan) tarafından
Ah canim ya allah sana sabir versin demeki öyle insanlar varmış bende bir tek benim kocanın ailesi diyordm
(1,137 puan) tarafından
Amin canım size de sabırlar versin mekanı cennet olsun insallah . Yok canım var var bı yek sende yok herkeste var
(48,531 puan) tarafından
basiniz sagolsun canim sizinde
+1 oy
(3,822 puan) tarafından
Başınız sağolun canım mekanı cennet olsun... böyle durumlarda küslük kırgınlık bi kenara bırakılıp gidilmeli diy3 düşünüyorum ben 
(3,822 puan) tarafından
O zaman çok ayıp etmişler  böyle zamanlarda gidilmeli bence ki küslük bile yokmuş
(507 puan) tarafından
Kaynanam gelinlerine öyledir. Saolsun ama hepte bize muhtaç neyse allah büyük bu günleri hatırlaan şimdi tek başına kimse onunla kalmadı
(3,822 puan) tarafından
Yanlış bi davranış... boşverin gelmemişse o onun ayıbı
(507 puan) tarafından
Kızının kaynaşmasından biri olsa milleti toplar araba tutar gider niye biz insan degilmizyiz
(3,822 puan) tarafından
Insanlık bilmeyen birini sorgulamak sizi yormaktan başka bişeye yaramaz ben olsam umursamazdim
+1 oy
(2,795 puan) tarafından
Başınız sagolsun canım.  Onlarn taziyesi olursa sende gitme  .
+1 oy
(188 puan) tarafından
Başın sağ olsun canım, sabırlar dilerim.. Bu zamanda da gelmeyecekse hiç gelmesinler.. Sonuçta sen de o ailenin bir kızı sayılırsın. 
0 oy
(392 puan) tarafından
Cnm bu bi insanlık ve müslümanlık vazifesidir. Onlarda bunların 10da 1i yokmuş ama sen kendinden taviz verme. İllaki içine oturmuştur onlara dilinle bu kırgınlığından bahset ama sakın onların acılı gününde bahsetme. 1 kalp kırmak 70 kere jabeyi yıkmaktan daha günahtır. 
(507 puan) tarafından
Hayır gitmeyecem canim ben taziyeden  geldim kaynanam düğün açtı evde bana saygısızlık degilmi bu
(392 puan) tarafından
O kadarına karışamam cnm tabiki
(507 puan) tarafından
1 gram merhameti olmayan biri
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Başınız sağ olsun canm sizde aynısı ni onlara yapın kuşluk bile olsa gidilir yani canı yanmayan halden anlamaz hiçbir zman 
(507 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Ben olsam ben de onlarin zor gununde gitmem. Basın sagilsun mekanı cennet olsun
(507 puan) tarafından
Bende gitmeyecem canim
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin basınız sağolsun ama gelmeyecek ayıp etmişler aynı şehirde mı yasiyorsunuz telefonda mı etmediler 
(507 puan) tarafından
2 saatlik bize uzak canim mesafe
(1,837 puan) tarafından
Ayıp etmişler gelmeleri gerekirdi böyle durumlarda küslük mü kalır
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Öncelikle basın sağolsun canım . İnşallah evin ayrıdır . Eğer evin ayriysa kaynanan bile ölse gitme 
(507 puan) tarafından
Kardeşim 2 yıl önce vefat etti o zaman evdeydim 5.ay önce evimi ayırdım çok şükür. Asla gitmem
(5,557 puan) tarafından
Gitme .
0 oy
tarafından
Tabii insan bekler kötü gününde yanında birisi olsun Ama karşılık yapmak için de fırsat kollama bence ölümlü dünya sonuçta onlar bilmiyor diye sen de bilmiyormuş gibi davranma ama çok içine battıysa da sen bilirsin
(507 puan) tarafından
Keşke tek o olsa canim bırakmadı ölüm dosegindeki kardeşimi gidip göreyim
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Sadece taziyelerine değil evlerine bile gitmem bir daha
0 oy
(683 puan) tarafından
Eskiden olsa insanlık bende kalsın giderim derdim ama şuan öyle düşünmüyorum. Kısasa kısas herşey karşılıklı gitmezdim kardeşin bde baya yakın yani. Başın sağolsun canm 
(507 puan) tarafından
Bide kanserden kaybetik . O benin kanayan yaram oldu ve hiç kabuk tutmayacak
0 oy
(238 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah. Böyle durumlar yaşanmadan bilinmez ama Allah korusun asla konusmazdim gelmeyen her kimse
(507 puan) tarafından
Kaynana elti kayın görünce hiç biri gelmedi kocanın ailesi sifir
(238 puan) tarafından
Siz daha iyi bilirsiniz kocanizin tavrı da önemli . Eğer problem cikarmayacaksa kaynana kayinbaba hariç kimseyle konuşmayın. Kaynanayla falan da sadece mecburi olunca konuş .
0 oy
tarafından
Büyük ayıp etmişler başın sağolsun mekanı cennet olsun canım inşallah. 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Çok ayıp etmişler.
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım ya üzüldüm Rabbim sabır versin size ama çok çok ayıp etmişler ya bide kardeşin sende gitme lafinida vur sonuçta sende onların kizlarisin çok yanlış bi tutum yapmislar
(507 puan) tarafından
Ben onların kızı değilim onlar benim ailem değilleler. Benim tek ailem beni doğuran annem babalar
(2,671 puan) tarafından
Üzülme ya ne diyeyim yanlış yapmışlar gerçekten :-(
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Ben direk karşılaşırsak eşim dostum belli oldu derim 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Basın sagolsun Rabbim sabrınızı arttırsın inşallah 

Cok ayıp etmişler 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 518 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 630 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,016 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı