0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
2 gündür kestim vermiyorum gündüz hiç istemedi ama gece uyumaya gelir gelmez başlıyor ağlamaya napacagni şaşırıyor beni itiyor saçımı çekiyor :) krize giriyor resmen ağlamaktan biberon almıyor sallamak istemiyor pış pış istemiyor şuan ağlamaktan yorulup uyudu resmen Bu ne kadar sürer kızlar kötü oldum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Eltimin kızı da memeye çok düşkündü aynı kızın gibi ne çekti ama 5 günde unuttu dedi kesti şimdi aam çok rahat ettim diyor hem uyuyor hem yemek yemeye başladı dedi 
(442 puan) tarafından
Ahh canım inş benim kızda çok düşkün nasıl krize giriyor çok üzülüyorum şuan uyudu ama hâlâ içini çekiyor benim kızda yemek çok yemiyor ins çabuk atlatırız
-Reklam-
0 oy
(547 puan) tarafından

Memeden kesmek biraz sabır ve zaman isteyen birşey canım. Benim kızımı memeden kesmem yaklaşık 2 haftayı buldu biraz da geçmiş olabilir (memenin bağımlısıydı resmen). Ailemizin yanına gitmiştik o ara fırsatı değerlendirdim,her gün azaltarak gündüzleri kestik(dedesi, amcası,ninesi ilgilendi meme istedikçe,öyle öyle azalttik). Eve dönünce de bir gün gece kendisi emmek istemedi,1 günde de gece de kesmiş olduk öylece. 

Ya zaten hem annenin sağlığı hem bebeğin sağlığı ve psikolojisi açısından bir anda bırakmak doğru değil. 
(442 puan) tarafından
Gündüzleri benim kızımda istemiyor canım ama uykuya geçişlerde gece çok kötü oluyor ağlıyor sabır napayım geçer ins
(547 puan) tarafından
Alışır canım hiç merak etme. Zamanla uzaklaşır zaten kendi :)
0 oy
tarafından
Alışır cnm oğlum meme delisiydi şimdi 30 aylık halen bakıp meme yiyim mi der :)
(442 puan) tarafından
İns canım çok zorlanıyorum 9 dan beri ağlıyor biraz uyudu uyandı tekrar başladı şimdi yeni tekrar dalıyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Off allahım çok aşırı korkuyorum yaa bunları okudukça napıcam ben ulaaaannnnnn:(((((
(442 puan) tarafından
Vallahi canım korkutmak gibi olmasın ama keşke küçükken gece beslenmesini en azından kesseymisim eminim şuan rahattım gunduz hiç istemiyor ama gece çekilmiyor
(25,224 puan) tarafından
Ağlıcam :( 20 aylık bide benimki
(442 puan) tarafından
Şuan 3 gün olacak benimki biraz daha iyi gibi  ins seninkide iyi geçer şimdiden yıpratma kendini illa ki alışacaklar
(25,224 puan) tarafından
İnşallah yaa
0 oy
(102 puan) tarafından
Memenin üstüne acı birşey dok yada ekşi ver ağzına sonra kendisi tadı alınca geri çekilir istemez artik emin ol
(442 puan) tarafından
İstemiyor canım sadece yatağa gelince ağliyor susmuyor 9 dan beri ara ara uyanıp ağlıyor oda baya hüngür hüngür
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Ay bende şu an göğüs agrısıyla kıvranıyom 2 gündür bizde bıraktık gerçekten cok zor bi sürec gündüz neyse de gece sabah olmuyo göğüs agrısı nasıl gececek ya
(442 puan) tarafından
Benim göğsüm hiç ağrımadi seninkide gece ağlıyor çok istiyor mu
(1,034 puan) tarafından
Malesef evet hic uyumuyor nerdeyse beni görmek dahi istemiyor babasına sarılıp aglıyor:(
(442 puan) tarafından
Benimki de beni dövüyor resmen saçımı çekiyor beni ittiriyor falan ağlıyor bugün biraz daha iyiydi ins bırakırlar biran önce

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 305 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.

379,935 soru

11,373,700 cevap

34,856 kullanıcı