0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ek gıda alan çocukların hepsi böylemi acaba kızım kakasını yaptığı gibi poposunda pişik ve hafif kanıyor delik delik oluyor poposunda kaniyo hemen derisi :( ne yapicam hemende değiştiriyorum neden oluyor boyle

12 Cevaplar

0 oy
(5,560 puan) tarafından
Benim oğlan da öyle inan 
tarafından
Hadi ya of aglayasim geliyor ya niye böyle oluyor hiç tutmam altında yaptığı gibi alıyorum hatta bidaha yapar arka arkaya bez degistiriyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ek gıdaya geçtiyse evet oluyo benim oğlumda oluyo ara ara bugünde öyle olmuştu temizledim kremlerin yani bu kadar geciyo sonra
tarafından
Anladım canım baya oluyor ek gıdaya geçeli ama hemen degistirdigim halde kanıyor baya korkuyorum bende :/ 15 aylık suan
tarafından
Bişey olmaz canım bizde 11 aylık olduk ara ara oluyo geçtiğimizde beri ufak delik oluyo kaniyo bide o yüzden korkma
tarafından
Evet aynı bizimkide içim godiyor ya
tarafından
Doğrudur ama yapacak bişey yok
0 oy
(9,710 puan) tarafından
Mantar olmasın
tarafından
Yok cnm
0 oy
tarafından
Zeytinyağı sürüyorum ben ara ara gerçekten krem falan yalan yani 
tarafından
Sürekli olmuyor zaten canm acaba yediklerinden mi oluyo
tarafından
Olabilir canım 9.5 aylık benimki
Bazen büyük tuvalet sonrası bizdede oluyor hemen kızarıklık hele biraz ikindiysa falan tamam yani
tarafından
İkinmaktan değil canm bu ya azcik kaka değsin hemen kanıyor pişiyor bende yaptıktan sonra hemen alıyorum ama neyazikki kanıyor
0 oy
(485 puan) tarafından
Her alt almaya ben krem sürüyorum canım pişik kremi
tarafından
Bende sürüyorum ama kanıyor canım yine kakasını yapinca
(485 puan) tarafından
Canım zorlanmadan kaynaklıdır sen yine bı doktora göster tuvaletini rahat yapması ixin ilaç verir bebek zorlanmaz
0 oy
(44,769 puan) tarafından
Ek gidaya gecince normal 
tarafından
Doğrudur canim ama içim gidiyor ya
0 oy
(119,719 puan) tarafından
sudocrem kullan
tarafından
Kullanıyorum canm ama kanamasına çözüm degilki
(119,719 puan) tarafından
bi acile gotursene mantarami cevirdi acaba
0 oy
(930 puan) tarafından
Ben 2 aydır geçiremiyorum ya bıktım inanki denemedigim bisi kalmadı 
tarafından
Bezden çözülmesi gerekiyor heraldede daha küçükler malesef
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Kızımda öyle oldu derisi benek benek yırtılır gibiydi sulu sulu pişik olmuş çok korktum aglicktm ya eczane trosyd ve hametan verdi üç.gune geçti sudocrem sürüyorum şimdi normalde iyi oldu
0 oy
tarafından
Inşallah hemen geçer 
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Ben poposunu hep yıkıyorum ıslak mendili bırakali uzun zaman oldu.  Mandalina portakal vs verme onlar da çok pişik yapıyor bezle ilgili de olabiliyor 
0 oy
tarafından
Kuzum bebek vazalini kullandnmı ? Bende aynı sorunu yaşamıştm bebek vazalini kullanıyorm kakayı tene temas ettirmiyo doğal olrakta pişik olmuyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 254 göst.
24 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal.24 (1,170 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 454 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,831 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...