0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Daha önce aldatıldığim ve yakaladığım ile ilgili post açmıştım. Yaklaşık 3 hafta geçti ve sütüm gittikçe bitmeye başladı. Günde bir kez 90ml anca çıkıyor. Üzüldüğüm için olduğunu biliyorum. Yemek yiyorum ancak bir türlü çoğalmadi. Önceden çok iyi geliyordu. Lütfen tavsiye verin ne yapsam gelir? Internetten okuduklarımi yapıyorum fayda etmiyor. Bebeğim daha 4 aylık çok küçük, mama vermek zorunda kalıyorum. 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üzüldüğün içindir yaa yazık yavruna 
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bana komposto çok iyi gelir mesela sütümün arttığını hissederim... bebeğini düşün en başta elbette zor ama önce bebeğini düşün 
0 oy
(930 puan) tarafından
Tavsiye kafanı boşaltman ama oda zor kocandan Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(553 puan) tarafından
Ah bu erkekler yapıyolar yapıyolar bizden çıkıyor acısı birde o güzel yavrucaktan anne sütünden mahrum kalacak. Sen ne yaptın canım hatırlıyorum postunu nasilsin 
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Aslında cnm şöylece olanilir bebek emiyor ya artık bebeğin içtiği kadar da geliyor olabilir göğüs terbiyeliniyor. Ver çeksin bebiş çektikçe kanallar açılır 
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Vebalı onun boynuna olsun inşallah. Daha fazla sıkma canını umarım sütün gelir gelmezse de mama verirsin. Mamayla büyüyen çok bebek var. 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Rezene ile Papatya çayı iç canm ben öyle yapıyorum hâlâ daha, hem seni de sakinleştirir sütun de artar inşallah
0 oy
tarafından
Allah kocanı islah etsin. Benimde çok vardı malesef 1 ay tek verdim üzüntüden kurudu gitti birdaha ne yaptıysam gelmedi inşallah senin gelir bol su tüket 
0 oy
tarafından
Benimde öyle oldu Cok güzel gelen sütüm agladigim gün kesildi zorla getirdim şimdi az geliyor ve süt gbi değil rengi su gbi
0 oy
(1,667 puan) tarafından
canim stres cok fark ediyor sütun miktarinda bol bol sivi tüket
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım aldatmayı falan bı kenara bırak şuan senin ve bebeğinin sağlığı için bol bol çorba iç ve bulgur çorbası yap o çok süt yapiyo bide meyve suyu önce çocuğunla kendini toparla sonra bu konuyu düşünürsün sütünün gitmesinin tek sebebi stres üzüntü sadece çocuğuna odaklan biliyorum zor ama biz anneler güçlüyüz çocuklarımız için yapamiucagimiz şey yok
0 oy
(262 puan) tarafından
İlk olarak uykuyu arttır çocuk uyudukca uyu kuru incir tarıyor badem bunlar çok süt yapıyor hemen dolar goguslerin inşallah 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sütü artıran en önemli şey dinlenmek moral ve bol su içmek. Kendinize zaman ayırın geçmişte yaşanılanları kafanıza takmayın gerekirse destek alın
0 oy
(334 puan) tarafından
Diğer postunu okudum biraz önce 

Çok zor o konuda bişey diyemem tarifi yok 

Ama sütün için bol bol su iç sıcak duş al 

Sık sık emzir
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Humananin süt artıran çayı bana çok iyi gelmişti canım bir de galactago diye bir damla var o da cokciyi geldi denedim ikisini de bulgur pilavı ye kuruyemiş ye rezene iç bunlar süt artırıyor 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
MAMSEL süt artırıcı çay var eczanelerden alabilirsin bir de rezene çayı iç bol bol ama üzüntüden kesilmiştir. Rabbim sana sabrını versin inşallah. Güzel kapılar açsın evladın ve senin için her şey çok güzel olsun.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İnstakramda emzirme danışmanı var Dilruba hanım momstok anne çayı satıyor ondan alın kullanın baya etkili ve ücretsiz yardım ediyor emzirmeyle ilgili danışın isterseniz
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ah canım sana da yazık bebeğine de 
0 oy
tarafından
Komposto ve bulgur pilavı bı de dere otu tahin helvası bunlar da iyi geliyor 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Rahatla ve dinlen 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 826 göst.