0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (1,778 puan) tarafından

1 de yattı kızım 4:30 da kalktı daha uyuyasi yok bı ara onla uğraşırken içim gecmis bı kalktım babasinin bütün sigaralarini kırmış işin kötüsü bende 3te yatmistim uykusuzluktan basım agriyo bizimki hala oyun derdinde adamcagiz da ise uykusuz gitti :ermm:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geceden beri oğlumun ateşi hiç dinmiyor ne yapsam ayni başında bekliyorum hala uykusuzum
tarafından
Çok sağol canım
(7,036 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm ya
tarafından
Sağol canim ne yapcam hiç bilmiyorum acile mi görürsem acaba
(7,036 puan) tarafından
Canım ateş tehlikeli oluyor benim oğlan 2 kere evde 1 kere hastanede nöbet geçirdi Allah korusun götür hemen bence geceden beri düşmüyor diyorsun
tarafından
Doğru diyosun valla eşim oglumdan beter hasta mecbur ise gitti Pazarcı kendisi bende 8.ayima girdim hastane biraz uzak nasıl yapsam
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Senden hic bir farkım yok canım bizim cadıda dün uyutmamıştı çok şükür bu gece büyüdü bir kere kalktı . GÜNAYDINNNNN:)
(1,778 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun canım valla
(102 puan) tarafından
Amin inşallah uykuya hasretiz artık
0 oy
tarafından
Günaydın bacım aman oğlan oyun diye ağlıyor bende oturma odasında oynatıyorum yoruldum vallahi bu erken kalkmakta n
(38 puan) tarafından
1 saat önce uyuttum geceden beri uykusuzm şimdi uyuyacam insllah anca elime geçti uyku
(1,778 puan) tarafından
Benim daha uyumadı bekliyorum bakalım uyusunda bende yaticam
(38 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun uykusuzluk en zoru işte
tarafından
Aynen aynen
0 oy
tarafından
Kiz niye ki gece kalkiyor 2 cocugum var mwsallah ikisinide emzirirkrn bile sutunu verip uyuturdm memenin önünde geceyle gündüzu syort edebiliyolardi cok nadir kalkarlardi bazen gece kalkıp oyun oynayan cocuklara şaşırıyorum allah yardim etsin ama bir uyku egitimi slin istersen bn hep takip ettim dediklerini uygulamaya calstm
(1,778 puan) tarafından
Kuzum bu son 1 haftadır değişti normalde 11:30 da yatıp sabah 11 de kalkan çocuktu son 1 haftadır gece kalkiyo bı bakiyom koltuğa çıkıp yatmış bı bakiyom kapının oraya gidip yatmış yerde yatıyoruz 17 aylık valla bende sasirdim ne yapacağımı
tarafından
O benm oglumda da var yatak haric heryerde geziniyir gece bende yerde yatıyorum bu yaz oda alacağım onlara artik gezmez umarim :D 20 aylik okaca 8 gün sonra
0 oy
(7,036 puan) tarafından
 Günaydın mi gün aydımi benim gizler uykusuz luktan açılmıyorda zombi gibi geziyorum evin icinde
(1,778 puan) tarafından
Bende valla basım zonkluyo ağrıdan en son televizyonu açtım uyur belki diye
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Gunaydinnnn canimm benimkide saat basi uyaniyo artk cildiriyorumm gec yatirdim yok uykusuz biraktm yok yok anam yokkk  emzkrdm yatcam smdi :(( abooo sigaralar gitti eeeyvahhh ☺☺☺ isir parmaklarni benm yerme annesi
(1,778 puan) tarafından
:D valla yarısını kırmış sigaralarin essek sipasi benimkinde son zamanlarda çıldırdı niye böyle oldu bilmiyorum valla canım isiririm ,☺️☺️
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Benim oğlanda kaç gündür alışmış 4.30 5 de yatağından kalkıp yanımıza gelio zaten karnımdaki uyutmuo son günler 5 den beri uyanığım:/
(1,778 puan) tarafından
Valla benim kızda 2 yaş sendromuna mi giriyo ne anlamadım kuduruyo 4:30 da kalkiyo artık ne zaman uyursa çıkıyo koltukta yatiyo kapının oraya yatiyo bı bakiyom çocuk yok bı bakiyom koltukta halimi bı görsen senin de Allah yardımcın olsun kuzum valla zor iki çocuk
(1,453 puan) tarafından
2 yaş zor bi dönem benim ki 3 yaşında da gidip koridorda yatio. Amin canım cümlemize zor valla
0 oy
(15,827 puan) tarafından

Günaydınlar günaydınlar hiç gece olmadiki bizeee :):)saolsunn oglummm ne uyudu ne uyuttu

(1,778 puan) tarafından
Aynen bende valla gözüm dalmış sigaraları parçalamış ☺️☺️
0 oy
(1,750 puan) tarafından

3 de yattım 5 de kalktım dahada ayakdayım :'(Hanım efendi baba baba diye bağrıyo babada hor hor uyyo :ermm: Baba olmak istiyorum :D

(1,778 puan) tarafından
Puahaha bızimki babayida uyutmadi kendide uyumadı babada ise gitti uykusuz dkgkdks delirtti bugün beni
(1,750 puan) tarafından
Yok normalde uykusu hafif olan adam top atsan uyanmıyo bilerekde yapıyo olabilir :D 5 dakka sonra kalkacak kızım da uyudu şimdi tepesinde dikilip uyandırır
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Günaydın bu gece öksürmekten ben uyıtmadım kimseyi çok hastayım sabaha kadar öksürdüm kalkıp hastaneye gidicem. 
0 oy
(503 puan) tarafından
Yaa bnde saat başı ayaktaydik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,431 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.