0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Kızlar bebeğim doğduğundan beri Molfix kullanıyorum oğlum 18 aylık oldu 18ayina girdiğinden beri sızdırıyor hiç boyle bı sorunla karşılaşmadım  ya 5numara ve 6 numara var elimde ikisini de takıyorum bez kupkuru ama çiş dışarı çıkmış ya sürekli kulalndigom bez yani ilk defa da bağlanıyorum ki bol bağlıyorum desem ufak bı inceleme yaptım. A101den almıştım 5 numara bezin orta kismindaki pamuk çok az yanları boş görünüyor ama 6 numarada öyle sıkıntı yok ona rağmen hep yandan sızdırıyor ya da üstten bo bağlanıyorum sorun ne çözemedim ya molfixte şikayetci olanlar vardı burada bı ara okumuştum hangi beze geçtiniz olmadı bez degistircemya sürekli üst değiştirmekten yoruldum artık bezde kupkuru üst değiştirip tekrar takıyorum yine çiş çıkıyor tamamen sıkı takıyorum esneme payı bile olmadı bı sefer ozmnda çıktı yani bollukla alakalı değil anlamadım valla anlayacağım da yook sleepy kullandım küçükken memnun kalmadım az çise çok şişiyor ve sızdırıyordu bebem natural almıştı eşim ondanda bı iki tane kullandım içinin pamuğu az geldi ama kalıp olarak büyük hoşuma gitti olmadı ondan deneyecem yine

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 9 aydır kullanıyorum oğluma ama bu sefer can bebe aldım Molfix mavi paket resmen fiyasko 
tarafından
Evet erkek cnm ama alakası yok bez baya bozulmuş yeşil paket gibi değil. Yan lastikler aciliyo içi dökülüyo sızdırıyor pişik yapıyo
(485 puan) tarafından
Pişik olmadı bizde daha ben her alt açmaya pişik kremi sürerim ama yan lastikler bozmuş ya iç pamuğu azalmış yanlarında pamuk yok hiç bezin
tarafından
Bende sürüyorum krem ama zamanla oldu malesef
(485 puan) tarafından
İnşallah geçer kız pişik kötü ya ,benim bebisn popo deliğinin kenarları ve iç kısmı kızarık oluyor sürekli sürüyorum bende
tarafından
Cnm ilk zamanlar benim oğlanın poposuda öyle oldu şimdi de komple pişik
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bebem natural kullaniyoz şu an çok güzel bezz
(485 puan) tarafından
Bebem naturali kalıp olarak çok beğendim içinin pamugu Molfix se göre daha az geldi evde var bakalım simdide üst değiştirip onu takayım bari
0 oy
(4,373 puan) tarafından
Valla sleepy kullaniyorum dogdugundan beri sizdirme yapmadi hic bizde
(146 puan) tarafından
Valla erkek çocuğu hangi bezi kullanirsan kullan cikartio benim iki oğlum da da ayni oldu
(485 puan) tarafından
Demek erkek diye canım artık yapacak bişey yok üst değişmeye devam
(146 puan) tarafından
Devam valla yapacak birşey gece degistirebilirsen altını değiştir ben öyle yapıyorum bi.kaç gud nur
(4,373 puan) tarafından
Benimde oglan ama sizdirmiyor canim bilmiyorum ki
(485 puan) tarafından
Bebem natural vardı evde onu takıyorum hemde kalıpları büyük 6numara almıştım gece onu taktım rahat ettim valla gündüzde taktım iç pamuğu az diye beğenmemiştim ama sızdırma yok suanlim elimdeki mlfix ler bitince olmadı onu Alcam
0 oy
(336 puan) tarafından
Aaa aslında iyi bir bez kullanıyordum pahalı diye baybe turco geçtim mavisi sizdiryordu
(485 puan) tarafından
Baby turbo nun iç pamuğu nasıl canım Molfix in iç pamuğu çok yani iyi aslimdafa yandan çalmışlar pamuğu oyzuden sızdırıyor gibi geldi bana
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ben de 10 günlük oğluma kullanıyorum 1 numarası da aynı valla 2dir sızdırdığını farkettim çok bekletmememe rağmen. Kızımda da kullandım onda böyle değildi 
(485 puan) tarafından
Bende canım ya baştan beri kullanıyorum son paket böyle çıktı anlamadım ya
0 oy
(618 puan) tarafından
Oğlumda da bimin bezini aldım.kizimada kullanıyorum.daha hiç üstüne sızmadı.aksam 9 gibi yatıyor kızım gece bez degistiremiyorum nerdeyse 12 saat duruyor ama daha hiç sızdırmadı.
(485 puan) tarafından
Gece beslenmesi varmı kızının benim çocuk gece çok süt içiyor ya bez hep dolu
(618 puan) tarafından
Gece 10 kez kalkıyor emiyor.
(485 puan) tarafından
,kız çocuğu tam bezin ortasına çiş yapıyor ya belki arka kısma daha çok gider çiş ,bu erkek çocuğu ya pipi önce oyuzden öne çok gidiyor bezi nekadar yukarı bağlardan bağla çıkıyor gözlemlediğim kadarıyla :) üstten çıkmasa yan bantlardan çıkıyor ya :)ben beğenmedim bimin bezini ya yumuşak gelmedi bana fiyatını bilmiyorum bimin bezininde bebem natural güzel yumuşak yani ona başladım şuan a101e geliyor uygun hem oradan bak al istersen toplu olunca uygun oluyo
0 oy
tarafından
en iyisi prima.
(485 puan) tarafından
Prima pişik yapiyo diyolar canm ya
(5,954 puan) tarafından
Alakası yok pirima kullanıyorum pişik önleyici sürüyorum   ek gida da aljyir corba meyve yoğurt pisik yasamadim prima premium care kullanıyorum incecik emişi guzel o incelikte erkek oglum sızdırma yasamadim
0 oy
tarafından
Bnde sleepy kullanıyorum oglumada kızıma bir kere sizdirgini görmedim..smdi görümcem hediye almak istemiş speepy kalmamış markette Molfix al dedim hadi fark etmez cnm imi koca paket ins..iyidir ilk defa kullancm
(485 puan) tarafından
Molfix iyiydide bozdu galiba canım ya benim bebek çok su ve süt ixiyor sızıyor degistirsem de
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benim bebeğim de erkek 11 aylık molfix mavi pket kullanıyoz doğumdan beridir hiç sızdırma yapmadı gayet de sağlamdı aldığım bezler. Zam gelince şok tan bebeland aldım 100 lü 75 tl. Molfix kadar  kaliteli gelmedi bana ama idare ediyo şimdilik. Yarın a101 e bez gelcek erkenden gidip alıp onu denicem bir de. 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Büyük kızımda bende de öyle olmuştu şikâyet var.vom a şikayet ettim bezin yenisini gönderdiler. Uretimden kaynaklıdır dediler gerçekten de o paketten başka sorun yaşamadım şimdi 2.kızımda da molfix kullaniyorum
0 oy
(2,446 puan) tarafından
Canım gooon diye marka var ona kaliteli ama çok kalın diyorlardı onu deneyin olmadi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla mavi pakete geçtiğinden beri bıraktım Molfix kullanmayı pişik yaptı baby turco geçtik çok memnunum
0 oy
(7,608 puan) tarafından
Goon deneyelim diye aldık ama içindekiler kısmında pamuk kullanılmamıştır yazıyor. Bir de o da sızdırıyor
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Mavi paket geldi Molfix bitti. Tek ben değilmişim şikayetçi olan. Şikayet ediyoruz bana bez gönder diyor yahu 100 lu olan bezi göndersem ben napacam diyom inceleme yapıp sana göndereceğiz diyorlar ne saçma sapan birşey 
(485 puan) tarafından
Elimde bez kalmadıktan sonra ne anladım o isten inceleme yapilsada paketin içindeki kadar gönderirler ve uzun süreç yani ,baklim bitene kadar kullaniyoruz artık
(12,881 puan) tarafından
Hah işte anlatamadım kadına bir türlü
(485 puan) tarafından
Herkes uyanık olmuş valla bize fayda sağlayacak bişey yapmazlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 318 göst.
0 oy
34 cevap 284 göst.
0 oy
5 cevap 144 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
14 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu

377,150 soru

11,287,160 cevap

34,692 kullanıcı

...