0 oy
2,002 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
2 bucuk saar salladigim 2 cocugumu kargo uyandirdi biktim artik zili nasil sokabilirim gerekirse esim gidip kargodan alir gelenleri biktim artik

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eeee ozman sipariş verme bisey bıktıysen çok değişiksiniz sanki keyfinden getiriyor oda 
(9,010 puan) tarafından
Kargocular bütün zillere basıp paketi fırlatıp gidiyor
-Reklam-
0 oy
(2,620 puan) tarafından

Benimki allahtan kendiliğinden bozuldu :D 2 ufak bebekte bende 

0 oy
(44,718 puan) tarafından
Benimkinin allta düğmesi var oğlum yatimca iyce kisiyorum calsa bile uyanmiyo
(22,070 puan) tarafından
Bizimkide oyle kanka asortik séyi diyom ben :DDD
(44,718 puan) tarafından
Asortik ne la:D
(22,070 puan) tarafından
:DD asortik işte la modern :DDD ilk kez bu evde gordum tuhafıma gittiydi
(44,718 puan) tarafından
Haa Allah seni yaa:D görüntülü olanlarda hep oluyo
0 oy
tarafından
Telini kes canim
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Benim zil ayarlaniyo.Sesini en kısığa alıyorum duyulmuyo bile sadece ışık yanıyor.
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım o aşagıdaki kapıyı açma kutusu varya onu aç orda kablolar var zil yazar onu kopar ben öyle yaptım valla bıktım apartmandaki cocuklardan
0 oy
tarafından
Kutuyu tut çek kökten çözüm:))) ben öyle yaptım kafam rahata erdi :)))
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ay şu an sinirden delircem aynı şeyi ben yaşadım 10 dk önce sanki alicakliöyle bastı ki zile eşime dedim gelince sökücek tanıdıklar zaten arayıp geliyor  
0 oy
(9,010 puan) tarafından

Zil kutusunun altında ince kablo ver cekiver fişini bende oğlum bebekken çıkardım eltimin kızı habire inip çıkarken zile basiyodu birde kaynanam ota boka zile basiyodu o kargoculari demiyorum bile. Cinnet geliyodu bana çıkardım kabloyu ihh Kafa rahat eve gelecek olana arayın mesaj atın zil bozuk diyodum:D

0 oy
(606 puan) tarafından
Benim eşim aşağıdan iptal itti 25 ev var her gün zil çalıyor.. Biten kapının önündeki çalıyor.. Sizde öyle yapabilirsiniz 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ben alıştirdim  elektrik süpürgesi acsamda fon makinami calistiririm sacima fon çekerim zil calsin ben telle konusayim uyanmaz :)) sizde  kabloyu cekin cikar o
0 oy
tarafından
Az önce bu olayı yaşadm sucu geldi adama 100 kere dedim bebeğim var die ama anlamıyo kapıya yazı astm canm bebeğim var zile basmayınız yazdm 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşim aç kapa düğme ile yaptı kargo gelince açıyordum diğer günler kapatıyorum 
0 oy
(119,364 puan) tarafından
bi elektrikci cagir
0 oy
tarafından
Benimkide ne oldu bilmiyorum ama esim yapayım dedi izin vermedim. Zilsiz kafam rahat :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
0 oy
2 cevap 183 göst.
14 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu

380,404 soru

11,389,849 cevap

34,897 kullanıcı

...