0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Biz tanıdığım vardı dört yıllık sevgilisinden ayrıldı arada 3 ay filan vardı başka biriyle evlendi bir kızı filan olmuş işte yani ne bileyim şaşırdim.

25 Cevaplar

+4 oy
(15,709 puan) tarafından
Nasipten ötesi yoktur çünkü 
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Uzayınca araya sorunlar giriyor ondan sanırım.
0 oy
(119,338 puan) tarafından
uazadikca tadi kaciyo demekki  gerce biz 5.yilda evlendik 
tarafından
Ulan Sevda sen işi bilmiyorsun:)))
tarafından
Kız benim öyle dediğime bakma ben de hiçbir şey aldırmadım utancımdan yemek bile yemiyordum yanında:)
(119,338 puan) tarafından
sonradan cok koydu bee keskem yeseydim
(4,875 puan) tarafından
Nikahıda  2 ay beklemezdim de kocamın izni bitti bir sonraki izin için beklememz gerekiyordu haah ☺️

Ahhh sevda ahhh ☺️☺️ büyük yanlış ☺️
tarafından
Puhahah:) eşin gelince söyle geçmişe dönüyoruz neyin var neyin yoksa hepsini önüme ser hepsini yiyeceğim:)
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Kaynimin 8 senelik bi iliskisi vardi ayrildilar kiz evlendi cocugu oldu bizimki hala bekar kimseyi begenmiyo :ermm:

(59 puan) tarafından
Neden kayninla evlenmedi ki sekiz sene nedir ya cidden aşırı uzun
(1,251 puan) tarafından
Kiz evliligi  yürütebilecegeni kaynimin ev babasi olamiyacagini dusunuyomus cunku
Madem ne demeye yillarca konusuyosun
(59 puan) tarafından
Giden yıllara oldu desene
0 oy
tarafından
Olabilir bence herkes her konuştuğuyla evlenmiyor ki kader kismet işleri bu işler 
(59 puan) tarafından
Oda doğru bence kader
tarafından
Yani canım kiminle konuşursak konuşalım kaderimizdeki kişiyle evlenecez o yüzden bisey diyemiyorum
0 oy
tarafından
Çok uzayınca aşk yerini sevgi alışkanlık vb şeylere bırakıyor, sorunlar da artıyor. Ayrıldıklarında yeni kişi aşk, heyecan, mutluluk veriyor, sorunlar da pek olmuyor tabi canım cicim dönemleri ondan bence.
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Uzun bir süre evlenmek isteyip olmuyorsa umudu kesiyorlar sanırım 
0 oy
tarafından
Uzayınca aşk bitiyor sevgiye dönüşüyor bu saçmalık biz 8 yılın üstüne evlendik birlikte büyüdük evlendik ilk günkü gibi ise gitse özlüyorum aşk ve sevgi saygı ilgi bitince biter bu kadar uzun ilişkiden herkes askere gitsin değişecek evlen değişecek dediler hepside oldu hiç değişmedi önemli olan karakter rabbim karakteri güzel oturmuş insanlarla karsilastirsin
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben ilk kez 3.5 yil konustum ve tek duam konustugumun esim olmasiydi. Elhamdullilah butun imkansizliga ragmende oldu 3.5 yilimi harcadigim birini birakip baskasiyla evlensem zaten hem biraktigima hem evlendigime yazik etmis olurdum. Bir söz var yanindakiyle yasar aklindakiyle olursun diye. Ben aklimda baskasi varken yanimda kimseyi istemem. Ayrica yillarca konusulan cikilan insanlarida hemen unutnak imkansiz 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
1-2 yılı anlarım da 5 -10 yıl sevgili olmak nedir ya :D  
0 oy
(514 puan) tarafından
Oda çok kısa sürmüş ama
0 oy
tarafından
Bnm eşimde onlardan. 4 yıllık unideki sevgilisinden ayrılmışlar Haziran gibi. Biz tanıştık ağustosta ve ocakta Nisan temmuzda düğün. Kız şok olmuştu. Bı kaç kere yazmış hemen bulmuşsun birini fikanndiyr. Eşimde yazmış onu kaçırmak istemiyorum hele de senin yüzünden. Bana bı daha yazma diye . Mesajları görmüştüm gizli gizli bakıp. Ya niye bilmiyorum ama bu kader. Bı de kendimizden düşünelim yıllar geçince bı yerden sonra siradanlasiyor. Diğer kişi yeni heyecan yeni aşk . Demek ki eskinin önemi olmuyor. Denedim olmadı filan diyorsun sanırım. Eski erkek arkadaşım aklımın ucuna gelmemişti eşimle tanistigimda. Ne gerek var onun yüzünden bu ilişkimi mahvetmeye dedim. 
0 oy
(102 puan) tarafından
Canım6 yıl boyunca eşimle konuştuk  ister istemez tartışmalar oluyordu ayrıldığımız da olurdu önemli olan gerçekten sevip de mücadele etmek di çok şükür bütün engelleri aşıp kavuştuk şuan çok da mutluyuz kader bazıların sonu ayrılık bazılarının da sonu mutlulukla biter
0 oy
tarafından
Genelde öğrencilikte baslaniyo yani evlenmeye şartlar uygun değilken baslaniyo evlenme seviyesine gelene kadar da fikirler vs değişiyor insan bu ot değil duygular düşünceler fikirler beklentiler değişiyor e bı de yoluna girmeyen bir hayat varsa iş güç vs evliliğe cesareti olmuyor insanlarin ayriliyorlar
(373 puan) tarafından
Bu yoruma bayıldım en doğrusunu sen yazmışsın
tarafından
Teşekkürler canm benim gözlemlerim bu sekilde
0 oy
tarafından
Ya ayrıldıgı kısjye ınat evlenıyolar yada onu unutmak ıcn. Ama bı soz vardır yanındakıyle yasar aklındakıyle ölürsün dıye  . 4 sene az degıl bı anda sılınjp atılmaz. Boyle ınsanlara cok kızıyorum. O kısıye ınat olsun dıye evlenjp baskasınn hayatını karartıyolar
0 oy
tarafından
Benim eşimde benden önce sozluydu sözü attilar benimle evlendi ama bunjn alışkanlık yok uzun sürdü sıkıldılar felan diye düşünmüyorum öyleyse bizim evliliklerimizde siradanlasinca alisilonca heyecan için başkasına mi gidecekler ne demişler evekencegin kişi daha doğmadan kaderinde yazılıdır değişmez diye ben nasip kısmet kader diye düşünüyorum.benjm dayımda eski sevgilisini çok seviyormuş bı anda hiç anlamadan ayrılmışlar yengemle evlenmiş nasip kısmet işte
0 oy
(158 puan) tarafından
9 sene sevgiliydik 1 yıl sözlü kaldık,2 buçuk yıldır da evliyiz.13 yıla yakın birbirimizin hayatindayiz oğlumuzda oldu bin şükür
0 oy
tarafından
Uzadıkça aralar bozuluyor yaa ben 2 buçuk yıl sonra evlendim
0 oy
tarafından
Bir yerde duymuştum..bir erkek 3 ayda bir kızla evlenip evlenmeyecegini anlarmis..eğer 3 ay içinde ciddi yönelik adım atmazsa beklentiye girmeyin yaziyodu ne kadar doğru bilemem..eğer bütün imkanları varsa evlenmiyolarsa zaten niyeti yoktur..doğru kişiyi bulduğunda yada evliliğe hazır hissetiginde ayriliyo başka birini buluyo
0 oy
(553 puan) tarafından

Eşimle 9 senedir beraberiz 1bucuk yıllık da evli :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 531 göst.
0 oy
12 cevap 377 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde _Reyhan-0 (1,701 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 293 göst.
0 oy
6 cevap 247 göst.

380,018 soru

11,375,747 cevap