0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Mrb kizlar belki cocugunuz deli diyecek bana ama yinede danismak istedim çünkü cok kotuyum bana sürekli vesvese geliyor haşa Allah hakkinda cok kotu seyler dusunuyorum elimde degil son bir aydir cok kotuyum insan icine cikamiyorum ne yapicam ben :(

5 Cevaplar

0 oy
(1,706 puan) tarafından
Canım bir hocaya görün hiç de deli olacak durum değil bu hayatta herşey olabilir muska yazsın sana o şeytanın uyunu canım 
(1 puan) tarafından
Hocaya gittim canim 5 aylik hamileyim bide kaldiramiyorum artik hoca muska yazdi yine ayni ne yapacagim bilmiyorum gittikce kotulesiyorum
(1,706 puan) tarafından
Psikoloğa git canım yani şöyle bşy de eklem öyle her psikoloğa giden deli deyil yani bende gittim mesela ailevi meseleden
(1 puan) tarafından
Yok giderim canim ya yeterki ise yarasin cok kotuyum cunku
(1,706 puan) tarafından
Git canım kimseye de gittiğini söyleme boşver ben söylemedim eşim tek blyr
-Reklam-
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Bacım dinde vesvese denir bunun için ehli sünnet bir hoca biliyorsan git.kendin de sürekli dualar oku bolca euzu besmele cek.tipta da OKB diyorlar takıntı hastalığı.psikiyatri ye gitmeni öneririm.ben de de çok vesvese oluyordu ben gittim 1 sene ilaç tedavisi gördüm.sonra yine başladı iki üç sene sonra ama hep maneviyatim düştüğü ve çok stres yaşadığım için tekrarladi
(1 puan) tarafından
Hamilelikte ilac verirler mi peki
(1,140 puan) tarafından
Genelde vermezler.çok kötü durumdaysan düşük doz biseyler verirler ama hamileymiş sın de sen dini tarafa daha çok yönel bence.cunku hamilelikte kadın çok zayıf düşer bu yüzden şeytan daha fazla uğraşır
(1,140 puan) tarafından
Psikiyatri değil de psikologa gidip terapi de alabilirsin o da iyi destek olur
0 oy
tarafından
Şeytanın oyunu tamamen 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Sürekli şeytana lanet getir . La ilahe illallah çek 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Günlük yaşantınızı etkiliyorsa,telkinler işe yaramıyorsa,sürekli hala geldiyse OKB rahatsızlığı olabilir. Aynısı kendimde var ve Allah düşmanımın başına vermesin. Doktorum özellikle dini konulardaki vesveseler insanı çok rahatsız eder demişti. Benim de sizin dediğiniz gibi oluyordu. Katlandı da katlandı zaman içinde. Ben tedavi görüyorum iyi ki de gitmişim psikiyatrise. Mutlaka bir uzman yardımı alın
(1 puan) tarafından
Ewet ne ozel hayatim ne arkadas akraba ortamim var hep yalniz kalmak istiyorum cunku millet icine cikamiyorum surekli dusunuyorum kendi kendime konusuyorum utaniyorum bi ortamda bulunmaya cunku disardan da belli oluyor artik dini seyler cok rahatsiz ediyor cunku beni Allah hakkinda agza alinmayacak seyler geliyor aklima hayattan sogudum bunu dusunmektense ölmeyi isterim
(2,493 puan) tarafından
Aynısını yaşadım gerçekten çokkk zor. Öncelikle sen bunları isteyerek düşünmüyorsun Allah senin içini biliyor ve bu bı rahatsızlık. En yakın zamanda mutlaka ama mutlaka bir uzmandan yardım al
(1 puan) tarafından
İse yarar mi sence ama hamile oldugum icin ilac kullanamam degil mi
(2,493 puan) tarafından
Belki düşük doz ama seni rahatlatacak ilaç verir. En olmadı psikoloğu yönlendirir. Ama mutlaka uzman yardımı al

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 244 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ahmet&fatmanur (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayşegül (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...