0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar esimin ailesiyle aramizda buyuk bi sorun oldu evden ayrildik bi akrabanin yanina yerlestij baska bi sehirde adimizda hic bir ev falan yok esim insaatci sosyal yardimlasma vakfindan ne gibi yararlanabilirm 1 yasinda kizim var bez parasida ciksa iyi ev yok kiraya ciksam hic bir esyada yok napcam oyle kaldik ev ustunde hic degilse yardimlardan faydalanabilsem

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Tabikide veriliyor canım bez parası için başvuru yapacaksın birde istanbul kart var onun içinde başvuru yapabiliyosun telefondan internetten araştır iyice annem alıyodu mesela ayda 100 tl yatiyodu çok önceden ama şimdi daha fazla olmuşdur çocuk parası da otomatikman yatiyo cocuk doğunca 

-Reklam-
+1 oy
(274 puan) tarafından
Canim ikametin nerdeyse kaymakamliga gidiyosun durumunu anlatiyosun sana cikan yardimlari soyluyorlarki suan baya ihtiyacin var belli heryonden yardimci olurlar evsiz kaldik diyede belirt yaninda cocuk  olsun mutlaka 
(909 puan) tarafından
Ikametimj oldugum  yere aldim canim pazar tesi mutlaka gidicem ya en azindan kizimin bez parasida ciksa iyi ailenin ustunde kaliyoruz en azindan hangi yardimida alsam iyi
(274 puan) tarafından
Bez mama yardimi normaldede alabiliyosun zaten ama sen durumu anlat herseyi soyle bak benim arkadasim kira yardimi bile aliyor gercekten birazda orda calisanlara bagli ama sesini duyur ihtiyacin var bu ulkede evi arabs olan bile bi sekilde yardima basvuru yapiyor sen pes etme belediye kaymakam sosyal yardimlasma vs neresi olursa form ver hakkinida al
(909 puan) tarafından
Ins  cnm dua edin
(274 puan) tarafından
Canim sen dedigimi yap tamam mi
+1 oy
tarafından
akraba yanında olsan bile vermiyorlar destek olurlar diye kendini bir yerde kiracı olarak göster muhtaç aile yardimi sigortan yoksa ve çocuk varsa eğitim parası giyim kömür erzak gibi yardımlar yapılıyor ama cevrende aile akraba kaynana vs olmayacak amcamın gelini alıyor ordan biliyorum 
(909 puan) tarafından
Esimin eski calistigi yerden sigortasi var ama yatirilmiyor ikamet adresi bulu dugumuz evi gosterdik
tarafından
yatirilmiyor ise yapılır kiradaki ev eşinin adına olmalı birinin yanında gozukmemesi lazım çünkü
(909 puan) tarafından
Durumumuz yok kiraya cikicak sadece 2 bavul elbise baska hic birsey yok cnm
tarafından
kaymakamliklara başvurup durumum yok dışarda kalıyorum gibi durumun neyse anlat dosya açılıyor 15 gün içerisinde heyet karar verip yardımlardan faydalanabiliyorsun
tarafından
allah yardimcin olsun canim inşallah hayırlı kapılar açılır dua et yeter

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 219 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde Htice345 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 386 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu