0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bebeğin ayağına sürülen bu kür 2 buçuk aylık bebeğe yapılır mı 

Kaç gündür hasta kızım acile gittik iki kez fayda olmadı aşırı balgamı ve öksürüğü var balgami atamıyor öksürüp kusuyor sürekli burnu tıkalı diye emmekte istemiyor yarına yine randevu aldım gidicez ama bu kürü sormak istedim size bunun için küçük mü kızım :(

İnşallah yarın balgam için vs bişey verirler çok yoruldum 5 gün olacak sıvı kaybediyor kusuyor sürekli emmiyor da yenidoğan haline döndü resmen eridi kızım :(

1 cevap

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Mutlaka su içir kaynamış ılık su susuz kalmasin burnuna serum fizyolojik yap göğsüne havlu koy benim de başıma geldi s AA rimsakli zeytinyağı nin faydasinin oldugunj sanmıyorum ama dene yine de 
tarafından
Faydasını gören çok olmuş ama bebeğim daha küçük diye sormak istedim su içirmem uygun olur mu
(4,040 puan) tarafından
İçir tabii ki yazık susuz kalıyor ben de 2 aylıkken icirdim meme al mm iyordu sıvı kaybı çok tehlikeli birşey her emme saatinde üç dört çay kaşığı icirdim oylelikle balgamini kustü iyilesti antibiyotik vermekten kurtuldum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
3 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 288 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 507 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu

379,165 soru

11,349,882 cevap

34,817 kullanıcı

...