0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hamilelik dış çekimi yaptınız mı kaçıncı haftada yaptınız ilk gebelik ve biraz zor gebe kalınca içimden yapmak geliyor ama bilmiyorum 29 haftalık hamileyim erken demi 

Dış çekimi kendimiz yapacaz çok istiyorlar çekim için 

4 Cevaplar

0 oy
(1,309 puan) tarafından

image

38. haftada stüdyo çekimi yapmıştık biz 
(506 puan) tarafından
Maşallah ya kıyafet konusunda çok kararsız kaldım ve bulamadım ayrıca çok pahalli bı daha giyemiyecem nette kiralama buldum kararsız kaldım bilmiyorum
(1,309 puan) tarafından
Bence kıyafetini internetten alma deneyerek al sonra giyemicem diyede düşünme benim bu üzerimdeki elbise 36 beden doğumdan sonrada giydim
(506 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Ah ah içimde kalan şeylerden biri :( 1 tane resmim yok. Mesela pazar günü çekime gidecektik biz. Oğlum perşembe akşamı doğduç erken geldi gidemedik:/ p yüzden çok sona bırakmamak lazım :) 
(506 puan) tarafından
Şuan 29 haftalık hamileyim erken herhalde
(636 puan) tarafından
Yoo karnın belli olmuştur hamile olduğun :) ama istersen yine biraz daha bekleyebilirsn
0 oy
tarafından
Cok ıstedım ama yaptıramadık :(
tarafından
Kendı abıyen felan varsa ondan gıyebılırsn ıstersen canm
(506 puan) tarafından
Var ama olmuyor hepsi balık elbise şimdi içine giremiyorum hamile kalmadan önce 58 kiloydum şimdi 70 olmuşum malesef
tarafından
Ablan kardesın tanıdıgın bırınde varsa oyle ödünç alabılırsn. Bosu bosuna smdı 2 saatlık bı cekım ıcn elbıse almaya bence gerek yok ama sen blırsn canm
(506 puan) tarafından
Ablam yok malesef cevremdekiler benden zayıf yada elbiseleri yok bende çok kararsiz kaldım boşu bosuna almak istemiyorum
tarafından
O zaman ıyıce dusun tasın canm. Gelınlıkcılerde abıye kıralıyolar galıba bıde oralara bak ıstersen
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çok istedim ama eşim çocuk doğduktan sonra gelebildi bende tek çekindim kendi tlfonumla
(506 puan) tarafından
Bende istiyorum ama işte eşim maddi olarak ayarlabilirse tabi ayarlayamazsa bizde kendi kendimize cekilecez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 236 göst.
0 oy
1 cevap 78 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu