+1 oy
381 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanamgil herşeye karışıyor gezdiğime aldığıma her şeye sürekli bizde eskiden eşim çok anneciydi şimdi artık o da soğumuş ailesinden(herşey e karışmalarindan) ailemin aldığı bütün eşyaları burda bırakıp kiraya gidelim mi dedi Yeni eşya alırız dedi (biraz birikmiş para var siz olsanız gider miydiniz bn kararsız kaldım

36 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Giderdim sıfır eşya olmasa bile ikinci el alırdım ordada temiz eşyalar var bazı zenginlere haciz vs geliyor eşyalarıni alıyorlar öle bir ikinci el denk getirirseniz hiç kacirmayin 
tarafından
Dediğin gibi 2.el de alabilir im
-Reklam-
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Ben olsam giderim canım ne kadar uzak okdr iyi 
tarafından
Aynn çok haklısın cnm
0 oy
tarafından
Öyle bi teklif eşim bana sunsa ayaklarının altını öperdim. Bizde altlı üstlü oturuyoruz hayatımın en büyük hatası. 2 adımlık yere ailemin yanına gidemiyorum. Eşim ailesinden çekindiği için yollamaz. Kaç kurtar bacım kendini insanın ne psikolojisi ne de yaşama hevesi kalıyor.
tarafından
Sende Bnm gibiymis sin cnm insanın canına tak ediyor
tarafından
Benim eşim gitmez bırakıp zaten kaynanamın da aklı gider. Sen şanslısın belki zor geçinirsin ama kafan rahat olur. Ben 2 buçuk yıllık evliyim kendi evimiz ama hala benimseyemedim daha doğrusu benimsetmediler. Ne kadar uzak o kadar iyi gerçekten
0 oy
tarafından
Eşyalar yeniyse onları da götürün sizin hakkınız değil mi ha lafını ediyorlarsa tabi bırakıp gidin. Helal olsun böyle bir.teklifin kocandan gelmesi çok iyi vazgeçmeden taşın.
tarafından
Eşyalar yeni ama lafını yapıyorlar cnm eşimjn ve bnm aldigim eşyaları götürecez ssdece kiraya gidersem oturma odası ve yatak odası alacam sadece misafir odası sonra da Alsam olur (oturma odasını misafir odası gibi alırım
tarafından
Aman yapsınlar boşver çok laf etmiyorlsa, kriz var millet yedigi ekmeğin hesabını yapıyor.  Şuan mobilyalar çok pahalı ha durumunuz iyiyse tmm ama yoksa götürün boşver.
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Mesafe iyidir her zaman 
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Gitmemmm!! Esin eğer ne mal olduklarını anladıysa karışmayın dese hadlerini bilirler bildilerde niye gideyim hazır evimden 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bence bu sana bı fırsat değerlendir ben olsam öyle olsalardı eşim tarafı  kocam öyle der demez ev bakmaya başlamıştım çoktan azıcık aşım ağrısız başım derler ya o hesap 
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım bak biz de düşünüyoruz ama benim kayinvaldemlerle değil eltimle sorunum var fakat şöyle bir durum var senin eşin yada sen buna müsade ediyorsan eğer fizana  da gitsen onlar size karışacaktır emin olabilirsin ama aynı apt da oturup da mesafeyi koymakta eşinin yapması gereken şey eğer o mesafeyi koyarsa siz onlarla otursaniz bile size karisamayacaktir emin olabilirsin ve benim de ilk başlarda kayinvaldemler karıştırdı sorularına cevap vermedim duymadım saydım yada rahatsız olduğumu belli ettim oylelikle 10.1 düştü sorgu sualleri ve 

Eşim de bana çok söyledi gidelim hatta benim memleketime bile gitmeyi istedi yeter ki burdan çıkalım dedi ben de dedim ki ben senin yengene fırsat verirsem eğer yengen nerde olursa olsun bana karşı tislayacak ben takmıyorum biz niye rahatsız oluyoruz en üstte oturan benim onlar rahatsız olsun gidecek biri varsa onlar gitsin  
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Kirada olayım cadir da oturayım kaynana bin üstünde oturmiyim
0 oy
tarafından
Giderdim huzurum olcaksa
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Oturduğun daireyi kiraya ver gelen lirayla başka yere kiraya git
0 oy
(52 puan) tarafından
Kosakosa giderim bende altli ustulu oturuyorum 
0 oy
tarafından
Hiç durmam kiraya giderim direk 
0 oy
(365 puan) tarafından
İslami boyutu bile imkan varsa iki mahkeme ötede oturulmalı tabi anne baba hastaysa yaşaması haktır ve sen sorun yaşamışsan bu sorun tekrar yaşayacağını gösterir her zaman mesafe iyidir en azından kimse yüz göz olmuyor sen herşeyi göze alarak düşün tabi eşine de güzel dille açıklayarak kavga ile değil bak biz sorunlr yaşadık aile içi sorunlara neden oluyor uzak olsak daha iyidir yani sen eşini daha iyi bilirsin canım 
0 oy
(1,987 puan) tarafından
Kız esin de gidelim diyosa ne bekliyosun koşarak giderdim bende aile apartmanında yaşıyorum anlıyorum yani senn yaşadıklariji

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 766 göst.
0 oy
16 cevap 460 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 332 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 295 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu