0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (305 puan) tarafından
Herkes anlatıyor bende anlatayım doldum tasiyorum ben kaynanamla alt li üstlü oturuyoruz hamileyken inip yemeğini yapiyordum oda komşularıyla kapıda oturuyordu son gününe kadar yemeği ben yaptım hatta hamile halimle bana evi elektrikli süpürgeyle süpür dedi yapmadım cunki dağınık ve pis bir kadın işine gelir hep görümcem yapar kaynim demişti bu evin halıne niye dağınık oğlum demiss küçük çocuk gbi elif evi dağıtıyor demiş sobami söndürüyor demiş sonra eltime demişki iste çok çamaşır makinesi çalıştırıyor evde askliyla geziyor her gün duş alıyor demiş ve bunu herkesin yanında söylemiş doğumdan önce eltimler yemeğe geldiler karnım burnumda suyum gidiyor bı yandan hastane hastane geziyorum yemeğe geldiler kaynanam yardım etsin bana dedim demişki arkamdan beceriksiz yine bütün yemek bana kaldı ayrıca eşimi de çok dolduruyor iste iş tuttuğu zaman niye çay pisirmemisim yemeklerini yapmamısim cunki hastaydım tayt giyme karisiyor annemlere gitmemede karışıyor şimdi doğurdum çocuğu emziriyorum ver yeter emdiği diyor bana ben yokken odada çocuğu uyandırıyor kafasını tutup çocuğa yüzüme bak diye sinir ediyor 2 aylık çocuğa ahh daha neler neler vardaha uzun olmasın diye yazmiyorum

10 Cevaplar

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Hamile halinizle neden başkasının evinde yemek yaptınız anlamıyorum, laf ederse etsin kimse kimsenin hizmetçisi değilki.
(305 puan) tarafından
Altın vardı onu bozdurduk
(1,580 puan) tarafından
Hmm anladım, eşiniz işe başlayınca bence evinizi ayırın ama eşiniz de ailesine baya düşkün gibi. Sürekli beraber yiyelim yemek yap dediğine göre. Umarım o bağı koparabilirsiniz ne diyim.
(305 puan) tarafından
İnşallah çok düşkün eşimi hiç sevmezler evlat ayırırlar ama eşim akilsiz
(1,580 puan) tarafından
Genelde öyle olur, aileye düşkün olmayan evlada da taparlar.
(305 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(942 puan) tarafından
Sende ağzını açıp konuşsana. Benim kaynanamda böyleydi aynı. Sonra kocamla tartistilar. Sonra yine aynı oldular 
(305 puan) tarafından
Çocuğu dogurunca bı özgüven geldi tartıştık ağladı eşime hepsini söyledim bak annen böyle diyor dedim vurdu bana kaynanam çok sinsi
(942 puan) tarafından
Ay ayni aynı bende yaşadım böyle. Anannem öldü benim doğumum da annemleri göstermediler bana 40 gün çocuğu ölünün 40 ı basar dediler. Annenler gelemez dediler bana neler yaptilar
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Nedir bu gelinlerin çektiği az önce bende aşağıda kaynanamın yanına indim indiğime ineceğime pişman oldum sinir olup geldim. 
(305 puan) tarafından
Aklında varmı acaba kayninin
(7,025 puan) tarafından
Var galiba çalışmaz etmez kimse de almıyor kurtulayım.
(305 puan) tarafından
Yüz verme böyle devam et belki işe yarar
(7,025 puan) tarafından
Yok kız vermiyorum ne hali varsa görsün sanki ona doğurdum ben kızımı.
(305 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya sen de susma kendinç savun bebeğinin doyup doymadğını srn bilrsn o değil eşine de söyle asla saklama 
(1,307 puan) tarafından
Yaaaa sahip çıkmaz mı sana ama bole de olmazki kaynann yaptğı resmn cahillik den öte
(305 puan) tarafından
Ayyy varya kaynanam öyle biriki anlatsam ağzınız açık dinlersiniz
(1,307 puan) tarafından
Anlıyorum canım benm kaynanam da hiç normal biri değil
(305 puan) tarafından
Deli gibi
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(9,608 puan) tarafından
Sürtcen  kafasını duvarlara öyle kaynananın yobaz
(305 puan) tarafından
Aynen öyle geçen bana şaka yollu diyoki saçında uzun diyor tutar evinde suruklerim bu nasıl bı konuşma dedim senle benle basedeceginimi saniyosun dedim hele bidene bak dedim ne oluyor dedim
0 oy
(1,703 puan) tarafından
İnsanın eşi arkasında olmayınca böyle oluyor işte bende var ayni kaynananadan ve seninkinden xaha beter eşten 
(305 puan) tarafından
Eşim sağolsun hiç beni korumaz
(1,703 puan) tarafından
Benimki de öyle
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Şu erkekler madem analarının kuzusu olmaktan vazgeçmeyecekler, niye evlenirler hiç anlamam. Kaynanalarda kendileri de zamanında gelin olmuşlar daha anlayışlı olmaları gerekirken, hep ben hep ben (çoğunluğu bu şekilde)
(305 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin bu gelir sigara parasını bile bizden ister
(1,736 puan) tarafından
Ayyy benim kayınpederde öyle. Ama çocuğumun rızkını babana sigara için veremezsin dedim eşime. Bi daha vermedi. Yani torunu var ihtiyaçları var, eşim çalışmıyor dediniz, ne yüzle isteyebiliyorlar
(305 puan) tarafından
Diyorum ya kaynanam yüzsüz benimde kayinbabam çok iyi bana harçlık verdi kayinbabam kalkıp tuvalete gidince kaynanam o parayı benden aldi
(1,736 puan) tarafından
Yazık ya valla. Allah hidayet versin kaynanana. Kendi kızına aynısı yapılsa hoşuna gider mi acaba
(305 puan) tarafından
Yaaa neler oldu gorumceme kocasi bitane vurdu diye gitti damadını dövdüler kizinida alıp getirdiler
0 oy
(1,776 puan) tarafından
İnsanların %50 si hatta belki daha fazlası ruh hastası sanırım. Kafasını tutup yüzme bak ne demek ya
(305 puan) tarafından
Bu daha sadece biri
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Allahim affet : D kaynananin melekligini bugun bir kez daha ogrendim. Ve ben buna ragmen kimseye pabuc birakmiyorum. Gercktn hic kimseye kndinizi ezdrmeyin. Hic birseyin ucunda olum yok. Kocalariniz kussun defolsun ayri yerde yatsin ne hali varsa gorsun ama bu tur insanlara bu gucu vermeyin.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kendi huylarını bile bile niye sokuyorlar gelinleri k.ı.ç.larinin dibine bilmem. Ya salin şu oğlanlarınizi yeter. Tövbe yarabbim Allah a inanmasalr oğlanlarına tapacakkar. Gelinler köle izavra sanki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 295 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 370 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Lavin ve annesi (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.